Jump to content

Nova Igraonica


Shomi MM

Recommended Posts

Otvorena je nova igraonica "Selo Crew" na Banovom Brdu,u ulici Blagoja Parovica broj 15,igraonica ima 20 racunara,opticki internet,mx 518 miseve,steel siries podloge,22inchne monitore i 2 VIP sobe + 2 x sony3.. U igraonici se takodje 13.02.2010 odigrao lokalni turnir za 16 ekipa,koi je osvojio je klan QM, 2. su bili sMk, a 3. kbp... Nadam se da su sve ekipe bile zadovoljne igraonicom i turnirom ,iako je turnir bio organizovan za samo 2 dana,tako da je sigurno sve ovo moglo jos bolje da ispadne kao sto ce sigurno i biti sledeci put :)

Mapa : 20536109289702418037100.jpg

Evo i par slika igraonice : http://img64.imageshack.us/img64/7640/sc3k.jpg

http://img691.imageshack.us/img691/879/sc2g.jpg

Telefon za rezervacije : 011 / 354 13 41

Pozdrav svima,

Shomi

Link to comment
Share on other sites

Sto tako dobru igraonicu na BANOVOM BRDU :((((((((((((((((

Jeb'o vas Lesko i Mile Kitic :D (BRDJOOOOOOOOOO :DDDD)

Nek je sa srecom :D da bude milion turnisa :D

Edited by mith.SATARA shokica

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

QM line up do polufinala = hyber,zeus,maha,Marko [G],Zekka

KGR nam se prikljucio od polufinala jer je Marko [G] bio pod dejstvom antibiotika....Znaci da ga je temperatura sprecila u daljem blistanju!!!!

Svaka cast za igraonicu,odlican ambijent,momci su maksimalno izasli svima u susret!!Masine odlicne,cs na njima savija!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobro ajde, zajebavaj Balu-a :( Janko smrdo, dacu ti autogram na celo :)

Inace, sto se tice igraone, stvarno je fantasticna. Jesu vlasnici moji drugari, ali ovo iz srca iskreno pricam, vrh je prostor, i kompovi, i oprema, opticki net ubija kako radi, ma sve... Momci su se bas potrudili da to bude odradjeno na nivou... Stvarno zamerke nemam... Pitao sam i drugare sa turnira, kazu da im je radilo besprekorno, da ne bude da ja lazem :) Svratite u SELO CREW, svi ste dobrodosli.

Link to comment
Share on other sites

Da, Haski i Shomi, moji bivshi saigraci iz ekipe Selo Crew, po kojoj igraona i nosi ime...

Hvala vam svima na podrsci, momci su novi u ovome, ali su 110% dali sebe , nocima sredjivali sve, jurcali da sve bude ok ... E sad, istina sto se tice prostora, i to zato sto su pravljeni stolovi prema podlogama koja igraona poseduje (steelseries qck medium) pa zato kad dodju ljudi sa mantisima i velikim podlogama malo je teskobno, ali radi nekog merenja, eto, mislim da ima mesta otpr. kao u mojou... I jos jednom hvala drugarima sto hvale igraonu, kad clanovi takvih ekipa koji su igrali na mali milion mashina po turovima kazu da je odlicno, onda je svaki drugi komentar suvisan... Shoocky, Hogare, Hyberu <3

Edited by BaLu*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...