Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Aco gz za Maniju :D Solidna parica. Ja sam bio desno od tebe na finalu. Sjebao me onaj sto se kupio sa K4 protiv mojih petica inace bi verovatno uzeo vise ;/

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja je zovem tombola :D Jbg lepe su nagrade. Ako upadnes tik pre addona treba 2-3 flipa za nagradu/final table. Bolje nego 3-4 sata igranja nekog deep-a. Bar znas na cemu si vrlo brzo.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo 2 manije u roku od nedelju dana :D
ty :) veceras nisam siguran da cu igrati.. inace, prestao sam da igram cash game neko vreme, igram turnire i turbo/superturbo/hyperturbo HU 20-50e, za sad sam breakeven, mozda par BI u minusu al mislim da cu moci da se priviknem dovoljno. 

I da, bio sam na Malti, dobio paket, sa main eventa ispao 99 vs AQ prvog dana na blindovima 500/1000, igrao i bounty i side event, sa bountyja ispao AQ vs JJ, a na side eventu posto je bio turbo, prvo mi padnu AA vs JTs, preflop all in, na turnu dobije straight flush, odmah sledeca ruka ja short sa KJs, pasivan lik open, ja shove, on AA... naravno odrzali su se :) na kesu prosuo malo i tako... mislim da cu da revive-ujem blog pa da sve lepo ispisem i sa slikama :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osvojio $16.50 turbinu, 3.3R 2x turbo na starsima i na winamaxu neki multiday dosta veliki, razni finalni stolovi, bigger 22, 3.3R, 11R... Idem na eureku u Bech u cetvrtak, pa zavisi kako to prodje, mozda ostanem i za ept. :)

Ide, ne zalim se... :)

Edited by Green
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Pero! :) 

Sto se manije tice, kupovao sam se kad sam bio u prednosti po cipovima i kad mi je turnir dovoljavao da se 'okockam', a da ne ugrozim stek, sem kod bubble-a kad sam se prilicno bolesno kupio :D.. na finalnom su oni poceli da se kupuju pa sam zavrsio na 4. ili 6., ne znam ni sam :D

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...