Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

meni danas imba dan sto se tice pugovanj, odradimo icc10 prva 4 + festerguta i uz to uzmemo i onaj icc weekly + dalaran weekly . 20 emblema + 251 cloak i 251 sword 2h, i jos napisem tiket da mi vrate 60 frost emblema za onaj cloak koji realno daje fail statove koji sam uzo pre mesec ipo dana. Sad se logujem ono 60 emblema u mailu :)

Šta si napisao u tom ticketu majke ti, hoću ja da kukam i motikam da mi vrate ebleme za 2 dela holy t10 što sam uzeo kad sam emovao na hp prot nerf, čisto da znam šta pali :)

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma idi bre, pricao sam sad s gm-om jedno 10ak minuta, pokusavao da ga "obradim" iz svakom moguceg ugla, ma nema šanse jebene.

Ponavlja kao papagaj, kao da su 3 dana u pitanju mogao bi da pomogne, 11 dana je previse !

Da li mogu nešto da mi urade ako šaljem ticket za ticketom sa ~ istom sadržinom? :)

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

1) server sranje i promasaj igrice

2) nasi ljudi ok uglavnom ima par debilcina kretenskih onih glavatih zadriglih ali tako je svuda

3) horda ne postoji na serveru koji je inace low populacija znaci jos jedan promasaj igrice

4) lag nemam pojma stvarno

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

je l treba da imam instaliran wow i tbc da bih mogao da instaliram wotlk, ili cu sa wotlk dvd da instaliram celo sranje?

Dovoljno je samo da ubacis DVD Wotlk-a i da skines jos 2-3 debela patcha od 3.0 do 3.3.2.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Буди паметан, па ћути. Ок? [:)]

A ti bolje budi siguran u nesto umesto da citas te nalepnice :). One se odnose na wow acc u smislu da ne mozes samo da kupis wotlk da ga igras ne i na proces instalacije.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

E ovako, nisam nikada igrao arenu kao protection paladin, nit sam igrao protekle 2 sezone, jednostavno me je nervirala i nije me mnogo zanimala.

Sad mi se nešto da prostite nadigo kurac da probam kao prot dps pa ako ima dobrih ljudi koji su upućeni u tematiku a da ih ne mrzi da mi malo objasne oko svega.

Odnosno setih se jednog Sarminog guida koji sam nekako iskopao pa me zanima dal su se promenile stvari od onda, što se tiče svega. Geara, enchanta, gemsa, glyphova. Da li je možda pametno uzeti 2 dela protection seta za 20% increased dmg na HotR?

Koji su poželjni setupi za 2s i 3s kao prot pala?

U fazonu generalno da li se nešto mnogo promenilo u odnosu na ovaj opis dole ?

Ukratko sto se geara tice :

+ str/crit misc a to znaci neck oba fingera cloak trinket posto su pvp verzije sa ap koji ne sluzi kurcu za prot spec

uzmi str seal of vengenance libram i 4/5 relentless set

weapon 2.6 speed ili sporiji ako postoji nesto tako iz pve ako ne zadovoljices se sa 2.6 pvp maceom/sekirom

shield sa block value toc 25/10 ako nemas to nax 10 shield ako nemas ni to onda relentless crit shield.

sto se tice playstyle radi se o sledecem vrlo je jednostavno koristis seal of corruption

judgement shield slam hor i vrtis to u krug burst izvodis tako sto pritisnes avenger shield silence 3 sec pa hoj i onda neko crkne

jedna stvar divine plea mora da ti bude up stalno tako da ako moras da trinketujes nesto nebitno cisto da ti plea ostane up uradi to iste sekunde jer ces ostati oom i sluzices nicemu ostatak partije

koristi shield block ako te udara melle ako ne pritiskas samo sacred shield na sta god udaraju i cleansujes bopujes sacrificujes itd kao svaki pametan paladin koji se ne okrece na strelice i hoda u nazad

idealno imaces preko 1.9k bv nebafovan i oko 36% ++ crita nebafovan i 1 shotovaces igricu jer mozes svakog hilera da ubijes ako imas ofanzivni dispel u timu

prista malo teze ali treba ti assist purge na 0 bufova purge shield svuces ga na 70% avenger pa hoj healer odradi malo assist nuke i crkne tako je najlakse

paladina ocistite isto sacuvas belf silence ako imas kad mu masdispeluju babel i crkne - tvoj hiler nemora da assistuje nuke ovde solovaces ga

samana solujes tako sto pritiskas kurcem po tastaturi jako jer je klasa jako tuzna i zalosna

druida nemoze bez purge sacekas da ga ociste od hotova pritisnes silence shield pa hoj i crkne na prvom burstu ce iskoristiti barskin i trinket odjednom ako popujes wings i onda za 30 sekundi odradis to opet i crko je.

elem spec je udaranje kurcem po tastaturi do pobede nadam se da sam pomogao

This post has been edited by Capma: 28 December 2009 - 20:14

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

paladin

izvolte spec i gear nosim toc25 shield trenutno je equiped neko achivment sranje umesto njega.

posto sam planirao arms prot druid stavio sam meta -10% fear gem i 7 talenata u holy posto sam dobijao nervne slomove od feara koji nema ko da mi dispeluje.

ako imas koga da te dispeluje idi 0 53 18 sa 3/3 crusade.

2 dela seta da verovatno

sve sto radi sa ret paladinom u 2v2 i 3v3 radice i sa protom

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...