Jump to content

Logitech UltraX Media Remote, HDD-ovi, zvucna karta, CPU kuler


goxxxy

Recommended Posts

1. Logitech UltraX Media Remote (usb daljinac za pc, novo, full pack, vise komada) - 1500 RSD (komad)

Upravljajte vasim racunarom iz kreveta bez ustajanja, gledajte filmove, slusajte muziku, itd. Radi cak i iz druge sobe, nije potrebna

opticka vidljivost. Radi na XP/Vista/Win7. Promena funkcije rada svakog tastera moguce u programima MediaPortal/Girder/EventGhost.

LD0000419583_2.jpg

2. Core i7-860 LGA1156 BOX Cooler (U pitanju je samo BOX kuler koji ide uz CPU, neotpakovan, LGA1156) - 1000 RSD

3. Maxtor DiamondMax 10 200GB SATA150 (6L200M0, potpuno ispravan, bez BB) - 2100 RSD

4. Maxtor DiamondMax 10 300GB SATA150 (6L300S0, potpuno ispravan, bez BB) - 2600 RSD

5. Creative Labs SB16 Sound Blaster 4.1 PCI (CT5803, 4.1, potpuno ispravna) - 600 RSD

Creative-Labsct5803-1-pic.jpg

6. Seagate Barracuda 320GB SATA potpuno ispravan, bez BB - 2800 RSD

7. DDR2 512MB - 1000 RSD

Preuzimanje je moguce u Pancevu (po dogovoru), Beogradu (glavna zeleznicka, svako drugo vece). Takodje je moguce slanje kurirskim sluzbama o trosku kupca (250 RSD) uz placanje celog iznosa unapred.

063 58 63 00

Edited by goxxxy
Link to comment
Share on other sites

1. Logitech UltraX Media Remote (usb daljinac za pc, novo, full pack, vise komada) - 1500 RSD (komad)

Upravljajte vasim racunarom iz kreveta bez ustajanja, gledajte filmove, slusajte muziku, itd. Radi cak i iz druge sobe, nije potrebna

opticka vidljivost. Radi na XP/Vista/Win7. Promena funkcije rada svakog tastera moguce u programima MediaPortal/Girder/EventGhost.

O ovome sam mastao :D

Moracu da uzmem.Koliko komada imas?

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Imam onoliko koliko je dozvoljeno po pravilima foruma :)

Od uvoznika sam dobio, u pitanju neko prebijanje dugova sa computerland-om pa ih dajem po nabavnoj ceni. Ima dovoljno da ti nikad nece toliko trebati.

Sve ostalo bi trebalo ako moze preko navedenog broja kako bi skratili dopisivanje preko foruma :-)

Link to comment
Share on other sites

nisam hteo da se mesham zbog onog pravila da je zabranjeno minirati oglas ali s'obzirom da prodavac ochigledno shiri neistine poput te da je 1500din nabavna cena za ove Logitech media remote moram da kazhem da je cena 500din po nashim megamarketima i da ih ima s'vremena sa vreme, dok ne dodje neki tako pametnjakovic pa pokupuje sve i prodaje za 1500dingera po forumima. zadnji put vidjeno u Bing Bang-u.

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno bolje da nisi pisao nista kad nemas pojma. Pozovi computerland ili uvoznika i videces koja je nabavna CENA!

Pricamo o 2 razlicite stvari kao i da ima vise modela istih. Kao sto rekoh pozovi uvoznika pa ces saznati sve.

Po megamarketima vamo tamo niti ima niti ce ikada biti ovih modela jos manje po toj ceni. Raspitaj se malo.

U bilo kojoj radnji dobijas overenu garanciju sa pecatom iste, a ja dajem blanko direktno od uvoznika tak oda tvoja

konstatacija da sam kupio ne znam gde i preprodajem nema smisla.

Uvoznik ce najbolje da te informise, pozovi computerland.

Edited by goxxxy
Link to comment
Share on other sites

taj isti model, dakle Logitech UltraX Media Remote koji izgleda isto kao taj slici drug kupio za 500din pre dve-tri nedelje u bing bangu za 500 dinara. dakle bilo ih je - chinjenica #1.

da li ce biti ili nece biti tih modela ponovo u mega marketima i po kojoj ceni ti to ne mozhesh da znash - chinjenica #2.

na complandovom odnosno pyramidovom sajtu uopshte se ne spominje taj model - chinjenica #3.

nijedan uvoznik ti nece tek tako reci koja mu je nabavna cena nekog proizvoda - chinjenica #4.

ako proizvod koshta u nabavci 1500din, a za taj iznos bi se gotovo sigurno i prodao (ako ne i neshto veci), zashto bi ga prodavac prodavao za 65% nizhu cenu i pravio chist gubitak? dakle ili je nabavna cena nizha, ili su prodavci dobrotvori, a mozhda i budale. meni bar je najlogichnije ovo prvo.

e sad, ja ne sporim da taj daljinski verovatno vredi 1500din, da ga trenutno nema nigde odnosno bar ja ne znam gde ga ima za 500din i da ti imash svako pravo da stavish i cenu od 15000din ako hocesh. ono shto meni smeta je shto prodajesh neistinitu prichu ovde po forumu - ili su tebe svesno zajebali ili ti svesno zajebavash nas, nema trece.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Pozovi computerland i trazi maloprodajnu ako ne retail cenu i videces. Dug od milion i nesto dinara je computerland to nadoknadio u logitech robi, tako da bilo ili nije ne znam i ne ulazim u to. Ja nityi sam video ni cuo niti znam da li je ista stvar u pitanju jer sliku sam na netu nasao, mora da postoji neka caka zasto i kako je tako bilo ili nije. Sve u svemu ja bi rado uzeo po toj ceni istu stvar ako neko prodaje a znam da niko ne prodaje nego se samo prica.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jedan, ako nekoga put navede do Šapca, može da ga nosi za 500din (daljinski, ne Šabac). Imam ga od maja li juna 2008, i samo sam ga jednom probao i posle vratio u kutiju. Nervira me ograničenost većine funkcija na softver koji dolazi uz njega. A ovaj primerak ima i bonus vrednost, jer sam ga uzeo od Kojota uz zvučnike i monitor:-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...