Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Poker Stars $20+$5+$2 No Limit Hold'em Tournament - t25000/t50000 Blinds + t5000 - 8 players - View hand 2299752
 
UTG: t346200 M = 3.01
UTG+1: t370304 M = 3.22
MP1: t494196 M = 4.30
Hero (MP2): t698000 M = 6.07
CO: t398192 M = 3.46
BTN: t196680 M = 1.71
SB: t1377282 M = 11.98
BB: t538146 M = 4.68
 
Pre Flop: (t115000) Hero is MP2 with Kheart.gif Qheart.gif
3 folds, Hero raises to t693000 all in, 2 folds, SB calls t668000, 1 fold
 
Flop: (t1476000) 4diamond.gif Jdiamond.gif 3diamond.gif(2 players - 1 is all in)
 
Turn: (t1476000) 2spade.gif(2 players - 1 is all in)
 
River: (t1476000) 6heart.gif(2 players - 1 is all in)
 
Final Pot: t1476000
Hero shows Kheart.gif Qheart.gif (high card King)
SB shows Jheart.gif Jclub.gif (three of a kind, Jacks)
SB wins t1476000
 
Dakle, igrao sam bas dosta stolova, WCOOP sateliti me zakopavaju, nisam imao previse vremena... Drugar sa kojim igram gleda na drugom kompu. Dobijamo ruku, zajedno zakljucujemo da imamo 12bb (?!?), i ono, da guramo ovo, a? Ma da, lagano... Cim smo gurnuli skapiramo, jebote, imamo 14bb i vidi koliko shortova bre, sta je ovo... Instant smor, al` kao, ajde, nadamo se da dobijamo foldove. Marfi odmah shamarchinu, i to je to... Veliki skokovi u isplatama, oko 5k za prvo. Tvrda, fishy finalna. Dakle, ICM katastrofa stvarno.
Posle smo dosta diskutovali, i skapirali da je mozda i fold najbolja opcija, ili open/call BTN-a, fold ostalima. CO igra 7/5/2 na ~130 ruku kao jedini diskutabilan, zbog broja chipova.
Eto, nemojte ovo da radite. :)
Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

De si Grine legendo, zovi za bleju!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Radi

cek, nub sam za turnire :) ae objasni ovo za payjump turbo i shortove ako te ne mrzi.. na kesu je ovo easy kol protiv nekih 30bb shortova da ne pominjem 14

Pa vidis da je rekao da je katastrofalna ICM greska, ne generalna :) ne znam previse o icmu, ali znam da ce na odluku u ovakvoj situaciji mnogo uticati cinjenica da ima likova ciji je M=1.xx koliko vec, i koje bi trebalo sacekati da bustuju valjda...a payjump, pa ogromna razlika u isplatama mesta

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

cek, nub sam za turnire :) ae objasni ovo za payjump turbo i shortove ako te ne mrzi.. na kesu je ovo easy kol protiv nekih 30bb shortova da ne pominjem 14

Vlada_ je objasnio vise manje... M je broj orbita koje mi mozemo da cekamo (sitout fazon) pre nego sto nas pojedu blindovi. Nas M je trenutno drugi za stolom, a duplo veci od 4 druga igraca. Bez nekog preteranog ulazenja u matematiku, (da se ne lazemo, nije mi jaca strana) foldom zaradjujemo pare, jer ce svi oni, osim chip leadera, morati da uguraju cipove pre nas. Samim tim, flipovanje nam se uopste ne isplati (a call od slabije ruke nikad necemo dobiti), jer mozemo sebi da priustimo da cekamo mnogo bolji spot, koliko god to delovalo nerealno sa ovakvim stackovima. Isplata za osmo je bila ~570$, a prvo ~5100$. U teoriji, da smo otisli na sitout, zaradili bismo bar jos 1000$, da ne pominjem sto bismo sigurno nasli dosta boljih spotova, verujemo da imamo edge nad svima za ovim stolom itd.

Kesh je normalno druga prica, ne verujem da si ikad igrao ovoliko short kesh. :)

De si Grine legendo, zovi za bleju!

Ajmo na neku veceru tokom sledece nedelje, tipa utorak/sreda/cetvrtak, mozemo posle na PES kod mene, vecna zabava. :) Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

I'm all in!

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma.. nema paralelnog univerzuma u kojem bih ovu ruku bacio :) usao u mani,120k u blajndovima i anteu dole, KQs, 14blajndova + 3 shorta iza koja mogu da zovu sa losijom rukom itd.. jedino jedino ako cekam da sortovi bastuju zbog uplivavanja u veci mani pa posle da zovem sa 68o i slicno :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja bih open i call btn,a mozda i CO,ali mislim da sam samo za opciju call btn.



koja losija ruka te zove?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

rekao sam openujem,nisam rekao da limpujem.Sta nije jasno ffs

OPENUJEM,NE LIMPUJEM

WHO WAS PHONE JEBOTE

 

:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...