Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

To sto sam ja reko da je setup faceroll neznaci da mozes da signes do 2600 sa njim trljajuci penis po tastaturi jako. Setup jeste faceroll i ja stojim pri tom sto sam reko

Ono sto stoji je sledece:

apsloutno svaka budala verovatno i one budale koje klikcu na trinket mogu sa tim setupom da dignu 2k ratinga ali za malo vise mora da se zna malo vise a i ovo cu da kazem odgovorno:

90% posla tu radi rog i onoliko kolko je rog dobar toliko cete ratinga imati paladin je manje vise nebitan ali mora da pomaze reset da razume neke najednostavnije mehanike klasa i da ponekad zna sta se desava oko njega

znaci ni paladin nemoze da bude totalna kretencina da bi se bilo sta uradilo ali 90% posla radi rog i 90% posla je da se dobije sto bolji opener ako se dobije dojaja opener dobijena je partija u vecini slucajeva a posto su ljudi i na 2.200+ ratingu operisani majmuni pogotovo hileri koji igraju kurcem umesto glavom i nisu culi da moze da se hiluje sa 40 yardi moze da se dobije 90% timova sa ret/rogue combom tako sto cete se usrati nekom u zivot dok je hiler u repentance ili sap>hoj>blind cc trainu ako lepo otvorite hiler ce ako ne sap 100% trinketovti hoj i tu je partija gotova.

e tako

Edit:

sto se tice odigranih arena mislim da odigram u proseku 50-100 skirmisa dnevno nekad i to solo kolko mi je dosandno a odigram nekad i 100 partija nedeljno iako u tom trenutku mozda imam 2400+ rating jer mi se jebe da ne igram igricu i da sedim u dalaranu i drkam pisu na iteme koje nosim ko sto vecina ljudi radi imam preko 6k odigranih arena games odkad je dosao wotlk a imao bi 15x vise da nisam igrao se kretenom koji nece da igra jer se toboze boji da ne sjebemo usrani 2300+ rating i zato nikad nece nista ni uraditi niti postici upravo zbog toga

znaci igras da bi unapredio svoju igru a ne da bi tamo neko reko za tebe vidi ga ovaj ima 2300 rating jebote preso je igricu

da sam slucajno igrao maga i imao solidan tim a ne govno od klase i prista koji je promasio igricu za 2v2 partnera igrao bi 1k partija nedeljno sigurno i pisao po ljudima 3x vise no sto pisam sada.

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemam problema sa egom niti ja mislim da sam bolji od bilo koga ovde. Napisao sam da se mogu nazvati expertom zato sto je za taj combo taj raiting bio jako velik i jako redak u odnosu na druge comboe. Ti mozes da se slozis ili neslozis to je tvoja stvar. Ali prvo bi trebao malo neke cinjenice da pogledas a ne da gledas stvari samo iz tvog ugla. Citao sam sta high rated igrace pisu na arenajunkis o tom kombu i gledao sam statistike i znam sta pricam. A na kraju krajeva broj "500+" je bio random broj, poenta je da sam celu proslu sezonu igrao taj kombo a Steva je linkovao filmic gde sa igra taj combo i rekao sam mu gde gresi.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ako ima neko neki guid dobar za jogg + 0 alone in the darknes bio bi zahvalan , znaci non stop wipe kad dodju shadow beacons , na nekih 10 % ,gledo sam razne guides al ne mogu da nadjem ni jedan za shadow beacons kad treba da se taunt , mi koristimo 2 huntera i drooda , i dali ima neki adon koji target marked beacons sam:) probali smo pveframes al se bugguje previse

ty :)

Link to comment
Share on other sites

ako ima neko neki guid dobar za jogg + 0 alone in the darknes bio bi zahvalan , znaci non stop wipe kad dodju shadow beacons , na nekih 10 % ,gledo sam razne guides al ne mogu da nadjem ni jedan za shadow beacons kad treba da se taunt , mi koristimo 2 huntera i drooda , i dali ima neki adon koji target marked beacons sam:) probali smo pveframes al se bugguje previse

ty :)

ako ima neko neki guide dobar za jogg 0 , alone in the darkness bio bih zahvalan, znaci non stop wipe kada dodju shadow beacons , na nekih 10 % , gledao sam razne tact ali ne mogu da nadjem ni jednu za shadow beacons kada trebaju da se taunt, mi koristimo 2 huntera i drooda , i da li ima neki adon koji target markovane beacons sam. Probao sam pveframes ali se bugg previse.

cool sad?

Link to comment
Share on other sites

ako ima neko neki guide dobar za jogg 0 , alone in the darkness bio bih zahvalan, znaci non stop wipe kada dodju shadow beacons , na nekih 10 % , gledao sam razne tact ali ne mogu da nadjem ni jednu za shadow beacons kada trebaju da se taunt, mi koristimo 2 huntera i drooda , i da li ima neki adon koji target markovane beacons sam. Probao sam pveframes ali se bugg previse.

cool sad?

http://www.mmo-champion.com/news-2/yogg-saron-0-strategy-by-stars/?PHPSESSID=6si61jlfush6mgdn5a644kcqq1

Ovo je taktika od Stars guilde, malo starija ali i dalje je dobra.

http://www.stratfu.com/blog/2009/08/fusions-yogg-saron-mod/#more-1373

Ovo ti je addon koji markuje addove koji su dobili debuf.

http://www.wowinterface.com/downloads/info10864-AloftBeta.html

Ovo je addon koji ti uveceva raid ikonice, tako da ne mozes da promasis adda. ukucas /aloft raidicon size 64 i moras da imas enemy names plates da bi ti koristio.

Ovo je video iz hunter/mage perspektive.

To ti je u principu to, ja igram huntera i za nas kill sam se pomucio samo tako.

Nije jednostavno da treci put pulujes addove i da ih nadjes u onoj gomili.

Sto se tice addona sve je objasnjeno na linkovima koje sam ti ostavio, tako da se sada baci na citanje i GL na yoogiju.

P.S. ako te interesuje jos nesto baci PM ili postuj ovde.

Edited by stankevichijus
Link to comment
Share on other sites

Eto, poceo sam i ja da igram pvp, smorio pve, za koji nemam dovoljno vremena.

Imam priesta, polako ga gearujem za honor, i bio bih zahvalam svakome ko mi da par saveta za pocetak.

Zasad igram samo 2v2 sa roguem, koji znam da je ok combo, ali mora biti jako uigran, za 3v3 cekamo maga.

Koju klasu mi predlazete za 2v2, kao prvo?

Znaci, ako ima neko ko je igrao arenu sa disc priestom, bio bih zahvalan za svaki savet koji napise totalnom noobu :)

Citao sam guidove, spec sam kopirao od top priestova, samo je problem sto sam igrao holy od prvog levela :P

Zanimam me, na sta da idem (spell power i resi ili jos nesto)? Koje rotacije, koliko je vazan moj dps (u 2v2, 3v3) i tako slicne stvari, sta vam padne na um.)

Unapred hvala....

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

ja ti nemogu pomoci ali ti mogu reci i da ti kuca gori obavezno radi mass dispell na paladina u bubble

Znaci, odgovor od pro playera, koji nikad nije probao dispell na bubble paladinu.

Ok, ako niko nije igrao ovu "OP" klasu nikad, svaka cast...

Respect svim klasama, ali mene, kao cloth-e usera ubijaju za 2 sec, ako nisam superman.

Dakle, ovakve odgovore, molim lepo, bolje i da ne postujete, hvala....

Tips: Bubble on paladin, 200x dispelled, immune.

Edited by }{itman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...