Jump to content

Apel na sve koji su ucestvovali na dreamhack kvalifikacijama


Recommended Posts

Znaci, nezadovoljan organizacijom samog turnira, otvorio sam temu o tome u "dream2dream liga" forumu gde se postuju sve relevantne informacije oko svih turnira za Dreamhack.

- Tamo sam saznao od Draska, posle nashe velike rasprave i prozivanja da je turnir platilo dvoje ljudi. Situacija trenutno je takva da ZeroQL ako zeli da ode na turnir u Shvedsku, osim vize od 35eur, treba iz svog dzepa da izvadi jos 50eur zbog tog nedostatka novca od prijava. Nije poenta da li on ima ili nema, nego je poenta da ne bi trebalo da mora.

- Bilo bi najbolje kad bi svi koji su ucestvovali na turniru naknadno sad regulisali prijavu. Svi znamo da je organizacija zakazala, i da samog organizatora nije ni bilo da mu se plati, ali to je druga pricha. Svako od nas da je osvojio turnir bi bio nezadovoljan time sto niko nije platio i sto mora iz svog dzepa da daje novac.

Ono.. budite ljudi i ispostujte pravila i dogovore.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234909633

U svakom slucaju ja vam obecavam da cu vam licno vratiti novac ako nesto krene po zlu .

btw Chupava fegetchino ti si ovde svaki jebani dan, Ilija navrati da se malcice ispricamo.

Pesmo knjiga je gotova topic zakljucan :P

p.s.

Zero treba da dodje na neko slikanje kod mene - ahahahaha, pa ne bi bilo lose da po njemu posaljete kintu ako je izvodljivo.

Ako ne stavicu ziro-racun

Poz. svima !!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

From:

My link

KOoji PARADOX najgori turnir svih vremena a najbolja nagrada svih vremena :P

btw gori ste od KANTERASA jedno 1000000000000 %

ZeroQL sve cesitke iako su bili katastrofalni uslovi za igru osvojio si turnir ( neko je morao :P )

Bice bolje organizovan sledeci 100 %

p.s.

Kazi bar jednu lepu rec , ono tipa hvala organizatorima sto su omogucili da jedan nas ide da igra tamo , to kosta i para i truda itd, itd. nemoj samo da kudis i kritikuj na malo suptilniji nacin.

Stvarno niste zasluzili. :)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234909633

U svakom slucaju ja vam obecavam da cu vam licno vratiti novac ako nesto krene po zlu .

btw Chupava fegetchino ti si ovde svaki jebani dan, Ilija navrati da se malcice ispricamo.

Pesmo knjiga je gotova topic zakljucan :P

p.s.

Zero treba da dodje na neko slikanje kod mene - ahahahaha, pa ne bi bilo lose da po njemu posaljete kintu ako je izvodljivo.

Ako ne stavicu ziro-racun

Poz. svima !!!

Boli me penis sto sam svaki dan tamo debeli gmazu ogavni pisam ti po mozgu :D

Daj ziro racun necu da ti dajem pare na ruke :D

Saki saki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...