Jump to content

Battlefield Bad Company 2


Al Bundy

Recommended Posts

Nasao sam ovo na warez-bb forumu i upalilo je, dobio sam beta key.

--------------------------------------------------------------------------------

first open this link https://aniscartujo.com/webproxy

enter this link into the website and hit go

http://www.fileplanet.com/promotions/battlefield-bad-company-2/pc-beta/

You need to be from the Northern part of america so that's why you need

a proxy enjoy

Moracete da se registrujete na Fileplanet da bi ste dobili key

Edited by Herr FLick
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja imam samo reči hvale za ovo. Grafika, zvuci, akcija, destrukcija, ekipa, sve je odlično odrađeno. Misija u Boliviji kad se čiste sela, ko da si sa Švarcenegerovom ekipom iz Predatora i ravaljuješ musave gaučose, mnogo dobro. Penetracija kroz zidove i destrukcija je fantastično odrađena, u onoj misiji u Rusiji na snegu, vođa ekipe meni "Tenk, take cover!", ja u fazonu saću stanem iza ovog zida i nema frks. Sledeća scena: DRM, nema zida ni pola kuće s njim :))))) I način na koji udaraju meci u telo kad te pogađaju, mnogo dobro urađeno.

Jedino smeta što su "kanali" kroz koje je dozvoljeno kretanje na nivoima uglavnom previše uski i ne ostavljaju previše mesta za taktiziranje i flenkiranje (što je čudno, s obzirom na standarnu ogromnost BF mapa, što je i ovde slučaj). Ako je multi bar upola ovako dobar, pada original bez problema.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

a cek a sto ne mozes dok drzis w da se kreces levo desno na a i d to nikem nista ?nego moras drzis w a sa misem da ides levo desno...

jebale ih konzole vise

odmah je bilo c.panel/add remove

^^

Možda si bajndovao "lajnovanje" umesto strejfovanja. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

OK, el se jos nekom u igri javio efekat "pijanog misha"? Samo mi se zabode mouse na gore i gledam u nebo i ne mogu da

vratim pogled dole vec samo da vrtim u krug tj da se spinujem kao da sam sam Bole-Disco Dancer Sweet Romancer...?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

OK, el se jos nekom u igri javio efekat "pijanog misha"? Samo mi se zabode mouse na gore i gledam u nebo i ne mogu da

vratim pogled dole vec samo da vrtim u krug tj da se spinujem kao da sam sam Bole-Disco Dancer Sweet Romancer...?

ima da se skine mouse fix mrzi me da trazim sad link....

evo sta treba

Seems like some of the people are having problems with mouse cursor in-game. To fix this you need to copy ALL content from crack folder into install folder: BFBC2Game.exe, jabberwocky.txt, pitoni.txt & rld.dll.

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Pobedila igra, sta vise reci. MW2 ne moze da joj prismrdi sto se tice SP, ma sta god neko rekao. Zasto? Prvenstveno zbog velicine svega, nemas osecaj da si skucen kao u MW2. Sta znam, vise mi je leglo sve sto igra pruza.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Na pocetku me je smorio teshko, sad sto vise napredujem sve vise mi se dja.

@G vidi matori meni igrica stalno stuca, menjao sam rezoluciju, nivo detalja, AA itd itd al uvek secne na trenutak a iam poprilicno dobar komp :(

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Presao igru malopre, sto ides dalje ima sve bolji shmek. Jedina zamerka mi je na AI suigraca, brate tipa likovi su godmode;ON, ubiti ih ne mozes a ako sam video da su ubili jednog baju za celu igricu skidam kapu. Na kraju igre bivate opozvani da sprecavate invaziju rusa (anyone?)

Ghost Rider \m/

infidel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...