Jump to content

Guild na Sylvani Alliance EU


charuga

Recommended Posts

znachi ja ne mogu da verujem, shta glumite jebote ko da je u pitanju zivot i smrt, kreatore shta si se istripovao, ne zna chovek da pishe, nije to hejt nego je sramota, i onda nece da prizna nego pochinje kontra prozivku i opet pokazuje svoje neznanje. Ako si ti gm te guilde, GL BIG TIME jer ce vam trebati, nzn kako prochitash taktike za bossa...

btw ja retko ishejtujem, ali ti zasluzujesh zivota mi, ima da te smaram makar dobio ban, i drugo, realno treba ti obrisati ceo topik jer si prozivao irl i zvao na peglu, sad me toliko nervirash da ne mogu da ti opishem... faileru jebeni.

da se samo razumemo, ovaj drugi pasus se ne odnosi na kreatora nego na charugu, da me neko ne shvati pogreshno.

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

@chegster:

brate reci mi molim te da znash kako se pishe "ALyance" plz plz da ne mislim da si potpuno retardiran u glavu?

Koliko god te stipalo za oci ovo sto je pogresio u pisanju naslova, nisi morao bas ovako da mu odgovoris, ne verujem da bi ti voleo da te neko pita dal' si retardiran u glavu? Ovo ne znaci da sam ja na njegovoj strani, ne, nisam ni na cijoj strani, iako sam s tobom se cak i upoznao proletos na basketu RuRovaca (kad su dosli cak i Figl, Kemp, Paja, WuDu...), al' opet, smatram da si preterao ovakvim postom, ipak si mogao na lep nacin da mu objasnis da je pogresio. Nemojte bar pretvarati WOW forum u CS forum, znam da se stariji i sve vise iskusniji sto se tice igre, ali ne morate bas svakog spustati i hejtovati za nesto sto uradi. Zato ja ni ne ulazim na CS forum, tamo se ne zna ko pije a ko placa, svi se redom prozivaju, pljuju i ne znas da li to stvarno misle ili se zezaju.

@charuga:

Malo mi je cudno da neko sa toliko godina prica na ovaj nacin, smanji malo te prozivke, iskuliraj druge ili resite to preko PMa, jer cu morati da zakljucavam topic.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, <3 kemponja

kreatore shto ne prochita postove koje si pobrisao, prvo sam mu lepo rekao... no nvm, mozda prochita neku knjigu jer ga je podstakla prozivka na ruru... :P

a ti chmaruga (ujbt juche sam se uzdrzao danas ne mogu) nisi svestan kolika sam kretenchina, nemoj da ispitujesh previshe... doshao si na rur, dobrodoshao, pogreshio si i popio penal jbg tako to ide ovde pogotovo kad si nov malo, pojedesh govno, ispravish, sledeci put pazish na pravopis (nismo stoka sa livade) i gg

p.s. ako prezivish par godina smejacu se nekom novom liku kojeg napenalish...

p.p.s. zaboravih, ako dodje do deljenja banana, ja sa njim da delim bananu necu! hocu svoju!

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Nisu obrisani postovi, svi su tu, samo nevidljivi i ja i dalje mogu da citam ko je sta pisao, a ovo je to sto si prvo napisao njemu:

brate reci mi molim te da znash kako se pishe "ALyance" plz plz da ne mislim da si potpuno retardiran u glavu?

Kakve crne banane, niko nije imao ni nameru to da radi, samo sam apelovao da upotrebis lepsu stranu dobrodoslice :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

word^^

pa nisam mu rekao da je retardiran u glavu, nego da napishe kako treba, a ako ne zna kako onda je ret u vugla, a on je prosto napisao chegster je kretencina as it is a fact! (nije daleko od istine ali ko je on da daje te titule...)

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

word^^

pa nisam mu rekao da je retardiran u glavu, nego da napishe kako treba, a ako ne zna kako onda je ret u vugla, a on je prosto napisao chegster je kretencina as it is a fact! (nije daleko od istine ali ko je on da daje te titule...)

Chovece ne verujem da se jos ovim glupostima raspreda.... ma nije ni bitno vise.... bilo pa proslo... a pazi redovno izgresim kada kucam bilo sta na netu jer jbga brzo kucam a i ne gledam sta sam napisao i onda se desi slicna stvar....

Sto se tice bre engleskog.... ko ih jebe i ne moram da ga znam .... dovoljno mi da razumem za sta mi koja magija i talenat sluzi.... jebe mi se za engleze....

Inace ispizdim ziv kad me neko isproziva bez veze i razloga i stvarno da mi je tu u tom trenutku ....izroko bi ga iz tetke minimum.... al posle prodje pa jbg-a.....

Sta je bilo bilo je ajde iskulirajmo se i idemo ispocetka ......

Dajte more bre da dovabim malo membera na Silvanu jerbo smo stvarno skupili matorce koji igraju 4-5 godina jos iz starog balkana i svi su preko 25god u guildu pa do 74 hehehehe imamo jednog lika koji cak meni koji imam 41 moze da bude cale hehehehh....

Znaci krajne opustena atmosvera i zezanje po ceo dan na teamspeaku a kad se radi radi se.....\

Imamo 3 grupe za raidovanje ....ono 1 PRo, jedna srednja i jedna losa... imamo vecina po 2-3 alta 80lvl sa vise od 5100 gs tako da se uvek mozemo skupiti za neku zajebanciju....

Sve u svemu da rezimiram i ne davim previse..... super se druzimo i privatno .....i lochemo kad se sretnemo uz gulash gadni od 12k mesista.... itd a padaju itemi...... pa ko zeli nek dodje da proba.....

ventrilo je 91.143.212.236 ventrilo3

Edited by charuga
Link to comment
Share on other sites

Chovece ne verujem da se jos ovim glupostima raspreda.... ma nije ni bitno vise.... bilo pa proslo... a pazi redovno izgresim kada kucam bilo sta na netu jer jbga brzo kucam a i ne gledam sta sam napisao i onda se desi slicna stvar....

Sto se tice bre engleskog.... ko ih jebe i ne moram da ga znam .... dovoljno mi da razumem za sta mi koja magija i talenat sluzi.... jebe mi se za engleze....

Inace ispizdim ziv kad me neko isproziva bez veze i razloga i stvarno da mi je tu u tom trenutku ....izroko bi ga iz tetke minimum.... al posle prodje pa jbg-a.....

Sta je bilo bilo je ajde iskulirajmo se i idemo ispocetka ......

Dajte more bre da dovabim malo membera na Silvanu jerbo smo stvarno skupili matorce koji igraju 4-5 godina jos iz starog balkana i svi su preko 25god u guildu pa do 74 hehehehe imamo jednog lika koji cak meni koji imam 41 moze da bude cale hehehehh....

Znaci krajne opustena atmosvera i zezanje po ceo dan na teamspeaku a kad se radi radi se.....\

Imamo 3 grupe za raidovanje ....ono 1 PRo, jedna srednja i jedna losa... imamo vecina po 2-3 alta 80lvl sa vise od 5100 gs tako da se uvek mozemo skupiti za neku zajebanciju....

Sve u svemu da rezimiram i ne davim previse..... super se druzimo i privatno .....i lochemo kad se sretnemo uz gulash gadni od 12k mesista.... itd a padaju itemi...... pa ko zeli nek dodje da proba.....

ventrilo je 91.143.212.236 ventrilo3

Brate doci cu ja na allyie na silvani, ali samo ako je srpski gild! Ajmo da ocepamo sve reidove bre!

atmosvera

Idemoooo, sad cu da dingujem 79 lvl sa pristom (shadow, sabijam, bacam моћну ријеч СМРТ na sve neprijatelje a i lecim party) dolayzim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...