Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

dobro mi nije

igramo poker (live) i smorim se ja posle nekog vremena, nista ne dobijam, dodje mi jedna ruka J9, ja reko daj nesto majku mu

flop, 10 7 9, nekoliko likova chekira, ostali idu fold, turn - 9 - sto cini 10 7 9 9 a meni daje set, pomislih hvala ti boze barem neki k da mi padne, ja raise, svi fold samo jedan lik prati

river - J - zabijam full, idem malo veci raise, lik koji je ostao ide re raise koji me gura u all in, stanem ja malo, razmislim, nema osnova za fles, da ima kentu, jaci sam, jedino ako i on ima neki full ali opet imam najjaceg raspolozivog kikera

ja baja sav srecan all in, KAD TRES BAM LIK BACA JJ

:((

vracao sam se u stan popisan, jos padala neka kisa.. kad se tad nisam ubio nikad necu

mozda ovo i ne zvuci tako zajebano, ali za pocetnika kao ja, this is to much :((

Nisi imao set na turnu, imao si triling :) Set je kad imash dve u ruci a tretja je na stolu ;)

Ja sam skroz za frendli partiju. Po meni je 10/20 sasvim ok, ako je bez divljanja. U fejsu mogu da sredim sto samo za nas mada je Aca tu poznata faca mogao bi i on ;) Vishe podrzavam SNG ideju jer znam da je divljanje tu minimalnije od kesha.

Link to comment
Share on other sites

da sam u bgu dosao bih :(

mada ionako nikada nisam igrao kes, kapiram da bih bio oduvan posle 10 minuta :)

na moru, u toku puta punim 18 godina tako da sam sutra vece u kazinu na pokeru :) gomila likova punih kesa koji stvarno, ali stvarno veze nemaju, ne smatram sebe igracem, mozda ovima nece biti jasno odakle meni 18 ali jebe mi se :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa i nisam ja poznata faca, mislim znam se sa ljudima i sve, ali me ne znaju svi :D... Cleo, daj sliku da vidim ko si =), i pitaj ih tamo za taj private table :)..

Sto se mene tice, prvenstveno bih sng 500+50, ali ako je vise ljudi za cash 10/20 sa ulazom od 1000-2000 din.

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ako imas fejs dodaj me Stefan Zakic.

A znas kako, ne bih bas da cimam Necu ili dilere da mi otvaraju poseban sto gde je ufur 1000 din, pogotovo ako vec ima dosta punih stolova, a u poslednje vreme je prilicno puno. Glupo je moras priznati :)) Mada ako ima samo jedan sto pun sto da ne, moze da se organizuje nesto. I ja sam pre za sng ako ce ekipa sa rura da igra.

Link to comment
Share on other sites

jel moze pomoc sto se tice uplacivanja para na pokerstars, drugar ima visu electron, pa cemo da otvorimo njemu nalog da bi nam uplacivao, jelte, e sad, sto se tice uplacivanja para na karticu prvo, jel mora u evrima da se uplati ili se to posle samo konvertuje kako to vec fukncionise posto se stvarno ni malo ne razumem u to?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ljudi, dajte neki datum i da pocnemo ozbiljnije tu partiju da planiramo :)

ja predlazem sad ovaj petak, odgovara li vecini?

@vlada

to ti nije problem uopste, lako se konvertuje novac iz dolara u evre i obratno, smao udjes na pokerstars nalog i u cashier delu ces videti kako i sta :)

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

ma pitaj kad dodjes na salter, ja kada sam uplacivao na karticu, dodjem sa dinarima, likusa sto radi mi zameni za evre i uplati, pitaj ako mogu (a ne vidim razlog sto ne bi mogli) da ti razmene za $ i uplate koliko zelis

valjda sam sad bio od pomoci :D

Link to comment
Share on other sites

nisam na to mislio :) nego, da li moras da uplatis novac na karticu u evrima/whatever ili je nebitno :) kapiram da mora u evrima ne znam ni sto pitam al ajde :)

da bi uplatio naravno moras da imas devizni racun sto predpostavljam da imate... tako da i ako uplatis u dinarima u banci oni ce ti automatski po njihovom kursu (koji je btw. losiji) pretvoriti tvoje dinare u evre :)

na pokerstarsu imas opciju ako hoces racun u evrima ili usd, ako izaberes evre.. moces samo da igras na stolovima gde se koristi evro.. a uvek je vise onih u usd (koliko sam ja ukapirao ali ne drzi me za rec ne igram na pokerstarsu vec par godina a i kada sam igrao bio je samo usd)

pokerstars ce ti automatski pretvoriti evre koje uplatis u dolare (ako izaberes usd racun) i to je to ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...