Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Nisam stigao sve da procitam, 2+2 je preaktivan, posebno kad je ovako nesto u pitanju... Jako cudno sve, cudna reakcija hotela, cudna reakcija ljudi iz PS na pocetku, nadam se da ce na kraju otkriti sta se tacno desilo, a da u svakom slucaju ovaj hotel nece vise biti koriscen za smestaj kvalifikanata.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Kako se lecite od negativnog uticaja downswinga? Kapiram ja sve da dodje period kad nece karta ali ovo sto se desava nije realno. Inb4 ne znas da igras. To nije poenta. Cepam turnire na zabarima i tu se kao sto gruja rece sve svodi na par flipova. Ne ocekujem ja da stalno prolazim 50:50 ali kad jebeno drzim keceve, neko je all, ja pritiskam call i krecem da gasim sto jer znam da nisam prosao. Kada flopujem set na rainbow flopu i znam da ce mi se neko kupiti runer runner jer se to desava vec dve nedelje. Kupim se i ja ponekad i prodjem par ruku ali ove najbitnije gde apsolutno dominiram ne mogu nikako da prodjem. I ko za kurac sam ispao jedno 10 puta kao bubble. Znam da se i to izbegne foldovanjem do prize poola ali koja je poenta ako cu foldovati premium karte u fazi kad se kradu blindovi i slicno. Jos jednom da na pomenem, ne whinujem zato sto nece nego cisto pitam kako se leciti od toga? Utice mi na igru kad jebeno strepim svaku ruku i sa monster kartama nemam samopouzdanja da igram. I imam neki iracionalan osecaj da ta moja strepnja i negativnost jebeno priziva jos vecu kolicinu bad beata

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

What Vitjsa said... Deo igre, prihvati da to tako ide, a downswingovi mogu da budu bas dugacki i veliki na MTTovima... Proci ce downswing i opet ce da krene da te pusta, pre ili kasnije. Moze da pomogne i da odmoris nekoliko dana, da dovedes bar mindset na neki zadovoljavajuc nivo. Preporucio bih da procitas Mental Game of Poker, dosta moze da pomogne sa mindsetom.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Kako se lecite od negativnog uticaja downswinga? Kapiram ja sve da dodje period kad nece karta ali ovo sto se desava nije realno. Inb4 ne znas da igras. To nije poenta. Cepam turnire na zabarima i tu se kao sto gruja rece sve svodi na par flipova. Ne ocekujem ja da stalno prolazim 50:50 ali kad jebeno drzim keceve, neko je all, ja pritiskam call i krecem da gasim sto jer znam da nisam prosao. Kada flopujem set na rainbow flopu i znam da ce mi se neko kupiti runer runner jer se to desava vec dve nedelje. Kupim se i ja ponekad i prodjem par ruku ali ove najbitnije gde apsolutno dominiram ne mogu nikako da prodjem. I ko za kurac sam ispao jedno 10 puta kao bubble. Znam da se i to izbegne foldovanjem do prize poola ali koja je poenta ako cu foldovati premium karte u fazi kad se kradu blindovi i slicno. Jos jednom da na pomenem, ne whinujem zato sto nece nego cisto pitam kako se leciti od toga? Utice mi na igru kad jebeno strepim svaku ruku i sa monster kartama nemam samopouzdanja da igram. I imam neki iracionalan osecaj da ta moja strepnja i negativnost jebeno priziva jos vecu kolicinu bad beata

Sinoc smo ja i Gruja ustanovili da je cela Srbija u downswingu na zabarima, ja nisam bio, cak me je htela karta, ali cim se Gruja pojavio otislo je 4 BI-a :D 

Tako da ne brini, cekamo Vucica da intervenise. 

Salu, segu i zajebanciju na stranu , rekose ti ljudi, moras da prihvatis da se desilo, da se desava i da ce se desiti jos x puta, posebno na MTTovima , gde ce se to mnogo vise odraziti i na BR. Bitno je da stalno igras svoju igru i da je ne menjas zbog toga sto si u problemu ( ako je do tada bila A game i isplativa ofc :D ), na mene su se downswingovi najgore odrazili u fazonu " Cek bre, mozda sam ja  retard " i onda krenem da igram nesto totalno levo i onda je downswing jos veci i brzi :D 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

ja sam sad imao jedan prebrutalan down od 30k ruku...ne mozes da ubodes vola, flopove ne pogadjas, kad pogodis bacaju ti se na cbet, imas trip da si najprovidniji igrac na sajtu i da te svi ownuju, KK na AA milijardu puta, nemas naplatu apsolutno ni sa jednom rukom, a onda kad se neki majstor odluci da te hero calluje, to radi u pogresnom trenutku ali se obavezno kupuje. ako imas qq ili kk, ne mozes da dobijes flop bez overa, uvek dobijas action killere itd itd itd. i onda to traje, tako gubis u skoro svakoj sesiji, onda sednes potpuno soul crushed da igras jos jednu sesiju i onda dobijes neverovatan heater i zabodes tipa 5bi za sat vremena, pomislis da je konacno gotovo i da ce te malo krenuti, a onda za pola sata izgubis ceo plus i ukanalis se jos 2bi....e onda igru mrzis najvise na svetu, mrzis svakog ko igra poker, putovao bi kroz vreme i pucao u glavu onome ko je izmislio poker, dodje ti da places i vise nisi siguran cime si sve to zasluzio...i tako

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jeste da ne igram toliko i igram turnire ali lepo si opisao. I ja se slicno osecam. Stvarno ne tiltujem i kad natrcim na primer sa KK na AA ne smorim se toliko. Ali me ubijaju u pojam runner runner kupovine i ruke koji dominiram a opet gubim. Ni ne tiltujem nego jednostavno nemam resenja i odgovra sta da radim. Samo se smorim maksimalno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana ubijam ove zabare ali su namestanja konstantna, danas napravim skoro 40e plus na NL4, da bi u 6 ruku pao na plus od samo 20e. Ali nema veze, samo da ne bude previse namestanja :) 

Uplatio neku sicu na Stars pre 5-6 dana da igram turnire i po neki MTT, smesan je field na mikrosima u ovima 6max SNGovima,  a turnire isto igram odlicno,  skoro svaki turnir sam  ITM ali opet me kurva sprecava da sednem za finalni :) 
 

9/13/2013 1:41:15 AM - Round 419526464 starts
fannybag is seated with €8.67
Anguria is seated with €4.26
CURVASUDOLE' is seated with €0.80
gemello30 is seated with €3.02
no limittt is seated with €3.46
Anguria Posts big blind of €0.04
fannybag Posts small blind of €0.02
CURVASUDOLE' Posts big blind of €0.04
Dealing cards
Anguria: Td Kd 
CURVASUDOLE' Checks
gemello30 Calls €0.04
no limittt Raises to €0.08
fannybag Folds
Anguria Calls €0.04
CURVASUDOLE' Calls €0.04
gemello30 Calls €0.04
Flop: 9d 5d Ad 
Anguria Checks
CURVASUDOLE' Checks
gemello30 Checks
no limittt Bets €0.34
Anguria Calls €0.34
CURVASUDOLE' Folds
gemello30 Calls €0.34
Turn: 9d 5d Ad Tc 
Anguria Checks
gemello30 Checks
no limittt Bets €1.36
Anguria Calls €1.36
gemello30 Raises to €2.60 (all-in)
no limittt Calls €1.24
Anguria Calls €1.24
River: 9d 5d Ad Tc 5h 
Anguria Bets €1.24 (all-in)
no limittt Calls €0.44 (all-in)
Anguria gets refund of €0.80
Anguria shows Td Kd  (Flush, Ace high)
gemello30 shows 5c As  (Full house, Fives full of Aces)
no limittt shows Jc Jd  (Two pair, Jacks and Fives)
Anguria wins the side pot of €0.84 with Flush, Ace high
gemello30 wins the main pot of €8.71 with Full house, Fives full of Aces
Link to comment
Share on other sites

mene pustilo napokon (da ne ureknem), za 3 dana 700e i oko 150 na bonusima...stabilizovao sam roll sad, vise nego komotan sam na nl50 i ne osecam se kao da imam omcu oko vrata vise (ne zbog rolla nego zbog citavog uzasa koji nosi brutalni down)

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Imali smo popravni na 27$ turbo KO, ovaj put 3. za ~3k, i uzeo sam kartu za direct quallifier za PCA u nedelju, bas se trudim da osvojim te Bahame. :)

Solidan dan generalno, jos dosta nekih dobrih prilika, Big 55$ opet deep run, 23., 3.3R 28. ili tako nesto, razne turbine deep, 320T$ na satelitima za WCOOP, predobri su...

Juce katastrofa, igrao sam ceo dan, mozda sam na dva turnira usao u pare. Fikus runnuje dobro pa nas popravlja. :)

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...