Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Mi pricamo spanski i kineski.

Covek je pitao dali se arena poeni restartuju na lvl 80.

Ja sam mu rekao "ne" tako sto sam rekao da se restartuje na lvl 71.

Kakve veze ima wrathful offset i set sa time sto je on pitao ?

Zanima ga da li da grinda arena poene do 80og ili da zaboravi na arena poene dok neuzme lvl 80.

Ja sam mu rekao "slobodno cepaj grindanje arena poena mojne brines sigurno ti se nece restartovati kad dingujes 80."

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi pricamo spanski i kineski.

Covek je pitao dali se arena poeni restartuju na lvl 80.

Ja sam mu rekao "ne" tako sto sam rekao da se restartuje na lvl 71.

Kakve veze ima wrathful offset i set sa time sto je on pitao ?

Zanima ga da li da grinda arena poene do 80og ili da zaboravi na arena poene dok neuzme lvl 80.

Ja sam mu rekao "slobodno cepaj grindanje arena poena mojne brines sigurno ti se nece restartovati kad dingujes 80."

E, onda izvini, nismo se razumeli. Zato što sam ja odgovarao na pitanje da li može da kupi wrathful pre 80, nisam ni video pitanje za arena poene. Bar smo održali plamen foruma. :)

Link to comment
Share on other sites

E, onda izvini, nismo se razumeli. Zato što sam ja odgovarao na pitanje da li može da kupi wrathful pre 80, nisam ni video pitanje za arena poene. Bar smo održali plamen foruma. :)

Kada citas forum trebas da citas odozgo na dole a ne obrnuto :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

nisi svestan koliko je ovo dobro.

Meni se ne svidja, igram paladina jer moze da leci bije dispelluje i ne stoji mi skoro nijedan debuff sem kletve. I sad mi oduzimaju dispell Sheep =( I dotove na meni. Necu ne svidja mi se jednostavno ima da me biju sad njih kolko hoces jos vise. Neka mi lepo ukinu Retribution talente, da ne zivim u svetu da mogu da igram taj spec.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sad samo debili igraju warriore :p

Ne znam kako su warrovi ostali na visokom ratingu, barem u 2v2.

Ja sam od bs nerfa pao sa 2.1k na 1.6k.

Ne znam sta da radim sa wowom. Igrao bi ele shamana ali me mrzi da lvlujem.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ofc da sam prestao, ne zelim da igram ponovo na 1.1k kao u s5 XD

A to da sam retard znam odavno, i to sam vec rekao :p

Steta sto to ne znam kako da fiksujem.

A blago tebi ako se osecas manjim retardom od mene, ja bi isto voleo da imam takav nekakav osecaj :)

Jebes zivot kad nemam sta sad da radim pa ubijam vreme odgovarajuci na tvoje high IQ postove.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

decko jel tebi jasno da kad igram 2v2 zadjih 100 partija gubim samo od wariora i to debila koji se okrecu na strelice na 2.2k ratingu i dobijamo redovno -20 i nervni slom

a onda uzimamo +20 redovno od 2600 mmr timova kao sto su mag/prist ili bilo sta sto nema wariora i oni prestanu da udaraju que

lik koji igra wariora i nemoze da uzme 2k sada u 2v2 treba da ide i da igra super mario bros posto je warior najgore neizbalansirano govno bar u 2v2 koje ide i ubija ljude u pola sekunde sa 4 dugmeta koja pritiska glavom po tastaruri

znaci debil samo ide i pritiska dmg i onda neko umre jel ti jasno to ili treba da ti nacrtam olovkom

znaci dobijaju me debili koji backpadeluju chains of ice sve vreme jel to jasno alo decko osvesti se ili idi nauci max rank msa renda i cega vec imas i onda pritiskaj pve rotaciju po ljudima dok ne umru od dmga

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ako mislis da su OP, rolluj warra.

Ili neces da igras warra zato sto volis da igras skillovane klase kao sto su DK i protpala ? :)

Ja jesam debil, ali nisam toliki da padnem 500+ ratinga posle jednog "pametnog/pravilnog/postenog/kakogod fixa" warriora.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ne ti nisi debil promasio si zivot :

1

2

40 ljudi u svetu preko 2500 ratinga u 2v2 sa dkom cini mi se ako dobro vidim mnogo vise od 100 wariora

a da ti objasnim zasto je nerfovan warior

nerfovan je zbog tsg kompa u kom war u pve gearu pritisne bladestorm 1 sekunde partije i onda umre ceo svemir

evo covek je objasnio sve :

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=137567

pve retardi koji se okrecu na strelice i tuneluju jednu metu do 2500 ratinga

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

nasta nam lici wow u srbiji kad na forumu gde se najvise prica o igrici pricamo kao da smo lvl 1 svi

skandinavci ce da uzimaju relentles gladitore i world first killove a mi cemo da pricamo o retardiranim warriorima

ako vam nije jasno do sad ne sluzite kurcu

skupicu pare majke mi i ima da odem u 3 kurca lepo i da naucim jezik njihov i da zaboravim da sam ikad ovde postojao

Link to comment
Share on other sites

nasta nam lici wow u srbiji kad na forumu gde se najvise prica o igrici pricamo kao da smo lvl 1 svi

skandinavci ce da uzimaju relentles gladitore i world first killove a mi cemo da pricamo o retardiranim warriorima

ako vam nije jasno do sad ne sluzite kurcu

skupicu pare majke mi i ima da odem u 3 kurca lepo i da naucim jezik njihov i da zaboravim da sam ikad ovde postojao

Al' ostavi pre toga meni account malo da se igram :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj forum se sveo na rage-ovanje nepismenih turbo nerdova, koji i pored igranja 24/7 i redovnog pobedjivanja svih mogucih rank1 timova nisu postigli nishta vishe od bilo koga drugog na ovom forumu.

Niko nishta ne sme da pita ili da prokomentarishe.Idite bre u kurac.

Umesto shto serete ovde izadjite malo iz kuce i raspitajte se ko u komshiluku drzi privatne casove srpskog jezika za osnovnu shkolu, i trazite od roditelja da vam to plate umesto wow-a jednog meseca.

Link to comment
Share on other sites

Čitam Sarmin prvi nerdrage post upućen Xzoru i taman krenula da napišem kako je zaboravio da mu kaže da je failovo život kad ono u sledećem postu:

Ne ti nisi debil promasio si zivot

:))

inače psy je u pravu, pratim ovaj forum par godina, u poslednje vreme više iz navike i kvalitet diskusije je stvarno opao, većinom su to ili boosting e-peen ili flame onih-koji-su-promašili-život postovi, u početku je bilo malo i smešno, sad je jednostavno smorilo.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...