Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znati igrati je 2.5k+ :p

znaci fali mi 12 ratinga za taj 2500+ achivment u 3v3 potrudicu se ove sezone stvarno i to samo za tebe xzore :)

a tebi gank sada cu da ti kazem nesto ovako iskreno arenu igram od sezone 2

od rane sezone 3 malo ozbiljnije druida

paladina od kraja sezone 3

i da ga sad specujem 0 0 0 popisao bi ti se u oci jako :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

A nekoga jos uvjek zabole za arenu.

Ja jedino igram arenu jer je to jedini nacin da uzmem dobar gear da ne umirem iz 3 udarca u battlegroundima, jer u ovoj igri 70% toga cini gear. Kad izadju rated BGs necu ni pogledati arenu vise.

A cudi me kako to da nisi uzeo gladiator titulu jos sarmo, kad si tako pro! mora da je do klase ili do tvojih partnera.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

malo do mene malo do partnera malo do vremna kad smo igrali malo do setupova malo vise do battlegrupe i tako

bice jednog dana za mene pre ili kasnije za tebe nece nikad jer si beznadezan slucaj :)

da uzmem dobar gear da ne umirem iz 3 udarca u battlegroundima

ti igras ocigledno neku drugu igricu ako mislis da ce gear da ti pomogne da te ne 2-3 shotuju pogotovo u bgs.

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ja arenu i paladina kao klasu igram od starta sesone 6 :p, 2v2 = 2555, 3v3= 2400 i ide jos gore, 5v5=2300 :))

prot hilere ne racunam u ljude jos ako su igrali u s6 war prot pala povraca mi se od toga jako izvinjavam se ako nisi taj sto je to igrao :)

nego kad si tako dobar dodji nam malo na misery da se igramo bilo bi jako lepo evo izlevelovo sam dka pre 3 dana ja cu da smaram ljude da ne kastuju nista i da stoje u mestu kili nek udara ljude za 10k ms a ti stani u zbun pored pilara na 2 kilometra i pritiskaj holy shock za 20 k dok mi soliramo igricu uzecemo 3k rating 200%

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

prot hilere ne racunam u ljude jos ako su igrali u s6 war prot pala povraca mi se od toga jako izvinjavam se ako nisi taj sto je to igrao :)

nego kad si tako dobar dodji nam malo na misery da se igramo bilo bi jako lepo evo izlevelovo sam dka pre 3 dana ja cu da smaram ljude da ne kastuju nista i da stoje u mestu kili nek udara ljude za 10k ms a ti stani u zbun pored pilara na 2 kilometra i pritiskaj holy shock za 20 k dok mi soliramo igricu uzecemo 3k rating 200%

Hahah, igrao sam sa lockom i feralom do 2.4k a sa dkom ovaj high rating :D, a veci faceroll bi bio da si ench shaman :))) razmisljao sam o transferu ko zna gde bi mogao da dodjem :)

Link to comment
Share on other sites

e bas da pitam ovde posto nas ima pun kurac retri paladina

veceras sam prvi put igra arenu u ovoj sezoni..ne bi ni sada ali ceo pve mi se zavrsi u sredu i onda 6 dana u igri nema sta da se radi osim pvp-a...osurio sma se od igranja evo boli me glava skoro,6+ sati u nizu ..usao sam utim sa 1910(imao 100o personal),dosli do 1965...pali na 1850 i tu bili jedno 100 partija ako ne i vishe :P na kraju dodjemo do 1900 i ofc pukemo el smo bili grmazivi ali sma barem izjednacio peronal sa team ratingom

treba mi savet,kombo je shaman resto/retri....sta da radim vs. prista/maga koji po ceo dan gledaju hydrin stream i drkaju na njega jebem im mater zvalavu i takodje vs timova sa druidom (wariror rogue )koji nije kesa koju mogu da 2 shootuem...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

e bas da pitam ovde posto nas ima pun kurac retri paladina

veceras sam prvi put igra arenu u ovoj sezoni..ne bi ni sada ali ceo pve mi se zavrsi u sredu i onda 6 dana u igri nema sta da se radi osim pvp-a...osurio sma se od igranja evo boli me glava skoro,6+ sati u nizu ..usao sam utim sa 1910(imao 100o personal),dosli do 1965...pali na 1850 i tu bili jedno 100 partija ako ne i vishe :P na kraju dodjemo do 1900 i ofc pukemo el smo bili grmazivi ali sma barem izjednacio peronal sa team ratingom

treba mi savet,kombo je shaman resto/retri....sta da radim vs. prista/maga koji po ceo dan gledaju hydrin stream i drkaju na njega jebem im mater zvalavu i takodje vs timova sa druidom (wariror rogue )koji nije kesa koju mogu da 2 shootuem...

vs prista maga mozes da izadjes iz igrice ako znaju sta rade ako neznaju navuci ih na pilar gledaj da ga abusujes kolko god mozes :

cim izadjes na otvoreno partija je gotova

gledaj da ne dobijete double fear nikad jer ako znaju sta rade tremor ce biti unisten pre no sto prokuje i partija je takodje gotova

recastuj trash buffove na sebi i samanu prvenstveno sebi i nek es uvek bude na tebi inace je partija takodje gotova (uzmi bok minor glif obavezno)

cleansuj sve sto vidis kad ne radis nista drugo

nemoj da zajebes sacrifice

ukoliko si zakasnio sa dispelom na samanu za pola sekunde partija je gotova

ako pustis maga da pije partija je gotova

ako ostanes oom tako sto udaras judgement u shildove partija je gotova

ako vam misuje interupt na evocationu partija je gotova

kad resetuju moras da vodis racuna da ti ne dobijes sheep od 20 minuta a shaman fear/novu neko govno ili bilo koju kombinaciju double cc od 20 minuta u isto vreme inace je partija gotova

najgori scenario koji moze da se desi da ti dobijes fear koji nemozes da trinketuejs a saman dobija deepfreeze > imp cs i umire.

-> ukratko moras da sacekas njihovih 20 gresaka i da ih oomujes da bi dobio (osim ako te ne ukenja jako da ubijes nekog u chaincritovima sto se retko desava) a jedna greska i izgubio si

ako specujes prot/ret imas mnogo vece sanse da dobijes ovaj setup i tada trainujes maga i hamerujes prista ako je blizu kad je mag u poziciji da crkne a bice jer zelece samana da ubiju jako jako

znaci jako je jasno drz se pilara i ti i saman ko pijan plota ustekajte tremor lepo i nemoj da se nagomilate da popijete double fear i moze nesto da se uradi

vs warrior teamova ako imaju gomilu arpen geara umreces za pola sekunde tako sto ce majmun da sedi na tebi od pocetka do kraja meca. Ukoliko ti umire saman a ne ti onda nesto pogresno radite jer saman moze da kajtuje wara ceo dan sa totemima i frostshockom i gw.Posto imas pristup zlom pve gearu savetujem ti da ga stavis oko 5.1k ap ~500 resilance je trenutno moguce da se izvede sa 245 ilvl pve gearom tako da ako imas hc toc iteme metni ih na sebe i sa sov 5 stakova druid pada kao sveca kad pritisnes wingse a 99% njih to ne ocekuje.

dodjacu jos nesto imaces 100% winrate protiv ovog tima ako specujes prot/ret.

sto se rogova tice pogotovo rog/druid setupa to vam je free rating manje vise osim ako rog nije HFB

saman mora da zna sta radi ali ti nesmes da dozvolis kidneyshotove duze od 1 sekunde na njemu rog ako igra sa druidom jako je podlozan kajtovanju od strane samana dok mu ti skaces po glavi sa ledja a on jede eartbind toteme joj i frostshokove na svakom cd.

vodi racuna da mozes da skines samanu kidney shock IAKO si ciklonovan tako da vodi racuna o tome

kad rog shvati da samana nece ubiti apsolutno nikad okrenuce se na tebe i tu je partija pocinje da zavisi iskljucivo od geara a tu bi trebalo da pobedis.

dodacu jos nesto : 2 dela t9 kao ret su obavezna za 2v2 (glava sholderi najbolje) 3/3 righteous vengenance takodje greatness/death's verdict po mogucnosti jedno od ovih i cekaj procove da radite cc iznosite burst

edit pogledao sam ti armory:

promeni spec 7 11 53 je ono sto zelis nesto ovako : spec

mozes da uzmes 3/3 hotc umesto vindicationa mada ti to nebi savetovao i tako

sa srecom nadam se da sam pomogao malo

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ima neko da mi otkrije kako da zaradim 1000g za sat vremena grinda? :)

imam holy i retri spec na pali i feral /resto na drudu.sta mi se isplati da farmam?

znam da je idiotsko pitanje,ali takav sam ja :P

izbustuj nekog na 1800 rating zaradices oko 2-3k golda minimum

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

taj fazan rating boost

a kako da zaradis pare inace

svaka logika zaradjivanja golda se svodi da das ljudima ono sto im treba sto brze i jeftinije nego bilo ko drugi :D

ja sam recimo skoro dobio 2k golda od lika u pug raidu u kome sam imao ML-a da samo njemu dam item

na foru da je hunter i da je polearm hunter prio weapon :D

inace danas uopste nisam stigao da se ulogujem u igru

posto sam napravio plan da spavam celo posle podne da bi mogao sutra i ceo vikend da igram :(

glupi rl i nedostatak vremena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...