Jump to content

EUnet ADSL sa 15% popusta za članove RUR-a


Lucky

Recommended Posts

Pozdrav društvo,

U sklopu zajedničkih aktivnosti EUneta i KlanRUR-a, u prilici smo da vam ponudimo ADSL pristup jeftiniji 15% u odnosu na redovnu cenu koju plaćate. Uz celu tu priču ne treba zaboraviti da EUnet jedini kod nas nudi "download" i "gaming" ADSL pakete.

Gde je kvaka? Nema je :) Nema skrivenih troškova i bilo čega drugog, samo je dovoljno da ste RUR-ovac duže od 6 meseci kao i da imate (ili ćete uvesti) EUnet ADSL.

Tabela sa popustima (da je tako nazovemo) je sledeća:

-----------------------------------------------------------------------------------

- Postojeći EUnet ADSL korisnici (a članovi RUR-a) - 10 posto popusta od sada pa nadalje i ubuduće.

- Novi korisnici EUnet ADSL-a (a članovi RUR-a) - 15 posto popusta od sada pa nadalje i ubuduće.

Popusti važe za sve ADSL pakete, njihove varijante i slično. Pored ovoga, imate dodatnih 5% popusta ukoliko svoje obaveze prema provajderu izmirujete do 10. u mesecu.

Pa ako koristite recimo 2Speed Flat od 1990 dinara, računica je 5% za redovno plaćanje - 1890,5 dinara pa još 15% zato što ste RUR-ovac 1606 dinara odnosno štedite 384 dinara.

Kako ćete ostvariti ove beneficije?

-------------------------------------------------------

Ukoliko ste trenutni korisnik EUneta, pošaljite na moj PM, sa vašeg KlanRUR naloga starijeg od šest meseci svoj username na EUnetu, i on će biti prosleđen dalje. Jedan RUR korisnik - jedan username.

Ukoliko ste novi korisnik EUneta tj. postaćete korisnik, pošaljite na moj PM, sa vašeg KlanRUR naloga starijeg od šest meseci, prostu poruku u kojoj izražavate želju da imate popust od 15% kao nov korisnik, i dobićete promo kod kojim ćete se prijaviti na EUnet sajtu.

Sva pitanja možete postovati na http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234910386 ili poslati meni na PM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...