Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

igram sad turnir late faza uskoro prize pool. Ja short stack na blidnu AK lik sa utg all in. On 9 8 off

6 K K 5 7

Rus naravno. Zelim da tog coveka zgazi auto.

Samo da ne ragujem i da se ovakve stvari ne desavaju sve bi bilo lepo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

A4 na dealeru, Q44 5, tu se ide all in (oko 130bb deep sa likom), river K on KK

66, J62, all in, turn nebitan, river A, lik AA

stekuje me 97o protiv mojih AA

ispizdim maksimalno, odem iskuliram se jedno pola sata, vratim se nekako sa planom da samo ocistim jebeni bonus i to je sve

JJ, set over set na flopu protiv QQ

onda me stekuje A7, ja QQ, izlazi A na riveru cisto zbog fore kao...

osecam se kao da mi je ukljucen doomswitch, i da mi svi calluju sa svim i svacim i da im svima izlazi, kao da im je receno, sa ciljem da poludim

najgore je sto ni rec nisam slagao, povlacim sad pare dok imam neki profit i dok nije kasno

mrs jebem ti mater

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

daj da vidim taj party poker set,ako su lepi,interesovalo bi me,a mrzi me da odem da palim komp gde imam instaliran party poker:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vlado,jebacu te [:D]

ajde,ajde,moze da krene spika,ja ovaj vikend ne mogu nikako:)

a i ruzno je vreme:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa onda sledeci. Ja bih igrao ako me primate. Ako treba da pokazem koliki sam shark fish, okacicu stats sa sharkscopea :D

Ako ti Gruja i mendži traže sharkscope kako bi mogao da dođeš, ja ću da ih držim a ti udaraj do mile volje :D

Okupljanje, zezanje, home game... Nema šta.

Link to comment
Share on other sites

retovi jedni,pa ja sam najveca donkara,uvericete se vrlo brzo:)

otvoreno je za sve,znaci samo ciljamo lepo vreme i vikend kad svi mogu:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc sa dva drugara u Leoneu. 1.5k + R bez adona. U pocetku me fino islo. Izbacio dva lika, jednog naterao na rebuy. Na final tablu stala karta a svi se stisli. 2-3 igraca za sat ipo nisu odigrali apsolutno nijednu ruku tako da, posto sam bio najslabiji sa cipovima, nije bilo poente da se shtekam. All in dve desetke protiv AK i izgubim. Ispadnem 8.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

mendzi sutra dipara,idem da i cetvrti uzastopni put ispadnem od dva keca:)

@vlada

nije poker,nego pokenj na dohvat ruke!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Poceo ove 9-man sng da igram [:D] mnogo slabi igraci igraju ovo, rekao bi da je na nivou Zinge...

2jfkb46.jpg

btw, ovaj downswing je od retardiranih 180-man sng, gde posle par levela average chipova bude 8 bb-a.

Najjaci mi je ovaj zadnji sng, gde sam slucajno usao u 15$ sng, sav sam se tresao jebote, bio u fazonu ode 30% bankrola :tf:

kad ono bink 60$ [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...