Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre svega zeleo bih da se zahvalim

DOKTORU - sega mega caru, prijatelju mom, koga da nije bilo, ne bi bilo ni turnira, niti bi kanter radio kako je radio.. Izvukao sam coveka pijanog u subotu u 3 ujutro iz kafane da zavrsi servere, a videli ste i sami kako je radilo :)

zEkyju - sto nam je dao da organizujemo ovakav turnir

uNki - jer jedini je podelio ravnopravno muke sa mnom ;)

Baji - perfektno je snimio sve i nije promasio nijedan restart ;)

Bjeki i firmi WolfyCom na sponzorstu i ovom prilikom zelim da im kazem jos jednom veliko HVALA!

eyelu - jer je vise nego dobro odradio svoj posao online ;)

sudijama - bili su na mestu, svi od reda su pomogli koliko su mogli

Hvala svim ekipama koje su dosle, bilo je dosta propusta, svu odgovornost preuzimam ja. Mousefix i kasnjenje prvog dana narocito. Za mousefix se izvinjavam svima kojima prvog dana nisam namestio, jednostavno doslo je do nesporazuma izmedju admina i mene i nisam imao pristup. Drugog dana sam rucno sve odradio, kako je ko zeleo. Za pad osiguraca na pocetku drugog dana nemam sta da kazem, desilo se, visa sila... Novcic je pobedio, narocito MACKA :)

Sada da razjasnimo neke stvari. Svi koji se ste se bunili za HLTV, mozete da odete u kuhinje i stavite glave u mikser. Narocito acko88 (88 je njegov IQ, ako neko nije skontao). Elem, ja, zEky, pa ni predsednik Boris Tadic NE MOZEMO DA IZDEJSTUJEMO HLTV ako se covek iz Blank.tv NE NAKACI na nas lokalni HLTV. Znaci, no Blank=NECE BITI BROADCASTA. Samo za acka88 (88 je njegov IQ, ako neko nije skontao), nas HLTV ne da nije imao 30 slotova, imao je 2 slota... A sada ti smisli kako je bilo 200+ spectatora :)

Za demoe nemojte da penite, nalaze se na 4 razlicita racunara, a ja zelim (i imam potpuno pravo) da spavam. I nemojte mi pricati kako neko zeli da gleda sebe i tome slicno, to je debilno. Bice demoa (nadam se da svi rade). Kada? Ne znam... Sto pre, nadam se ove godine...

Cestitam svim ekipama na fer i korektnoj igri, svaka cast ekipama sX, sMk, Entity i naravno PlayMore-u... GG Nemanja (inace, ti si jedini pohvalio moju igru na d2 vs NEVERDIE hahahahaha, kao sto vidis, niko drugi nije xD)

Pozdrav svima, vidimo se nikad ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio stvarno savrsen , ne znam zasto bi se iko zhalio.

Du i unka su se stvarno maksimalno cimali oko svega , svaka im cast :)

I svaka cast coveku koji je sedeo za kompjuterom i davao restarte itd , ne znam mu ime :(

Drago mi je sto sam neke ljude ponovo video , a neke tek upoznao :)))

Sve u svemu 10/10 :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...