Jump to content

100 000 evra!


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

otvorio bih igraonicu ili kafic,kupio subaru imprezu sti,a ostatak u slamaricu :)

i realno,vise volim price ''sta biste uradili sa milijardu evra'' nego sa ovim realnijim ciframa,od kojih bi svako izdvojio za neki stan/auto/biznis. sa milijardom vec mozes da krojis svet po svojoj meri i da se izdrkavas kako ti volja,tako da sam cuo do sad dosta zanimljivih ideja na tu temu... tu izlazi ono pravo iz coveka. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Da stvarno, o ce mu vi priate, stan, kola, putovanja i ostalo za 100 000 :)

I garsonjera od 20 kvadrata, ma sta je vama bre.

Realno, za posao....za ozbiljan poso malo je 100000 (treba izdrzati prvu godinu i razna mita i korupcije) i to je pitanje....

Malo je 100 000, ali kad bi vec dobio OZBILJNO bih razmislio u sta plasirati. Posle ce biti i za pravi stan i pajero i sprc :)

Ali i dalje bih kupio kamion i turirao.

I naravno vodio bih rurovce u kafanu. Ovaj put to bi bilo u novom sadu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Realno, za posao....za ozbiljan poso malo je 100000 (treba izdrzati prvu godinu i razna mita i korupcije) i to je pitanje....

zavisi koji posao. za softversku firmu koja radi malo ozbiljniji outsourcing ti treba 4 kompjutera, 15kvadrata, broadband net i plata za ta 4 čoveka recimo godinu dana u napred dok ne krene posao(to je ujedno i najveća stavka, al daleko ispod 100k)... mita i korupcije nema jer te domaći kreteni ne dotiču...

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

zavisi koji posao. za softversku firmu koja radi malo ozbiljniji outsourcing ti treba 4 kompjutera, 15kvadrata, broadband net i plata za ta 4 čoveka recimo godinu dana u napred dok ne krene posao(to je ujedno i najveća stavka, al daleko ispod 100k)... mita i korupcije nema jer te domaći kreteni ne dotiču...

zaboravio si troškove računovođe, osnivanja firme. Kasnije idu problemi kako će da dolazi posao i sl .. :) Jebo taj biznis realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zavisi koji posao. za softversku firmu koja radi malo ozbiljniji outsourcing ti treba 4 kompjutera, 15kvadrata, broadband net i plata za ta 4 čoveka recimo godinu dana u napred dok ne krene posao(to je ujedno i najveća stavka, al daleko ispod 100k)... mita i korupcije nema jer te domaći kreteni ne dotiču...

Za takav posao ti trebaju 4 ortaka i nista vise.

Gledam kao neki ozbiljniji posao. Samo 1 kazna i od 10 posto od ukupne sume. Znaci treba jak i pmaetan knjigovodja i advokat sa vezama. Ops!

P.S Plata za 4 coveka.

neka rade za 800 eura mesecno (realno za ozbiljan outsorcing, potrebni su ljudi sa znanjem a ne klinci tek izasli sa fona kao kod khm nekih firmi). to je bruto ~ 1300

4 puta 1300 je 5000 mesecno približno

12 meseci 60 000

OPS!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma ima tu mali milion takvih zajebancija. Znam kroz šta je prošao moj bivši direktor, od početka da su njih trojica outsorsovali za Amere do toga da dođu do ogranka firme sa 25 zaposlenih. Na kraju se posle 9 godina pokupio i otišao u Ameriku :) Trupsi, pošto cenim da si krenuo nešto slično, mogu da ti bacim linkove gde je on opisivao šta kako i sl, ako te zanima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HAREM.jpg

aj sad shalu na stranu, verovatno bih ulozhio u nekoliko manjih poslica koji uz relativno male troshkove mogu, u najgorem sluchaju, poslovati na nuli. nekretnine po beogradu ne bih kupovao ni u ludilu, mozhda u nekim drugim gradovima tipa novi sad, gde su cene kvadrata dosta nizhe a cene zakupa i ne toliko. video bih, kad bi imo te pare u keshu lako bi im nasho namenu :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Znaci oces par poslica koji posluju na nuli?

Sjajno, perspektivno i ambiciozno!

Jel moguce da niko ne bi otisao na tajland da sprca shemaleove i zivi tamo ko car za 1000 dolara mesecno??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da niko ne bi otisao na tajland da sprca shemaleove i zivi tamo ko car za 1000 dolara mesecno??

Ne? [xx(]

Elem šalu na stranu, i milione na stranu, mislim da je 100.000 evra malo za bilo šta ozbiljno i kvalitetno, bilo da je u pitanju stan, bilo da je u pitanju biznis. Tu sumicu mislim da je najbolje utrošiti na obrazovanje (ko je uglavnom završio sa tim, na obrazovanje svoje dece). Tu je ROI najbolji, iako to ne izgleda tako na prvu loptu. Ali kada kažem obrazovanje, to i mislim, ne mislim na kupovinu diplome na godišnje rate, kako suštinski funkcionišu skoro svi faksovi kod nas.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...