Jump to content

EUnet ADSL sa 15% popusta za članove RUR-a


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima,

Hvala vam što ste se prijavili u prilično velikom broju za popust, nisam ni sam znao da ima toliko EUnet korisnika ADSL-a koji su na RUR-u. Sve u svemu, svi koji su poslali podatke i dobili povratnu poruku od mene su prijavljeni i njihove prijave prihvaćene. Očekujte da će već od narednog meseca račun biti umanjen za pomenutih 10%, ili 15% ukoliko ste se prijavili za novi ADSL.

Takođe, koristim priliku da podsetim da ovo "aktivni RUR član" znači upravo to - član mora biti aktivan da bi ostvarivao popust. U slučaju da korisnik ne bude aktivan na forumu, gubi i pravo na popust od 10% (ili 15% ako je novi korisnik), a kontrola će se obavljati jednom mesečno, pred svaki obračun računa za ADSL.

Srećno korišćenje, i ako imate pitanja, izvolite!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ali nama je stigao racun za januar vec :).I meni je isti ko pre (+ reaktivacija posto im nisam platio na vreme:)).Mozda od februara ce da pocnu da obracunavaju popust,ko ce ga znati

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni još nije stigao račun, a obično ga pošalju prvog u mesecu, pa deset dana fore da se plati :(((

Ako ste častili ceo mesec, svaka čast (mada sumnjam), il ne mogu još da izračunaju kolko treba da odseku sa računa :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Videćemo šta može da se uradi po tom pitanju.

Mada iskreno, ni ja nisam nešto najzainteresovaniji da ih ponovo cimam, kad se ispostavilo da je 50% ljudi samo došlo da uzme popust i onda su opet nestali. Sad ako budemo ponovo davali, ide isključivo mesec za mesec i to ultra poznatim ljudima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...