Jump to content

Command and Conquer 4


Dark Voice

Recommended Posts

ovo lici na jeftin sci-fi film xD

u pravu si, ovo nema nikakve veze sa CnCom... Sad kad su zgrade izbacili, ja stvarno ne znam sta je ostalo od te igre ^^ I cini mi se kao promasaj godine, ali da bih u to bio siguran morao bih da igram.

Jedno je sigurno, poslednji "cnc like" naslov koji mozemo imati prilike da igramo je RA3, jer ovo sa CnCom nema veze, a cuo sam nedavno da ce EALA da ugase cim zavrse ovaj projekat.

btw deathegg sta ima novo? nisi dao Red alertu 3 sansu?=)

Edited by MMC.LavIsInTheAiR

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

btw deathegg sta ima novo? nisi dao Red alertu 3 sansu?=)

Raspad. O Red Alert-u nisam znao sta da mislim. Prvo sam se razocarao kad sam video da su izbacili klasican CnC harvesting; pomislih: ok, da vidim sta igra nudi. Ta gradnja na vodi je fina inovacija, medjutim kvalitet vodenih unit-a i bitke na vodi prosto stavlja kopno u drugi plan (stavili su ogroman akcenat na vodu). Dosta unit-a su mi cist promasaj, sve lici jedno na drugo, nekako je kockasto, sitno i sareno. Grafika je degradirana u odnosu na CnC 3 sa izuzetkom, jelte, vode i par unit-a (tipa Kirov). Sa takvim utiskom... nisu mi se davali novci.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Raspad. O Red Alert-u nisam znao sta da mislim. Prvo sam se razocarao kad sam video da su izbacili klasican CnC harvesting; pomislih: ok, da vidim sta igra nudi. Ta gradnja na vodi je fina inovacija, medjutim kvalitet vodenih unit-a i bitke na vodi prosto stavlja kopno u drugi plan (stavili su ogroman akcenat na vodu). Dosta unit-a su mi cist promasaj, sve lici jedno na drugo, nekako je kockasto, sitno i sareno. Grafika je degradirana u odnosu na CnC 3 sa izuzetkom, jelte, vode i par unit-a (tipa Kirov). Sa takvim utiskom... nisu mi se davali novci.

ne znam za single player, u multiju je vise zastupljeno kopno, voda je nekako u drugom planu, bar do late gejma. generalno igra je mnogo bolja od cnc trojke ali nisam siguran u to koliko je ra3 vise ili manje "cnc" igra od Cnc trojke posto sa ranijim delovima nemam nekog veceg iskustva. barem se koriste manje vise sve jedinice za razliku od cnc3 gde se sve svodilo na 2-3 jedinice manje vise... spamovanja nema, ekonomija je preslaba za bilo kakvo dual factory spamovanje i te fore (cnc3 je video i triple warfac stancanje u par patcheva=))) i generalno svaka jedinica "can make a difference". Ali sve u svemu mene nije drzalo duze od mesec dana u cugu.

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...