Jump to content

beta 1.04 ili ti 1.7 cs...


Herga

Recommended Posts

http://www.hltv.org/?pageid=35&newsid=3472

Izbacuju novu verzuju cs-a kao fazon nije CS:S ..... vazi sto nije, ali mislim da ce ovo forsirati da se igra na nekim sledecim turnirima cim se budu ispravili svi bagovi kojih ima gomila..

da li ce uspeti ili nece (kao sto je eswc propao zbog toga sto je guraco CS:S) videcmo .. gl hf i mozda se vec od 1 feb. pucamo u novoj verziji cs-a ;)

Link to comment
Share on other sites

Promod je, koliko se setjam, u najavi bash dugo. Pojavio se josh 2007.

Nikada nije zazhiveo a tada mi je izgledao relativno dobro pored gomile bagova.

Ovo mi se ni malo ne svidja:

csp_hud_003.jpg

Ovi map perviewi sa promod sajta i ne izgledaju loshe, samo shto me dust neopisivo podsetja na dust sa sorsa (minus burad i automobili).

Bile su i neke najave i intervjui sa ljudima iz valvea koju su najavljivali mozhda pojavu cs 2.0 na hl2 endzinu. To je bila glupost i nikada nije ozvanichena ta vest ...

No, ovome tje trebati dosta vremena da se otklone svi bagovi, i josh vishe vremena da zazhivi.

Teshko da tjemo igrati ovo u februaru, verovatno netjemo ove godine ni na jednom vetjem turniru. A mozhe ni posle ...

Link to comment
Share on other sites

djubre! gurali ga, negurali nece proci... Nije sve u grafici i detaljima. Canter je igriva i prosta, lako za nauciti igra. Bacim fles na ulici(train) pogodim sijalicu na pola ulice i vrati mi se isti. AJ BEZI!!! Razmisljaj ti o tome kada ti rasuju :)) Za razliku od q3, unreal-a painkillera i ostalig fps-ova cs je totalno timska igra i kao takva sto manje detalja ima lakse je igrati. Sve sto cs-y treba da traje jos 10 godina su nove mape, bez da se izbacuju stare.

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Meni na sourceu uopste nije smetala grafika, nego umanjena igrivost, nema busenja zidova... Znaci brate, nuke NEMA PROLAZA!!! ALI NEMA! Grafika je dobra ako se izmeni, isprave se bugovi iz CS:1.6 ali da sve ostane u igri isto... Tipa repetiranje, cimanje pusaka itd itd... Da igrac nema trip u glavi... A mogli bi napokon da izmene bug na m4 sa prigusivacem xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...