Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Killy jesi razmisljao o Stormscale-u? Jeste da je izvikan i izlizan ali ja sam tamo za nekih 15 dana igranja video 30+ razlicitih ljudi sa rank1 titulama iz raznih sezona. Imas t2 weapon, imas dobar gear ...probaj tamo.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ti vec pomenuti paragonci i ostali skandinavci sebe vide kao wow elitu, full su achivmente, kurceva palceva... naduvani su ...ne vole druge.. pa kad glupi paragon je sponzora odbio zato sto su trazili da budu ''al nations guild''... inace killy likovi sa servera infiren i nufferspect nzm da li su bili tu kad i ti ... uzeli rank 4 3v3 na stormscaleu... i odustali ...prva 3 tima su sponzorisani timovi i nista im ne mogu.. otisli u za nijansu slabiju bg i prvi su sada...

A sylvanas.. neko moze da me uputi kakve su sanse tamo da se igra ozbiljan pve .. hard modovi i to.. gde je potreban trud i kakav je pvp svet tamo , moze li se igrati ozbiljno ?

Link to comment
Share on other sites

@moyo

nemam nameru da idem u najtezu grupu gde igraju likovi sto igraju 3v3 turnire zaista

tamo nebi presao 2k ratinga :)

na outlandu alijansi kao sto znas postoji pet isnt just for xmas guild u kome imas jedno 500 ljudi koji su gladitori/arena masteri/ kurci palci

znaci nacicu tamo tim 100% makar i u trade kanalu sobzirom na kolicinu ljudi koja igra pvp tamo

taman mogu da nadjem sve lepo setupove koji rade kako treba i slicno

defititivno je sve bolje nego frorstmane koji umire , makar u hordi

@losmi

ne znam ko su ti :)

inace na svakom serveru imas ozbiljne pve guildove to je najmanji problem

tezi problem je uci u neki od njih jer vecina postoji vas dugo godina i ne primaju uvek ljude

tako da ti je bolje da napises applikaciju sada a tranferujes se posle

Link to comment
Share on other sites

- Shadowmourne Legendary - Your weapon swings have a chance to drain a Soul Fragment from their victims. When you have acquired 10 Soul Fragments you wil unleash the Souls of the Damned, dealing 6840 to 7560 shadow damage split between all enemies within 8 yards.:O

Preuzeto sa arenajunkies-a.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ti vec pomenuti paragonci i ostali skandinavci sebe vide kao wow elitu, full su achivmente, kurceva palceva... naduvani su ...ne vole druge.. pa kad glupi paragon je sponzora odbio zato sto su trazili da budu ''al nations guild''... inace killy likovi sa servera infiren i nufferspect nzm da li su bili tu kad i ti ... uzeli rank 4 3v3 na stormscaleu... i odustali ...prva 3 tima su sponzorisani timovi i nista im ne mogu.. otisli u za nijansu slabiju bg i prvi su sada...

A sylvanas.. neko moze da me uputi kakve su sanse tamo da se igra ozbiljan pve .. hard modovi i to.. gde je potreban trud i kakav je pvp svet tamo , moze li se igrati ozbiljno ?

alijansa retardirana horda tu i tamo ;) ima pugova i za hc totc10 i tako to ;)

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Kolko je daily HC smesan :D Uradio sam danas UP Heroic 4 dps 1 tank, bez problema kad imas gear ToC 9.5

Eleme killy si uspeo nesto ?

Pa radili su se i u tbcu heroici sa 5 dpsa i to u par varijanti tipa

mag lock eleshami range range

boomkin(koji tenkuje) ele shami koji hiluje itd itd

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne , jer nesmem da napisem tiket opet jer ce mi prvo zatvoriti account na 3 dana da vide sta je bilo

a drugo zadnji put, posto je ovo bio neki 5/6. put da mi uzimaju account su mi napomonuli vise puta da ako mi jos jednom hakuju account

samo ce pretpostaviti da prodajem account i vracam nazad svaki put i da cu dobiti ban do kraja zivota

pve itemi + gold nisu vredni da rizikujem da mi banuju acc do kraja zivota

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...