Jump to content

Spartacus Blood n Sand


dNte

Recommended Posts

Nisam gledao Rome pa ne mogu da uporedim, ali mi je Spartacus dobra serija skroz.

cestitam, propustio si najbolju seriju ikada.jos kad cujem da ti se svidja ova serija...tt.bojle zavrsi ovo pa onda kreni na rim da ne bi pomesao utiske.evo razmisljam, i bukvalno ne mogu da se setim ni jedne konkurentne serije, bukvalno sam mislio najbolja.nekako posle rima, kao sto dred rece sve deluje nekako tupavo:)to kazem jer sam po drugi put odgledao rome prosle nedelje:D

btw 9. epizoda je bila vrh, brda picoka,bas ko da je reditelj citao rur i video da nam se ne svidja sausage fest :)kad smo kod picki sad sam se setio one "meduze" iz rima.poslednja riba s kojom je pulo bio...jbt sanjam je...plodniju zenku nisam video davno:)

pa je i sam spartakus omrsio brk:)

btw meni nije nesto zao vara, nekako mi je bio bas bledunjav lik, bledji i spartakusa samog.svidja mi se u kom pravcu ide serija, sprema se zakuvavanje.

nisam upoznat sa pricom o spartakusu kao bole, te ne znam sta se sve jos moze ocekivati?dobro ne moras da kazes sta, nego kolko jos materijala ima, tipa za jos sezonu,dve?

e da, tek sad procitah da Endi ima rak...bedak:(zna neko koji je ovo tip raka?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Kakoo

Zavisi kako gledamo, sustina Saprtakove price pocinje posto izadje na slobodu. Onda pocinje ta cuvena treca pobuna robova. Moja pretpostavka je da oni imaju dil za dve sezone (da ce druga sezona biti krljanje izmedju robova i rima), tako da ne verujem da ce biti treca, ali nikad se ne zna.

Sto se raka tice on je izleciv sa ogromnom verovatnocom tako da tu ne bi trebalo da bude problema.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zadnja epizoda prve sezone se zove "Kill Them All", cenim da će Spartaku opet da proradi onaj wife-inpired berzerker mod, očekujem da će smisle nešto kreativno za Batiatusa kada dođe na njega red :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izašla i epizoda i prevod, da ručkam pa se bacam na gledanje :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

cestitam, propustio si najbolju seriju ikada.jos kad cujem da ti se svidja ova serija...tt.bojle zavrsi ovo pa onda kreni na rim da ne bi pomesao utiske.evo razmisljam, i bukvalno ne mogu da se setim ni jedne konkurentne serije, bukvalno sam mislio najbolja.nekako posle rima, kao sto dred rece sve deluje nekako tupavo:)to kazem jer sam po drugi put odgledao rome prosle nedelje:D

btw 9. epizoda je bila vrh, brda picoka,bas ko da je reditelj citao rur i video da nam se ne svidja sausage fest :)kad smo kod picki sad sam se setio one "meduze" iz rima.poslednja riba s kojom je pulo bio...jbt sanjam je...plodniju zenku nisam video davno:)

pa je i sam spartakus omrsio brk:)

btw meni nije nesto zao vara, nekako mi je bio bas bledunjav lik, bledji i spartakusa samog.svidja mi se u kom pravcu ide serija, sprema se zakuvavanje.

nisam upoznat sa pricom o spartakusu kao bole, te ne znam sta se sve jos moze ocekivati?dobro ne moras da kazes sta, nego kolko jos materijala ima, tipa za jos sezonu,dve?

e da, tek sad procitah da Endi ima rak...bedak:(zna neko koji je ovo tip raka?

slazem se ... rome je mnoooogooo bolji od ovoga ... ali je ok ovaj spartakus ... veliki + za ultra dojke i zensku ekipu hehe doduse ja sam stigao tek do sedme epizode  :P 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odlična je ova jedanaesta, baš se fino zakuvalo, taman pred finale.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

imam ja al samo 3 epizode su hd, ostale su od po 560mb sasvim solidnog kvaliteta.mada me usralo da su tri najzanimljivije epizode ujedno i hd:D

a nije mi jasno zasto bi ti tolko trebalo da skines sve?pod uslovom da ne skidas hd treba ti max 2 dana, u suprotnom nedelju dana.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

^ kapiram da ce biti nesto ili vezano za Barku jer mu je bio ortak /plus, Batiatus je hteo i njega da proda kada je bio ranjen/ nesto vezano za njegovu ribu (mozda sterilna kuja izvali da je krixus zaljubljen u nju i ubije je) pa Krixus odlepi na gazde. Kapiram da su ove tri opcije jedine (ova zadnja najverovatnija).

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ima neko ove epizode, ako moze da mi nareze, jer ako budem cekao da se skine, nacekacu se do sledeceg Uskrsa?

imas na torrentu/warezzbb verzije 'By Scorpion' od 175mb mkv

gledao sam 11 epizodu 'By Scorpion' u kolima na laptopu i nishta joj ne fali

Link to comment
Share on other sites

zar se vozi i gleda serija ccc -30 bodova :)

slazem se ... rome je mnoooogooo bolji od ovoga ... ali je ok ovaj spartakus ... veliki + za ultra dojke i zensku ekipu hehe doduse ja sam stigao tek do sedme epizode  :P 

njegova zena sa pocetka serije je brutalna riba :) ali bas bas brutalna

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakva carska epizoda, sad se baš zakuvalo na sve strane. Očekujem da će Dotore sad da odlepi prejako, ima da odrubljuje glave onim svojim bičem :))))

Solanius u areni, lol

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

16 April 2010 Season 1, Episode 13: Kill Them All

evo i preview-a http://www.starz.com/originals/spartacus/SPARTACUSBLOODANDSAND_113

Al propustam nesto?

ijao kako jedva cekam da vidim kako ce da rokne onu plavokosu kuckicu, kapiram da ce Crixus da rokne prvo copavog prevaranta pa crvenokosu kuju pa ce biti neki fazon ah dete je tvoje, a on ce biti jbg, Doctore zvekne Batiatusa......mada videcemo dajte predskazanja

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...