Jump to content

King Arthur - The Role-playing Wargame


Sting

Recommended Posts

Mali hijack dok ste svi tu na okupu.

Tražim neku semikežual strategiju koja najviše liči na turn based deo Total Wara, ali bez RTS borbi i previše komplikacije i mikra tipa EU. Preporuke?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Mali hijack dok ste svi tu na okupu.

Tražim neku semikežual strategiju koja najviše liči na turn based deo Total Wara, ali bez RTS borbi i previše komplikacije i mikra tipa EU. Preporuke?

Advance Wars, Great Little Wargame - s tim da one više vuku na casual verziju SSI-jevog General serijala nego na Total War.

Link to comment
Share on other sites

Advance Wars pičim ovih dana na DS-u, ali nije to to što tražim.

Ja bih baš nešto "odzumirano" - kao TW turnbased. Na kraju ću da instaliram Civ.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

knights of honor, ima rts dela čini mi se, al čak i ja koji sam noob za igre poput rome total wara sam pikao ovo sa zadovoljstvom :D

+1

Nije turn based, ali je ritam dovoljno lagan da nema click frenzy momenata. Bitke su mi smorne, pa ih drzim na automatici. Zato diplomatija, ekonomija, religija... svaka partija ima epic momente. Moj favorit - kad sam Papskoj drzavi uvalio toliko spijuna, da je po likvidaciji shefa moj shpijun postao kralj. Naravno ja tu lepo anektujem sve u kompletu (11 teritorija odjednom) i instant pazarim objave rata od svih preostalih katolika na mapi. Bilo je chupavo dok nisam sve to podmitio/ucenio/pokorio. :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mali hijack dok ste svi tu na okupu.

Tražim neku semikežual strategiju koja najviše liči na turn based deo Total Wara, ali bez RTS borbi i previše komplikacije i mikra tipa EU. Preporuke?

Ne znam zasto je neki preterani problem eu3? Igra nije toliko komplikovana kao sto mislis. Skini najnoviju verziju eu3 chronicles i igraj, igra je toliko ispeglana da ova i vanilla su dve razlicite igre maltene.

Izgubices dragocene sate zivota, veruj mi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...