Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

epska ruka :)

rnRDB.jpg

ja sa dugmeta KhAs dizem do 35 (blajndovi 5/10) Sb do 105 BB do 250 ja all in oko 630 oba call-a... flop 3 srca 28J, sb chekira sa QQ bb all in, sb call, izlazi cetvrto srce, ja uzimam main pot a na riveru dama srce za njihov split :D (inb4 HAEHOAOE HAJDUK TORCIDA AE)

ali najbolje kada je sb video damu istripovao da je dobio side pot :)

Link to comment
Share on other sites

bio danas u meridianu posle bas brda vremena :) nisam se dugo zadrzavao, u finom sam plusu i dosao gajbi umoran

grujo prica se da si sinoc usisao ceo meridian :DDDDD

ne da sam ga usisao,nego sam rasformirao igru u 1...a evo i danas na starliveu sam upropastio vikend mnogim zabarima...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam post u spojler jer sadrzi ogromnu kolicinu rejdza i frustracije koja se nece svideti nekome. Inb4 bilo kakvih komentara na to. Poker related komentari su dobrodosli. Ovo sam napisao da bi se malo izduvao pre spavanja jer mi stvarno pomaze da se izjadam nekom/negde, inace bi prso. U sustini nemora niko da cita, meni je lakse

Uffffff kakav uzasan dan. Igram ceo dan turnire na zabarima i samo cu reci da bi poslao u logore i pobio sve maloumne retardirane italijane. I stvarno tako mislim boli me kurac sta ce kod da misli. Mogao sam da zavrsim dan na 300+ eura da mi se retardi nisu kupovali u najbitnjijm fazama turnira. Zasto ali zasto ljudi misle da je A3 off karta koju treba allinovati stack od 50 big blindova posle rejza i rerejza nadomak prize poola? Zasto ljudi plate bolestan raise sa 94 off i kad vide flop recimo 237 pomisle da imaju neko cekanje i idu all in i izlista im se runer runer triling? Ko su ti ljudi da mi je znati? Odakle njima mozdane sposobnosti da drze mis, naprave depozit ili da urade bilo sta jel sudeci po njihovoj poker igri oni nisu racionalna ljudska bica i treba ih pobiti sve. Dobra stvar je da nisam tiltovao i prokockao sve tako da cu iskulirati do sutra. Bice bolje

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ma to pisem sam da bi iskulirao nekako. Necu da editujem, nek stoji sad da vasi postovi ne izgube smisao. Elem igram sad ovaj 500e garanti . Pre buble faza i imam avg stack sto je sasvim dovoljno do nagrade. Vise ni ne trazim. Da vidimo sta italijani imaju u rukauv ovog puta (kec nije sigurno hehe)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ne znam,ali ja uvek idem na prvo mesto,ne gledam da udjem samo u nagradu (verovatno zato nikada nisam ni usao u nagradu) :DDDDDDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A jbg ti imas roll. Ja od magle napravim neku crkavicu tako da mi je ovih dvadesetak evra do kojih sam se upravo dogmizao o/ znacajan boost. Koji sam zec jebote, malopre nisam hteo da dam ni blind sa poket desetkama dok nije ispao bubble :D A bio sam nuts u toj ruci

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima to sto imam rol?ja sam pravio rol sa tudjim parama,i to od lika kojeg sam u tom trenutku poznavao nedelju dana.Zamisli koji je pritisak bio na meni.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

o/ i ja nekom da se kupim. Al kurac idalje sam short stack. A za taj limp kao sto sam rekao na PM. Jbg znam da se to ili baca ili all in. Ne znam koji sam kurac platio

edit: ispao sam 8. i izvukao maksimum iz ove zecje igre. Mada nije ni htela karta. Evo ga sad Coffee Break 1000e garanti o/

NEMA STAJANJA

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja cu mooozda, cisto zbog tripa samog, mada mi je to previse para za jedan turnir koji je toliko -ev za mene :) ne igram turnire uopste, a tamo bude stvarno dosta dobrih igraca, al' ne znam iskreno...bio je vidic sinoc u kondinoj, rece mi da je mnogo dobra struktura, bas bas odlicna

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja bih ti preporucio da odes sutra u grand i da ih pitas kad ostanu na finalnom da li mozes da uplatis i da sednes :))))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...