Jump to content

EPG aim turnir


reAd*

Recommended Posts

Plan Turnira

Turnir ce se odrzati za vikend 14 i 15 novembra. Potrebno je da se svi igraci pojave u tacnom terminu kada pocinje njihov mech. Molimo sve da se ne prijavljuju ako ne mogu da igraju turnir u periodu od 12 do 16h u subotu i nedelju ako prodju dalje.Nema odlaganja meceva zato dobro procitajte ovo pre prijavljivanja. Na turniru ce se igrati aim_map. Igra se do 7 dobijenih rundi.

Pravila Turnira

1) Svi igraci su duzni da se pojave u tacnom terminu odigravanja meca. Kada udjete imate 2-3 runde za zagrevanje i mec odmah pocinje.

Ukoliko dodje do produzenja prethodnog meca sacekajte dok se otkljuca server i onda udjite. Ukoliko se igrac ne pojavi u tacnom terminu odigravanja mec se registruje rezultatom 7:0 za njegovog protivnika.

2) Kada ulazite na server obavezno stavite nick sa kojim ste prijavljeni, svako ko udje na server sa nickom koji nije adekvatan prijavi ili udje na server kada nije njegov red da igra, moze biti banovan i samim tim disvalifikovan sa turnira.

3) Svoj raspored igranja znacete 24 ranije pre pocetka turnira. Turnir pocinje u subotu u 12h. Raspored i tacne satnice mozete videti u topicu Zreb i satnica turnira.

4) Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost, nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu. Takodje mozete adminu da prosledite primedbu (say_team: @text). Vredjanje i slicni ispadina SAY: nece se tolerisati. Ukoliko se pokaze da je bilo nepravilnosti rezultat meca ce se naknadno regulisati.

5) Zabranjeno je koristiti say za prebacivanja ili provokacije. Nepostovanje dovodi do upozorenja admina i admin ima pravo posle 2 upozorenja da prekine mech a kaznjeni igrac gubi mec sa 7:0.

6) Dozvoljeno je da igraju samo prijavljeni igraci.

Serveri za Turnir

1) Extreme ProGaming ClanWar #1 by KGB 217.26.212.29:27021

2) Extreme ProGaming ClanWar #2 by KGB 217.26.212.29:27022

3) Extreme ProGaming ClanWar #3 by KGB 217.26.212.29:40000

4) Extreme ProGaming ClanWar #4 by KGB 217.26.212.29:40001

Nagrade Turnira

1. mesto: webhost+domen .info, admin na EPG cw serveru na neograniceno vreme, slot na EPG Alfa Public i Knife serveru.

2. mesto: admin na EPG cw serveru na neograniceno vreme, slot na EPG Alfa Public i Knife serveru.

3. mesto: slot na EPG Alfa Public i Knife serveru.

Forum www.epg-hq.info

Link to comment
Share on other sites

Ne, ali volim kad me bichuju.

Ozbiljno, obozavam public, nema na koga da vristim i da se nerviram iz ekipe, nema vise da jurcam likove po krajevima da ih peglam zato sto su bezobrazni na say.

Public me je spasio i pokazao da je ovo ipak samo glupa igra.

Kissic za mog brata darka :)))

HHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

NEMA VISHE JURCANJA PO KRAJEVIMA DA IH PEGLAM ZATO SHTO SU BEZOBRAZNI NA SAY!

Biss sada ima ljude koji to rade umesto njega, jedan poziv i tamo su.

Biss olmajti uterivach straha u online huligane.

Link to comment
Share on other sites

Poshto mi protivnik nije doshao, igrao sam protiv sudije...Sudija je dobio po ushima i prozivao me za chit, pretio da necu igrati ligu - xaxaxa x)

zatim je doshao i drugi sudija pa sam ih obojicu oprao i dobio ban.Kad sam ostavio post na forumu banovan sam i sa foruma ^^

Eh sto volim ove pr0madafakanjubzlige... :D

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Poshto mi protivnik nije doshao, igrao sam protiv sudije...Sudija je dobio po ushima i prozivao me za chit, pretio da necu igrati ligu - xaxaxa x)

zatim je doshao i drugi sudija pa sam ih obojicu oprao i dobio ban.Kad sam ostavio post na forumu banovan sam i sa foruma ^^

Eh sto volim ove pr0madafakanjubzlige... :D

Al si ti LudEcko !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...