Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

to sam napisao jer od kad postoji mass dispell 99% priestova koje srecem pa bg i low rated arenama ce da dispelluje bubble pa makar i umrli posle. Desavalo mi se da se bijem 1vs1 u bg, spustim prista na 20% , ponestalo mi interuptova a ovaj kastuje greater heal. Ja u bubble on prekida kast toji je vec bio na 70% i radi mass dispel i tu pada mrtav.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rogue/Retri 2v2 sam igrao u s4 ko popizdeo.Dzo i ja smo igrali oko 200 partija dnevno,disbandovali team kada dodjemo do 1k odigranih i tako,ali ne mogu reci da sam expert tog comboa.

S4 i rogue/retri je bilo plakanje,sednemo da igramo i pet sati kasnije ustajemo 30 poena u minusu,a svaka partija je bila o boze,nervni shokovi da ne pricam, osecali smo se kao da se troskokom zaletis i glavom puknes u zid,u nadi za bolje sutra. Inace Dzo (rogue) je troll ;)

Nebri ne dajte da se vrati wowu,tako vam svega,jer kad Nebri ne prodje shater combo,to je lomljava miseva, skakanje po stolici ,vriska i imitacija mlade , zbunjene devojke dok joj oduzimaju nevinost.Nedo bog ako ta "picka" pobegne iza pilara,tu dolazi do kraha mladog Nebrica,kontam da mu to uradite u lanu da bi bio spreman da ubije.Uz sve to da jos dodam da klikce blink,ali me je uveo u arenu i naucio osnove,te necu spominjati ostale prljavstine.

E moj salsas, kakav sam hejt bacio :)

Link to comment
Share on other sites

Pravdas se liku koj je 2 puta usao u arenu i nema "step into the arena" achievement ? :)

Lol, imam, na priestu sam ga dobio juce :)

To sam u prvom postu i napisao, da sam totalni noob za arenu sa priestom, zato sam i trazio par saveta.

Ali ipak znam svoju klasu a takodje i druge klase, ipak igram ovo vec tri godine, tu nisam toliki noob :P

Link to comment
Share on other sites

evo gledam live stream, finale onog turnira u Anaheimu ko najveci geek :D Kako cudno kad slusas komentatora za jebenu arenu. Inace jedini evropljanji SK.EU su prosli dalje. Enigmaz, Anotherx i Inflamez sa Stormscale Dk/warlock/druid navijam za njih ;p

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

MLG turnir u americi

US timovi

* Evil Geniuses

* SK.US

* Check-Six (formerly eMg)

* Complexity

* Complexity BHMS

* Fnatic

EU tim

* SK.EU

Korean tim

* Button Bashers

Prvo mesto

* Button Bashers (rmp ofc)

Drugo mesto

* SK.EU (shadow cleave)

Trece mesto

* Check-Six (formerly eMg) (beaskillcleave)

Toliko o americkim timovima.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...