Jump to content

Locus OS


dNte

Recommended Posts

ne prica se o hardveru nego o os :) koji moze jednog dana biti stavljen i na smartphone - inovatnivnost u tome su, koliko sam ja shvatio, rezimi rada zavisno od trenutne aktivnosti. kad si u kaficu na bleji ne trebaju ti poslovni alati, mailovi, google maps, kurci palci, a s druge strane kad si na poslu, ne treba ti foto galerija, youtube aplikacija, facebook, sharing i ostalo. valjda je to poenta :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel sam samo ja slep da ne vidim poentu ovog iPhone OSa na PC? Nit kakve to veze ima sa budutjnoshtju ili SSDima? :)

nisi, meni je ovo nefukcionalno i ogranicavajuce. Cela ta prica o prilagodjavanju sistema coveku mi nervira iskreno, nece to promeniti nista dok sve ne postane mobilno.

ako radim nesto sto zahteva koncentraciju 2h i zelim da se svakih pola sata izduvam uz HON ili robot unicorn attack, to zelim da uradim iz 3 klika a ne iz 10...

Npr ona prica ,zaposlen si u google HQ , smorio si se i uzeo da igras stoni tenis sa kolegom, sto je u susednoj prostoriji a ne u nekom sportskom centru 3 bloka odatle!

doh... :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

meni je cela ta "spaces" ideja mnogo dobra, ona originalno postoji u linuksu, pa su razni proizvodjaci pokusavali da je na najbolji nacin prilagode korisniku. Imati workspace za posao, zajebanciju, surf, sve to, ne znam sta je tu ogranicavajuce :) pogotovo mi se povecala potreba za tim u novom win7 interfejsu, jer jako malo ikonica moze da stane na launchbar

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

meni je cela ta "spaces" ideja mnogo dobra, ona originalno postoji u linuksu, pa su razni proizvodjaci pokusavali da je na najbolji nacin prilagode korisniku. Imati workspace za posao, zajebanciju, surf, sve to, ne znam sta je tu ogranicavajuce :) pogotovo mi se povecala potreba za tim u novom win7 interfejsu, jer jako malo ikonica moze da stane na launchbar

To postoji jos od prvih unix gui-a na solarisu i slicnim, a da ne pominjem sto to(xserver) nije deo linuxa vec softver za unix koji radi izmedju ostalog i na linuxu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa ti ih blago meni smanji

e ali necu, i to je fora - imati sve sto zelis onako kako zelis, jel :)

To postoji jos od prvih unix gui-a na solarisu i slicnim, a da ne pominjem sto to(xserver) nije deo linuxa vec softver za unix koji radi izmedju ostalog i na linuxu.

pardon my ignorance :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...