Jump to content

SBB mix - kablovska + internet


phanatic

Recommended Posts

Poz drugari, svi koji procitate ovo ,a bilo bi do jaja da sto vas vise procita.

Imam Wirelles Internet provajdera MadNet u Pancevu, protok 800/400 = 1600 din. Igram cs od kuce i dosta dobro mi radi, tako reci bolesno.

na kgb serverima ping mi je tako reci 5 10 varira :)

E sad , dobio sam ponudu da uzmem SBB-ov internet od 4mb/256 za 1300d koji ide sa kablovskom u mojoj zgradi ,sve zajedno 2500 din bi me izaslo.

Zanima me, da li taj internet utice na servere, na igranje preko steam-a sa strancima , da li ce mi bolje/lose raditi u odnosu na ovaj wirelles koji sada trenutno imam. Jer imam sad problem kad padne sneg, kisa ili tako nesto.. meni radi internet na 800/400 k ali ping mi skace sa 10 20 na 300 400 500 itd..

Zanima me vase iskustvo, da li da uzimam tj uvodim SBB kablovsku i internet i placam 1000 skuplje mesecno ili da ostanem na Wirellesu

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

da ne otvaram novi topic... E! Ja imam problem sa tim 4MB paketom.. Problem je u tome sto net radi super jedno 5 minuta, i nakon toga dobijem 4 request time out-ova, pa se onda vrati net za 4-5 sec, pa opet tako 4 request time out-ova, i to se desi jedno 3 puta (ti packet lossovi), a nakon toga opet radi dobrih 5 minuta, pa se opet desava ovo.. Jel zna neko resenje? :)

Da dodam jos nesto: To je pocelo da se desava od pre par dana, reinstalirao sam win, nije pomoglo :/.. Nista od hardware-a nije menjano.

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...