Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

@lubenica

na normalan bet sam samo call, na ovako mali bet verovatno pokusavam da izvucem neki thin value raisom

inace nema on tu nikad air, svaki pokusaj levelovanja bilo kakvog sa bilo kim na jebenim zabarima se zavrsi na tome da shvatim da su svi jebeno straight forward i da niko nikad nece da pokusa da se leveluje s tobom....eventualno ako krenes da se maltretiras sa nekim regom i onda krenete u rat, inace ovako, nikad

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

rekoh ti na fejsari,nikada se ovde nece pojaviti sa airom,ali apsolutno nikad,i ok je raise river za thin value ako mislis da te zove osmice i slabije zandare,pa nekad i ace high,ali nemoj da se tripujes da on moze da bilo kakav promaseni draw:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Primecujem razliku u tilt kontroli. Za stolom apsolutni maloumni fish. Mislim da mu je ubagovan softver i nisu mu dali fold dugme. Nebitno koju kartu ima placa sve do kraja. Na board KsQs3s5s on plati all in sa Ad4d. Docekam keceve i shownem ih jer znam da dobijam instant call. On naravno placa sa 53 off. AK2 6 4. Ja reko np, sacekacu opet kartu. Docekam kraljeve. Shownem ih opet, plati me sa desetkama i usetuje se. Posle 3 min ustane sa stola sa svojim donkovskim plenom. Poenta price je da mu nisam pozeleo smrt. Stavio mu note i to je to, zivot ide dalje :D Mada sumnjam da cu ga opet videti

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da si krenuo da igras cash :D 

A takve likove ne vredi juriti, pokusao mnogo puta i verovatno sam  u medjusobnom skoru los protiv njih. Pre neko vece se pojavio neki koji dize svaku ruku, i sta god ti uradio on te raisuje ako nabode par. I tako docekao ja AK, on otvara do 1.5e ja shove svih 10 on call AQ, Q flop ofc. Ali nije on kriv, ja sam kriv sto sam otisao AI protiv mentola koji sigurno placa sa 83o, bez rucnog para, i kockao se bez potrebe. Ali to kada nabodu i odmah odlaze sa stola, to mi toliko ide na zivce da bih i lopatom u glavu udarao ceo jebeni dan. 

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 50% za danube sa mark upom od 1.2 :

Warm up - 22.000
Main Event - 55.000
K/o- 16.000
________________

93.000 * 1.2 = 111.500 ( radi lakseg obracunavanja )

1% 1150 rsd
3%-3450 rsd
5%-5750 rsd
10%-11500 rsd

igram nebitno kolko prodam

rezultati sa pacifika

grafik_zpsaf0fd236.jpg
+ 15-ak K $ online sa drugih sajtova + live

koliko % kupite toliko % vam ide od nagrade

bountiji se takodje racunaju u nagrade

primam uplate stars, 888, tilt, mbookers, uzivo na dan desavanja , ziro racun .

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 50% za danube sa mark upom od 1.2 :

Warm up - 22.000

Main Event - 55.000

K/o- 16.000

________________

93.000 * 1.2 = 111.500 ( radi lakseg obracunavanja )

1% 1150 rsd

3%-3450 rsd

5%-5750 rsd

10%-11500 rsd

igram nebitno kolko prodam

rezultati sa pacifika

grafik_zpsaf0fd236.jpg

+ 15-ak K $ online sa drugih sajtova + live

koliko % kupite toliko % vam ide od nagrade

bountiji se takodje racunaju u nagrade

primam uplate stars, 888, tilt, mbookers, uzivo na dan desavanja , ziro racun .

npr ja ti sad dam 57.5k za svih 50% i šta ako zabodeš neke pare, pa moram posle da te jurim po gradu? :)

takođe, ako si u plusu ovih 40-50k $, šta će ti mojih 500e?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ček, u plusu si 40k dolara za eto da kažemo i 3 godine, a nemaš 500e, naročito kad to može da ti bude investicija da uzmeš još para?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To je vise pitanje bankrolla, jer ti treba bas veliki BR da bi komotno igrao turnire od 500e... E sad, druga stvar je sto se turniri od 500e+ kod nas desavaju samo 2, 3 puta godisnje, pa kapiram da je ok da budes malo fleksibilniji po mom misljenju. Meni je ovde problem markup, 1.2 bez nekih posebnih live rezultata, to je bas dosta. Svejedno, mislim da je ostalo Frubiju samo 10%, prodalo se preko drugog foruma.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

nije pitanje da li ima (ne znam dal' ima ili ne :), vec da li hoce da preuzme 100% rizika na sebe ili da ga podeli sa drugima. razlog tih i slicnih opcija na koje se odlucuju igraci je taj sto je poker cudna igra, igra takva da iako je neko profitabilan igrac moze da uleti u downswing i da 6meseci pa i godinu dana ne napravi pare (malo verovatno, ali itekako moguce). sto se tice 40k pitanje je da li su njegove pare ili ne (ne ulazim u to), ali vecina igraca kod nas je sponzorisana u vidu placenih ufura za share profita (zavisi od dogovora izmedju obe strane koji moze da ide od 30-70 pa cak do 80-20 u korist igraca) pa je pitanje koliko je spucao i koliko mu je kinte ostalo za bankroll :)

 

edit: zaboravio poslednju recenicu

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja sam napisao da prodajem 50% i da IGRAM ne vezano da li cu prodati ili ne ... kao sto rekoh imam reference od igraca itd. koji mogu da potvrde i garantuju za mene... lol :p

 

a grafik je postavljen ne zato da se vidi dal ja imam ili ne pare, nego da znate otprilike kog igraca stejkujete( da vidite da imam neki rezultat iza sebe, koji garantuje da imam edge nad grandovcima  :P ) ... ja sam licno stejkovao/kupovao akcije npr od ovog decka:

http://www.pocketfives.com/profiles/squee451/

 

nisam ga pitao gde su ti 4 milke hahahahaa :P

 

 

40% je ostalo nisam prodao sve . glglglglg

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...