Jump to content

Mala nadogradnja PC-a


crazy_radul

Recommended Posts

E ovako imam sledece:

Intel C2D e4400

Gigabyte 965p-ds3

2gb ddr2 800mhz dual-channel

WD 250gb 16mb cashe

neki dvd rw koji ne radi

coler master 380w neznam tacno naziv

Kupio bih graficku drugu mislio sam neku 4770 ali vise bih hteo nvidia pa ako mozete da mi kazete koja nvidia je u rangu sa ovom, cena za grafu do 100e!!! Imajte u vidu da imam 22" tft. Dalje hard do 60-65e, dvd-rw neki 20-25e. Da li bi to licilo na nesto??? Da li bi napajanje moglo da izgura to sve...?? Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

pazi, meni chieftec 360w tera e4700, 4gb rama, x800gto2 i 3 harda tako da sa 4770 gotovo sigurno necesh imati nikakvih problema.

shto se harda tiche za 65-70e mozhesh da uzmesh 1tb model na 7.2k rpm i 16-32mb cachea, biraj izmedju wd-a, seagatea i samsunga.

rezach pioneer 116d (ata) ili 216d (sata), ja bih pre isho na ovaj drugi, 20e koshtaju.

Link to comment
Share on other sites

pazario sam asusov 4770, sad ona ima sopstveno napajanje, ima jedna kablica koja ulazi u grafu i ona se deli posle na dva dela na krajevima su konektori za napajanje. Pitanje da li da ubacim oba konektora sa konektorima iz napajanja???

Ja sam bio u toj dilemi kad sam ortaku kacio GF neki koji je uzeo,

Prvo sam stavio samo jedno i posto sam instalirao drivere lepo mi kukala graff karta kako nema dovoljno struje.

Znaci oba konektora :)

P.S. Nisam 100% siguran posto je ati u pitanju ali trebalo bi da da :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...