Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paragon ocistio pola ICC 25 heroic mod :S Toliko o ICC

Pa da...toliko od ICC ako si iskompleksirani idiot koji ima full 258/264 altove ,koji je isao 3 10 man-a sa altovima pre main raid-a , koji je isao 25man sa altovima da ubije lich kinga pa probao opet sve bosove sa altovima pa sa mainovima....zajebi me tih akcija ovo jeste samo igrica i ne zelim stvarno da igram kao takvi idioti aka svi top gildovi trenutno ...

Nekad davno u doba bwl/aq imao sam i zelje i vremena za akcije od 00-24 ,ali ovo sada je jebeno retardirano , sjebali su sve sa ovim attempt bossovima jer svi prvo sa altovima sve rade .

Link to comment
Share on other sites

mešaš, ovaj, mešaš RL i wow, sinak... [:D]

log off more often ,tbh.

Ajde fino FO sa tim RL prozivkama, ja sam mislio da su te retardirane prozivke izasle iz fazona od pre godinu-dve.

Ako te interesuje bilo koja stvar iz mog RL-a, obrati mi se na PM, tu ti mogu dati sve detalje ako te zanimaju.

Samo ti nastavi po svome slobodno, pravi VoA grupe i ninjuj sebi iteme, meni to ne treba da se bavim time... uzecu item ako sam ga regularno zasluzio, ako nisam necu i tacka.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Ajde fino FO sa tim RL prozivkama, ja sam mislio da su te retardirane prozivke izasle iz fazona od pre godinu-dve.

Ako te interesuje bilo koja stvar iz mog RL-a, obrati mi se na PM, tu ti mogu dati sve detalje ako te zanimaju.

alo? ko je ovde počeo sa RL-om? (hint:Govno u RL-u ----> Govno u igrici.).

i naravno da nikog ovde ne zanima ništa iz tvog RL-a.

PS

pažljivi čitalac primetiće da je joximović tačno naveo kada su RL prozivke izašle iz fazona [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Iskukase Healing Debuff u areni :)

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=23140304646&pageNo=1&sid=1#1

Kako mi je imba leglo sad ;) Wisperujem lika koji je arena master i gladiator druid & hunter, da sa njima igram kao ret 3v3. Kad ono ispadose bosanci :D

Valjda cu da sabijem arenu ^^

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hahahaha, nije wow ali moram da podelim sa drugarima, ovo je mejl koji je kolega slao korisnici...

Pismo korisnika servisu racunara

Dobar dan!

Kada zelim da kopiram film na USB flash, pritisnem dugme "Paste", i onda mi se pojavi neki tekst kako nema dovoljno mesta na USB-u. Posle toga pritisnem dugme "Paste shortcut", i onda vec stane film na flash. Problem se javlja jedino, kad hocu da ga pokrenem na tudjoj masini, jer onda se javi poruka da ne moze da nadje film. Ovo je jako cudno, posto sam sigurna da je film na flashu, jer na mojoj masini normalno mogu da ga pokrenem sa USB-a. U cemu je problem?

Hvala

Ceca

Odgovor :

Draga Gospodjo!

Ne mozete utrpati svoju bundu u torbicu. Cedulja sa natpisom, da je bunda u ormanu, pak staje u torbicu. Znaci ako ste kod kuce i procitate cedulju iz torbe da je bunda u ormanu, onda cete je tamo i naci. Situacija se komplikuje ukoliko se nalazite kod drugarice i procitate sa cedulje da se bunda nalazi u ormanu. U njenom ormanu mozete traziti do nedogleda, Vasa bunda sigurno nece biti tamo.

Pozdrav:

Korisnicki servis

btw taj lik je imao josh epica tipa:

zena kupi komp i zove da pita shto nema filmove na kompu jer njena drugarica je kupila negde drugde i ima filmove. lik joj odgovori:"PA GOSPODJO! kad kupite frizider jel imate jaja i piletinu unutra?"

ili

zena zove ne radi joj modem, on pita jel ukljucila u struju, a ova nije. Pa sledi: "PA GOSPODJO(to je epic tako smo ga zvali u call centru), kada miksate pire krompir, jel ukljuchite mikser u struju?" itd...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

alo? ko je ovde počeo sa RL-om? (hint:Govno u RL-u ----> Govno u igrici.).

i naravno da nikog ovde ne zanima ništa iz tvog RL-a.

PS

pažljivi čitalac primetiće da je joximović tačno naveo kada su RL prozivke izašle iz fazona [:D]

Kakve to veze sad ima sto sam ja samo napravio poredjenje sa RL-om?

Ja govorim o prozivkama na racun njega koje su retardirane... comprende?

Ako te ne zanima moj RL, onda sto ga spominjes, pravis se pametan i pricas o necemu o cemu nemas pojma?

Pazljivi citalac koji ima imalo mozga zna da 'godinu-dve' ne pokazuje tacnost, nego sistem ofrlje.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

hahahaha, nije wow ali moram da podelim sa drugarima, ovo je mejl koji je kolega slao korisnici...

Pismo korisnika servisu racunara

Dobar dan!

Kada zelim da kopiram film na USB flash, pritisnem dugme "Paste", i onda mi se pojavi neki tekst kako nema dovoljno mesta na USB-u. Posle toga pritisnem dugme "Paste shortcut", i onda vec stane film na flash. Problem se javlja jedino, kad hocu da ga pokrenem na tudjoj masini, jer onda se javi poruka da ne moze da nadje film. Ovo je jako cudno, posto sam sigurna da je film na flashu, jer na mojoj masini normalno mogu da ga pokrenem sa USB-a. U cemu je problem?

Hvala

Ceca

Odgovor :

Draga Gospodjo!

Ne mozete utrpati svoju bundu u torbicu. Cedulja sa natpisom, da je bunda u ormanu, pak staje u torbicu. Znaci ako ste kod kuce i procitate cedulju iz torbe da je bunda u ormanu, onda cete je tamo i naci. Situacija se komplikuje ukoliko se nalazite kod drugarice i procitate sa cedulje da se bunda nalazi u ormanu. U njenom ormanu mozete traziti do nedogleda, Vasa bunda sigurno nece biti tamo.

Pozdrav:

Korisnicki servis

btw taj lik je imao josh epica tipa:

zena kupi komp i zove da pita shto nema filmove na kompu jer njena drugarica je kupila negde drugde i ima filmove. lik joj odgovori:"PA GOSPODJO! kad kupite frizider jel imate jaja i piletinu unutra?"

ili

zena zove ne radi joj modem, on pita jel ukljucila u struju, a ova nije. Pa sledi: "PA GOSPODJO(to je epic tako smo ga zvali u call centru), kada miksate pire krompir, jel ukljuchite mikser u struju?" itd...

Ja sam prvu foru citao pre jedno tri godine na engleskom, pa pre godinu dana na ceskom i evo je i srpska verzija ;) recycle!-reuse!-cool?

ostale dve fore su lol.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@Mohican

Ako slabo zapazas, pa nisi izvukao zakljucak do sada... ja ti ne odgovaram na tvoje postove, shvatas?

Nabijaj ti broj postova, samo se trudi i dalje da privuces paznju, ali ne ocekuj da ti ja odgovaram na tvoje idiotske postove.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...