Jump to content

Blood Bowl


Doolio

Recommended Posts

dwarfovi idu jako sporo, ostali timovi mogu teoretski u jednom potezu (neki) ili dva poteza (svi ostali) da postignu pogodak, dwarfovi nema sanse:) ali to je njihova igra, uzmi loptu, ogradi runnera, pobi sve ispred sebe i trci do end zone.

nije ti jasan tackle skill ili tackle zone?

svejedno:

tackling zone (ili threat zone, ne secam se): ovo je zona oko igraca, dakle, osam polja, sva polja susedna polja oko igraca. dakle, ti oces da ides pored protivnickog lika. kad napustas (dakle, slobodno ulazis u polje do protivnika, ali 'neslobodno' izlazis) threatovano polje, moras da rolas da vidis da li te lik opajdario u prolazu. ako se zona dva protivnicka lika preklapa, kad prolazis kroz to, moras da rolas jos veci broj da ne bi bio naboden. dakle, svaki lik threatuje osam polja oko sebe. gledajuci to organizujes odbranu i napad (tipa, ako stavis likove sa tri polja razmaka u odbrani, protivnik moze da prodje izmedju njih bez brige, ako ih stavis na dva polja razmaka, ne moze, mora da rola, ako ih stavljas sa jednim poljem razmaka, onda obojica threatuju to polje i lik bas mora da izrola ekstra da bi prosao izmedju, ali zato pokrivaju manju povrsinu itd itd itd). prone likovi nemaju tackle zone. kao i oni zabagovani likovi kad se zbaguju (tipa really stupid).

tackling skill: Opposing players who are standing in this player's tackle zone are not allowed to use their Dodge skill if they attempt to dodge out of the player's tackle zone, nor may they use their Dodge skill if the player throws a block at them.

dakle, anulira dodge kod protivnika.

sto se tice srece, bitno je da sve poteze koji nemaju faktor srece odigras prve, dakle, prvo kretanja, onda tacklovi sa tri kockice, pa tacklovi sa dve, pa sa jednom. zbog turnovera.

pa igra nema veze sa pravilima nfl-a, mislim, samo treba da igrac sa loptom postigne touchdown na bilo koji nacin:)

za kickovanje nemam pojma, ja mislim da je to random, ali mozemo pogledati:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, pacovi su gej, imaju dodge, trce sto metara i imaju veliki agility. zato oni gutter runneri padaju ko snoplje kad ih pipnes:)

tripujem da je block jedan od najjacih skillova u igri, ako ne i najjaci.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa jeste jedan od boljih to stoji :D

ali sve zavisi kako is kombinujes ja sada sa chaosom igram i niko nema block a ide laganica

npr ima ona pocetka jedinica najslabija kada se charguje dobije 1 na str i na lvlu dobio 1 na str

i kada nekog napadnem sa 5 str nije malo :D a skoro sve jedinice imaju 4+

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

kad si gej [:D]

meni blentavo da loadujem ovakve igre, mislim, nisam zgino il nesto:)

ja sam bio drugi na prva dva, onda sam usao u fazon i na trecem sam bio prvi, sad sam krenuo cetvrti, imam jednu pobedu. protiv skavena, ostalo ih trojica zivih na kraju, teo sam sve da ih pobijem, al nisam uspeo (pod zivim mislim da nisu otisli sa terena, zapravo sam stvarno ubio samo dvojicu).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma znam to za loading je gay :(

ali iskopali oko igracu :( ne mogu da radim tako to je prljava igra

i ako mi verujes pacovi me ojadili kada se zavrsila partija 3-1 za njih 3 povredjena i 4 osamucena a oni spadaju u slabu kategoriju :S

sutra kada nastavim da igram glavni lik dobija 5 lvl pa nova oprema i to :D

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

ja igram standardni blood bowl, nema opreme, trejdovanja i tako toga...

imaju pacovi jake one vermin nesto, one oklopljene velike pajsere, umeju oni da se biju:) treba im tuci one runnere imho.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozda i ja vise volim, al nisam probo, ja odma odo na klasik:)

btw dosla maca na vratanca, igro protiv orkova i tolko me nije htelo da to nije normalno...ubili mi dvojicu, a isprebijali petoricu lol, a ja njima prebio jednog...izgubio sam 2-1 i to ne znam ni ja kako nisam primio jos poena...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hehe steta so u igri nema vise timova ali kao na situ kazu da ce ubaciti do nove godine jos 1-3 koliko sam ja razumeo :D

danas prvi put igrao protiv goblina :D znaci ojadio sam ih koliko su smesni samo je bitno da predje prvi time out ili touch down

kada odu njihovi super weaponu krenuo sam da ih derem

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

nista strasno nisam editovao, ali bi zapocelo besmislenu diskusiju, stvarno besmislenu...

ja nijednom nisam igrao protiv goblina, ne znam jel to tako treba ili me usrao random sistem matchupa ili tako nesto...nisam igrao ni protiv chaosa, zato sam igrao osamsto hiljada puta protiv ljudi i milion puta protiv skavena.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hmm ja sam sada na 4 turniru i tu su mi pali goblini od 24 ekipa koliko ima :D

vidim i ja da su smesni goblini :D povredio sam im skoro celu ekipu i to je exp :D

jedva cekam ponovo da mi padnu i da nabudzim malo likove

i meni nisu padali jos chaosi ni orci

a zbog toga dwarfovi i skaveni po 1000x znam napamet kako igraju

i da mogu jos reci da sada kada su malo zbudzeni timovi partije postaju zanimljive na pocetku je bas smor :(

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

smesni maj es, ubili su mi dvojicu najboljih blokera. ubili. dvojicu. najboljih. blokera. oba cetvrti level. povredili trajno dva blokera lvl3. jedan ima slomljenu kljucnu kost i ima -1 na str, drugi ima neki negativan bonus na svako sledece povredjivanje. dobio sam 2-1 zato sto sam im pobio one male idiote.

inace imali su dva trola, dva trola brate sa guardom oba. i to nije sve, unajmili su star plejera koji je isto trol, samo zajebaniji, a da, i on ima guard.

jebote, odose mi dva najbolja blokera, eeeee, brate, od goblina...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

star plejeri jebu keve, mislio sam da nisu tolki carevi, a onda sam se uverio da jesu:)

e, od cega zavisi teren na kom se igra? prvi turnir sam igrao na onoj travi u selu na kojoj svako igra, drugi je bio na kamenom podu, a sledecih 4-5 su svi bili na onim kamenim plocama sa lavom izmedju. smorio sam se ko bulja, to je najgrdji teren na svetu, nista ne vidis, zamara oci, previse tamno, ma sve je sranje...necu da ispadne da bitchujem oko gluposti, al ono je totalni smor. ja sam mislio da tereni zavise od toga gde se odigrava turnir, a sad nesto mislim da kad uzmes dvorfove forsira ovaj kretenski teren:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hmm ne znam od cega zavisi teren ja se mnogo nerviram sto ne moze alt + tab da vidim chat ili tako nesto dok komp radi potez :S

kako sam se juce iznervirao igram protiv chaosa i ubije mi skoro ceo team i povredi

ostanu 4 igraca 2 wardancera 4 lvl jedan thrower 3 lvl i cather 3 lvl

ubiju mi throwera a njega imam od pocetka :( bacao je loptu max i skoro uvek perfect shot :(

i onda uzme loptu wardancer i moze da stigne do linije ali mora da baci jednom kockicu i padne :S i ja izgubim match i izbaceme sa turnira

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...