Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Vise srece veceras :D Sad me sa 2k gtd na final tableu izbaci lik koju shawuje 25bb sa Utg-a sa 55 gde svi imaju oko 20-30bb. Kupuje se nenormalno 3-4 puta sa mediocre rukama  i nakraju mene izbaci sa KJ vs AJ. Mogu da istrpim svakojake bad beatove ali ovakvim ljudima imam zelju da se spawnujem u sobi dok igraju i prospem im mozak po patosu bejzbolkom

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

gde se nalazim... izgubio sam 10 all in-ova za redom...

triling od runner runner boje... boju od jace boje... boju od full-a na riveru... boju od street flush-a...

onda sam igrao K 10 suited i flop je bio A K 10 u pogresnoj boji ofc... :D tu smo se poprskali... turn 10... opet raise reraise call... river A... lik all in... ja se bacim zbog da glupa igra jede govna... uopste nisam zeleo da vidim da li ima keca... imao je dva komada 100%...

 

vrhunac dana...

AK na UTG... 4x bet, reraise, call... flop A A A... ja check... lik fold... ja dodjem da placem na forumu...

nijedna glupost koja je danas izasla me nije pomerila iz takta koliko lik koji siluje pre flopa i onda baci free check na moj poker... :P

Link to comment
Share on other sites

Drugi na maniji za 480e... lik koji je ostao na 14k kad su blindovi bili 10k/20k osvojio, poslednja ruka ja AK on Q8, board KQ248, preflop all in sam callovao, imao par hiljada vise u steku...

Inace se povratio u ruci gde je imao set over set protiv mene :D 

 

Sve u svemu NISAM ZADOVOLJAN! :D

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dobra ta manija, a? :)

 

Ja bio u Bechu, bilo bas dobro, dobra ekipa, dobra bleja, starsi vrhunska organizacija kao i uvek, samo sto sam izgubio pare na MTT-ovima, i live i online. Na live cashu sam uzeo nesto nazad.

Eureka main event ispao prvi dan, pao veliki AIPF AK vs AT, ruka ~45k, avg ~28-29k, i ispao posle AT vs 99.

 

Uzeo sam danas paket za Danube na italijanima, to je dobro. :)

Link to comment
Share on other sites

Oh ta ukleta manija. Danas dok smo svi popasli onaj mass dc neki lik ostao ulogovan i posrkao sve cipove sa stola. Kad sam se ulogovao nazad ostalo mi za 3 blinda :/ Cheat jebeni

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nikad bolja manija, preko 4k. GL :D

 

 

edit: ispao u prvoj ruci posle addona. All in AQ plati me maloumni idiot sa J9. Flopuje 2 para -.-

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

u jbt 900e prvo ! 

Ja uzeo 2000GTD freezout vecceras, 441e :D 

Sada treci na 1k GTD za 120e... lik je unistio FT, sve zove i sve mu prolazi, pre ove ruke je sa A6 srusio QQ naravno flop AI na 348 :D 
 

***** Hand History for Game 81633322 *****
NL Texas Hold'em  Trny: 401423 Level:15   Blinds(1.000/2.000) - Wednesday, April 2, 18:07:46 ET 2014
Table 1,000GTDMegaStackFreezeout (401423) Table #1 (Real Money)
Seat 7 is the button
Total number of players : 3
Seat 3: Anguria ( 151,713 )
Seat 7: alex84 ( 118,207 )
Seat 8: shanewww ( 650,080 )
Trny: 401423 Level:15   Blinds(1.000/2.000)
Anguria posts ante [200].
alex84 posts ante [200].
shanewww posts ante [200].
** Dealing down cards **
Dealt to Anguria [  Ad As ]
alex84 calls [2,000]
shanewww calls [1,000]
Anguria raises [6,000]
alex84 folds
shanewww calls [6,000]
** Dealing Flop ** [ 4h, 6s, 3s ]
shanewww is all-In  [641,880]
Anguria is all-In  [143,513]
** Dealing Turn ** [ 5h ]
** Dealing River ** [ Tc ]
Anguria shows [ Ad, As ].
shanewww shows [ 7c, Th ].
shanewww wins 803,993 chips
Player Anguria finished in 3 place and received $120.00 USD
Edited by ArktickaLubenica
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

zadnju recenicu si fejokvao. Nije 120$ nego 120e :D Inace ja sam igrao isti taj turnir i bili smo svo vreme za istim stolom. Ispao sam u ruci gde si ti krao sa dilera min raisom, na sa SB call 9 10 off, chip leader plati BB 93. Flop 649. Ja bio short i hovujem, on plati, turn 5 river 7. Moguce cak da je isti taj lik posto imam na njemu note da je idiot

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Video sam i ja da smo na istom stolu,  a nisam nista fejkovao nego HEM tako izbacuje u dolarima :D ( da , Aco :) ) 
 
Pa trebalo je da gurnes, a ne da zoves onda :D
Nije isti lik, prvi put sam sa ovim zaigrao za FT ...

Jebes notes, kada bi pisao notes na turnirima ruka bi mi utrnula, ne znam da li sam jednom imao FT sa barem ok igracem 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

fala :D Ovog dartagnana sam ja ostavio u zivotu. Izasao mi poker sedmica na flop 7AA J7 umesto da mu trazim all in ostavim ga na pola blinda. On bio KK. Vec osecam da ce mi taj lik doci glave, ima 300k

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...