Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

burzuj trosi 2k-5k dnevno ahahahaha :))))

Jebote pa ja trosim toliko dnevno kad bacim racunicu a idem u pocepanim gacama

Sinovi moji burzuj trosi dnevno kolko oće i boli ga kurac

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

burzuj trosi 2k-5k dnevno ahahahaha :))))

Jebote pa ja trosim toliko dnevno kad bacim racunicu a idem u pocepanim gacama

Sinovi moji burzuj trosi dnevno kolko oće i boli ga kurac

Na shta brate?

30 kafi dnevno pijesh? 10 puta jedesh u meku? 2 nameshtaja u maderi?

Ja treba da se potrudim da potroshim 5k za dan

Ne prichamo naravno o mesechnoj rachunici sa svim dazbinama, pa podeljeno na 30 dana...

Al da troshi kolko otje sam i dodao da troshi i do 50k kad chasti, svira krucu, overi kazino bla bla

Preduhitri me:

Misli se na buržuje koji žive kod roditelja.

[:D]

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ovo žargonsko "buržuj" se odnosi na pripadnika srednje klase, koja u srbiji po broju podseća na buržoaziju. po tom kriterijumu ima buržuja na ruru - ljudi sa rešenim stambenim pitanjem, stabilnim prihodima koji omogućuju egzistenciju, par luksuza kao što su putovanja, štednju...

lupaš care, ispadosmo Coka i ja po tome najgori buržuji.

Ako nešto jako voliš naćićeš način da dođeš do toga, makar čukao trafike i valjao pajdo preko NVO :)

pa coka i jeste buržuj, ima teretanu u kući!

Kakva definicija, voodoo je samo masa [:D]

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

cemu te price o burzujima i skijama/bordu... mogao si sa studentima na jahorinu za 100 evra 7 dana + prevoz + duplo jeftiniji skipas... i to u inostranstvu! HA!

govorim o vremenima od pre 5, 10, 15+ god..

lupaš care, ispadosmo Coka i ja po tome najgori buržuji.

Ako nešto jako voliš naćićeš način da dođeš do toga, makar čukao trafike i valjao pajdo preko NVO :)

nemam pojma, nekako mi je u glavi, iz perioda osnovne/srednje ostala cifra od 1000 maraka za zimovanje na kopu.. jbg ja sam od dzeparca i neke letnje sljake kupovao slicice, a u srednjoj dzins i neke malo bolje paje. a verujem da svi odavde koji znaju da skijaju/borduju, to nisu naucili cukajuci trafike, nego su sa roditeljima zimovali na kopu. u cemu, opet, nema nista ruzno, ali po tadasnjim normama su se takvi ljudi smatrali burzujima.. jbg danas svako ko radi iole ozbiljniji posao moze da usteka za godisnji odmor bar negde u regionu, tako da se samim tim i definicija burzuja danas menja. daki je burzuj, jer nosi skupu garderobu, pije red bul, vozi kola sto je cale kupio, ide u inostranstvo na letovanje svake godine, a pritom ne radi nista (odnosno studira). ja sebe nikad ne bih smatrao burzujem, pre svega jer ogulim dupe za svaku paru sto nosim u dzepu. sve i da vozim x6

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pre 15 godina na zimovanje i jesu isli samo burzuju lopovi kriminalci [:D]

ne ozbiljno ja ne znam nikog ko je isao na zimovanje kad smo bili pod sankcijama mozda sam nacuo za nekog ko je trknuo do divcibara :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam bio na nekoj rekreativnoj '95, sećam se da smo svi bili gola sirotinja (osim možda dvoje troje iz odeljenja čiji su roditelji radili za ne znam koje firme al su bili puni keša), i zapadne nam da budemo u istom hotelu sa nekom decom iz Crvenke, Kule ili tako nekog mesta severno od Novog Sada. Ko da smo videli vanzemaljce, ljudi obučeni ko da je zlatno doba a ne sankcije, sve na njima firmirano (ne mislim na Abibas, Nkie itd), maltene se sprdali s nama u fazonu "lol golje", mislim se jebem vam mater uzećemo vam vaše novce KAD TAD!

I TAKO JE I BILO HAHEHAE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...