Jump to content

Za sve GURMANE, GASTRONOME I OBICNE ZDERONJE !


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jok? Po meni osoba koja se bavi gastronomijom tj. gastronom je neko ko proba svu hranu i sve vezno za nju. Kulturu te hrane, nacin pripreme, sta ide uz dato jelo, kako je do toga doslo, da li ima neka adekvatna zamena za zacine pri pripremi tj. sta mozes da menjas a da smisao samog jela ostane isti, ako nekom planiras to da pripremis koja bi trebalo da bude prilika *ne prilika >> jelo relacija tj. sad je rodjendan i ima da pravim tortu vec jelo >> prilika tj. video sam recept za neko mesiste, sigurno necu da zovem devojku od 60kg da ga jede.

Da li ti vidis o kakvoj je hrani rec, ta hrana nema nikakvu gastronomsku vrednost... Obican trash food.

Studiram gastronomiju, i znam da je mnogo kompleksnija od obmotavanja kojekakvih gluposti slaninom i mesanja brda proizvoda u jedan.

Edited by Lanicor
Link to comment
Share on other sites

Matorci, ono nije hrana ono je proseravanje americkih retarda u 80 posto slucajeva.

Znaci ono fejlujete ako mislite da ste muskarcine kad napisete da se ložite na ona sranja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da, sigurno sam napisao da mi se nesto svidja i da bi ga jeo samo da bi ovde ispao muskarac. Od kada se gastronomija studira? Sta su ti predmeti? "Hrana 101", "Zitarice 101", "Kuvana Jela 201" i recimo nesto drustveno ... "Bolumija i kako je prepoznati" ... sta sve nece da se sete da uce :)

I da, jos jednom. Da razjasnimo. Od onih jela bi pojeo sve sto ima smisla ma koliko bilo preuvelicano i preterano. Kilo slanine prelivene topljenim sirom, one kornjace, onu mesnatu tortu i ostalo. Neke stvari bi probao pa ako mi se svide bi ih jeo. A nesto od onog ne jedem ni sad, recimo ako je nesto bas-bas ljuto onda to moram da preskocim zbog zdravstvenih problema. I tvrdim da sam veci muskarac od Igora, imam cak i dlakave grudi da pokazem kao dokaz. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Matorci, ono nije hrana ono je proseravanje americkih retarda u 80 posto slucajeva.

Znaci ono fejlujete ako mislite da ste muskarcine kad napisete da se ložite na ona sranja

ocigledno imas tapiju na zakljucak, tako da mi ostaje samo da napustim topic, bon vuajaz:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, sigurno sam napisao da mi se nesto svidja i da bi ga jeo samo da bi ovde ispao muskarac. Od kada se gastronomija studira? Sta su ti predmeti? "Hrana 101", "Zitarice 101", "Kuvana Jela 201" i recimo nesto drustveno ... "Bolumija i kako je prepoznati" ... sta sve nece da se sete da uce :)

He he, bas si vickast.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...