Jump to content

wtb graficku


Doolio

Recommended Posts

imam sempron 3400+ (1.8ghz), 3gb, 7600gs 256mb.

smorio mi se ventisa od graficke i tandrce, a posto mi je graficka ancient, reko daj da bacim celu, bolje nego da se zajebavam sa ventilatorom, pa da pitam postoji li nesto novo, bolje od ove sto imam, a da kosta tipa 2-3-4 iljade? konfiguraciju sam stavio zbog eventualnog overkilla (mada ne verujem da se moze overkillovati nesto za 50 evra). ako nema novo, onda ocu da kupim nesto polovno za 2-3 iljade...

nemojte mi se smijati ako sam totalni debil jer ne pratim trziste nekoliko godina, kad sam ja kupovao graficke, bile su 150 evra srednje, ali neko mi rece da danas nije tako, stajaznam...

fala in advance

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam letos pazario asus 4670 512 DDR3 za 40 eura, polovnu, staru 4-5 meseci, sa garancijom, i odusevio se kako extra radi (8600gts je bilo najbolje na cemu sam do tada "radio"). S obzirom da ona sada po radnjama kosta 6-7k otprilike, uz malo srece bi mogao i ti da nadjes nesto takvo. pcberza, itsvet itd..

gl

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da bih se smorio:) a i ram mi treba zbog ilustracija...

e vudu, a kolko megabajta da gleam? jel okej ovaj 9500gt sa 512ddr2? takodje, za ove atije kolko mega da gledam?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se duliu na hijacku, imam slicno, gotovo isto pitanje:)

konfa je neki dual core na 2.6, 2gb rama i drugar bi pazario neku do 5k:)

gledao sam i citao ovo, i da li je bolje da uzme te sto si preporucio vudu, ili mozda ATI Radeon HD 3850? doduse, 256mb je:/

daj neku preporuku, plz:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

uzo sam 4650 na 1gb, sad cu da skidam neke igre da vidim sta sam uradio:)

skinuo sam drajvere za 4600 series, jel sam to trebo? mislim, glupo je pitanje, ali tamo nude recimo drajvere za 4500 i za 4550, a ovde samo za 4600, pa reko jel 4650 spada u 4600 series.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odatle sam i skinuo, izgleda da su isti drajveri za vise serija, tako da je to to, ne znam zasto onda dele u upitniku.

e, nisam [8)] a zasto? zato sto sam focus fail. dolazim gajbi i u fazonu sam taj rad sacu aninstaliram dzifors, pa dubacim atija, dolazi cale sa tripom 'e os da jedes' ja kao 'ocu necu lol'. de sam ono stao, a da, graficka, gasim komp i menjam graficke, startujem, instaliram radeona i skontam da nisam pocistio nvidiju...

ne znam ni kako da pocistim, ja u add/remove imam nvidia drivers koji su sto iljada terabajta, i od graficke i od ploce, ne znam kako da ih uninstaliram a da ne sjebem nesto. pokusao sam jednom, kao aj bole me kurac i windza mi je napravila fatal exception i ugasila komp lol. direktno iz foldera gde su displej drajveri (podfolder u nvidia folderu gde su folder za plocu i folder za grafu) nema uninstal vec samo setup, koji kad se pokrene, nema nikakav meni, vec odma kaze da nemam hardver komplajant sa drajverima i izadje.

mada tripujem da nesto nema nekih nuspojava (preteranih lol, imam neki unknown device sto mi stalno nalazi i imam dva monitora satro).

hm, izgleda da ipak treba fino da se ocisti ili je to do igara...nba2k9 mi radi isto ili losije, pes09 mi radi tri puta bolje, demigod mi radi losije...lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj vrati GeForce samo za potrebe deinstalacije drajvera, tamo u add remove programs kad klikneš change na NVidia Drivers, trebalo bi da te pita koje ćeš, izaberi treću opciju i štikliraj samo Display drivers.

iz nekog razloga mi nije nudio opcije, medjutim, sad sam opet isao na to (ne vadeci radeona) i ponudio mi je, tako da sam sklonio displej drajvers.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...