Jump to content

pričajte


Recommended Posts

elvise, ja sam pricao sa likovima koji su bili tamo - tako da malo bolje znam pricu od one iz novina...

mislim da je malo surealno da je lik blejao, nosio shajkachu i majicu sa natpisom SV. SRPSKA ZEMLJA i pevao Mars na Drinu,

kad mu je prisao nadrogirani i pijani navijac i pretukao ga na smrt...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ti blago nama budi dobar pa podeli tu topsecret tajnu sa nama na ruru

da li je psovao majku srpsku, da li je popreko pogledao nekog, da li je bacio flasu , da li je prdnuo, da li je psovao jevreje, da li je psovao djindjica sta li ... jel zasluzio da umre... vidis u kakvoj smo neizvesnosti

ako je zasluzio da odahnemo odmah i nastavimo sa nezivotom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

francuska picka ih je provocirala majku mu jebem, i vozio je avijon koji je bacio bombu, i konstruisao je srbosjek.

I ono brate, Lazar bi se prevrnuo u ubuzagornje da udizavinje kako taj ušarzaklonje sedi u kafiću, brate, i ono rkekoke.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa rekao sam ti, nije bilo nista kao ovaj ovog ovako tada, nego se ponasas kao debil u centru - urlas smrdis, neces da prestanes i nije bio jedan francuz

nego njih 15, i najebali su njih nekoliko a ovaj je nazalost umro.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ne ne ne ne, vico ja ne branim njih, boli me kurac za svakog od njih, let them burn in hell

ali me smara vase jadikovke i plakanje za neki french mentolom koji ne treba apsolutno nikom.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ti bas ne kapiras poentu cele ove price zar ne?

Sutra ces se setati sa ribom po gradu, bolece te kurac za sve, a grupa od 15 'ljudi' ima da te ubije zato sto si nisi skinuo krmelje tog jutra.

Da li ti je sad jasnije na sta ciljam?

Kojim situacijama? Sedeo čovek u kafiću, stvorilo se 20 ljudi niotkuda i ubili boga u njemu, šta pričaš Tibore leba ti?

ja i dalje ne verujem da je to tako, i da lik nista nije radio . . .

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne verujem da je to tako, i da lik nista nije radio . . .

pa sta je radio jebo ga ja, silovo srpsku djevu usred kafica prethodno joj isjekavsi ahilove tetive da ne moze da bezi? obrtao dete na raznju sa nalepnicom 'mali srbin'? mislim, kolko ja vidim, ubise ga, nisu mu odvalili pet samara sto se dere.

i kakve veze ima sto je francuz ili tunguzijac? mlad covek, potenciras da je francuz 'koji ne treba nikom'. treba eto njegovoj kevi picka joj materina francuska, sta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sutra ces se setati sa ribom po gradu, bolece te kurac za sve, a grupa od 15 'ljudi' ima da te ubije zato sto si nisi skinuo krmelje tog jutra.

Da li ti je sad jasnije na sta ciljam?

joj vitjo... koliko je ovo samo pogrešno... pre svega zato što si upotrebio reč "Sutra".

Isto su pričali i gejevi sad nedavno oko parade, nas će tući sada, sutra će tući programere, POMOZITE NAM DA ODRŽIMO PARADU! mislim jebote...

Link to comment
Share on other sites

pa ni ti ne trebash nikom

bravo za post. a ni ja ne trebam nikom, mislim, moja porodica i drugari se ne racunaju, oni su 'tamo neki sto ih mi ne poznajemo'. ili sam mozda ja srbin, pa moj zivot vredi sto kinti, a francuski zivot vredi trijes kinti, ne ide mi nesto ovo vrednovanje danas...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije zato sto su bili navijaci tuluza, tj nebitno, deca su morala na neki nacin da se dokazu na tribini, dobili su tip gde se nalaze navijaci/simpatizeri tuluza, otisli su tamo, pretukli ih misleci da ce ostati na tome. preterali su i sada im preti 30godina robije!

koliko se takvih slucajeva desi, ali do sada nije bilo smrtnih slucajeva.

daleko od toga da opravdavam to sto se desilo, vec samo isticem cinjenice.

Link to comment
Share on other sites

joj vitjo... koliko je ovo samo pogrešno... pre svega zato što si upotrebio reč "Sutra".

Isto su pričali i gejevi sad nedavno oko parade, nas će tući sada, sutra će tući programere, POMOZITE NAM DA ODRŽIMO PARADU! mislim jebote...

Evo da ti stavim u tvoje okvire pa mozda skapiras. Posto jelte u vojvodini postoji odredjena doza netrepeljivosti prema madjarima zamisli da tebe sutra ubiju sipkama jer si madjar.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...