Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije izbagovan nego je CTA.Ja sam nabio iz nekih 10-11 partija WSG-a sa 79. na 80. level sto ce reci da se dobija i vise od 80 k per win kad si veci level,a i zabavnije je od overquestinga u svakom slucaju.Ja sam cak nabio i par rele/wrathful itema za to vreme koje sam levelovao u WSG-u i AV-u,i sad cu tako svake nedelje da cekam CTA i nabacujem po 10 lvl-a na heroja :)

Link to comment
Share on other sites

Danas slucajno kliknem na mail od "blizzarda" umesto da odma ocistim spam, i posle par sati prsne mi DL sc2 klijenta. Restartujem komp lepo, kad ono nece da pokrene downloader, nije autorizovan. lol.

Odem ja na bnet da se ulogujem da skinem downloader opet, kad ono ne moz se ulogovati. Tu vec zovu zabrinuti drugari [:X] , i tu skapiram da su mi hakovali acc.

promenim pass, sad je valjda cisto, no bottom line je da nakon godinu dana opet mogu ifrati wowa, jer mi je "haker" uplatio mesec dana [8D]

Vrh

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa necu biti u problemu, nego necu igrati :)

I sad sam analizirao, noje uplata vec je iskoristio free month za nesto (ne znam kako je to sad u wowu)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma da, meni je važno samo da mi ne skenja ostale igre na battle net nalogu (tj sve blizove igre), i što sam preturajući po smeću video da sam ipak kliknuo na mail (ne na link, već samo otvorio mail...mamu im HAKERSKU!!!)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i ja sam mislio da sam dobio free mesec dana od hakera dok ovaj nije povratio pare, posle sam imao "rupu" od mesec dana koju sam morao da platim da bi se ponovo igrao :( Al ako ne planiras da igaras posle onda ti je np . A mozda i ne povrati

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Blam me je da priznam da sam ponovo uplatio, pa sam u cilju prikrivanja svoje ovisnosti o delicious warcraftolike piksele smislio malo verovatnu prichu u nadi da cete je popushiti na rachun moje reputacije poshtenog inzinjerca!

Hvala na saradnji i rezervisite mi spot za sledeci weekly.

Fixed! ;D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Danas slucajno kliknem na mail od "blizzarda" umesto da odma ocistim spam, i posle par sati prsne mi DL sc2 klijenta. Restartujem komp lepo, kad ono nece da pokrene downloader, nije autorizovan. lol.

Odem ja na bnet da se ulogujem da skinem downloader opet, kad ono ne moz se ulogovati. Tu vec zovu zabrinuti drugari [:X] , i tu skapiram da su mi hakovali acc.

promenim pass, sad je valjda cisto, no bottom line je da nakon godinu dana opet mogu ifrati wowa, jer mi je "haker" uplatio mesec dana [8D]

Vrh

Ne brini nista ;) Blizzard je navikao na te probleme, svakodnevnica.

Pravi lek za te situacije je authenticator.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa meni je prava opasnost to sto kada mi promene pass za wow, meni je i za bnet promenjena, a samim tim ne mogu igrati sc2.

Autentikator NECU.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zivela horda na misery 3h nisam dobio ni 1 BG... raspali daily BG treba vise vremena nego za ICC run.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...