Jump to content

Moji predlozi


Dreadlord

Recommended Posts

Ozbiljan Rating sistem, XP sistem, Tier sistem i generalno liga.

Moj predlog za unapredjenje Heroes of Newerth - otidited tamo, dajte support ili diss, predlog, zamerku, shta god :)

Ako mozhe samo mod da prepravi naslov u Moji predlozi - poshto pishem josh, i ...support umesto supoprt - typo. I da obrishe ovu liniju posta kad uradi to :) ty :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Fala :)

Coyote inache izvalio sam brate da je ono retard 96/97 ili tako neshto, pa me ni ne chudi shto ne mozhe da se snadje sa igranjem.

Znachi liku pet puta kazhesh neke elemntarne stvari, on ne svata - ima i drugi topic, stavih ga na ignore usvs...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

e drede svaka tebi cast kad si imao strpljenja da se natezes sa onim debilima :) dzabe to kad je ljudima zinulo dupe za poene ko da im to nesto znaci... cim dodje neki turniner nesto pregazice ih 1500 rank support igraci :)

Posebno onaj omg da se neboduje 2v2 i 3v3 lol pa ovo je dota jebena za 10 ljudi...

Btw koji mmo pravis ti ? :)

T_T

Link to comment
Share on other sites

e drede svaka tebi cast kad si imao strpljenja da se natezes sa onim debilima :) dzabe to kad je ljudima zinulo dupe za poene ko da im to nesto znaci... cim dodje neki turniner nesto pregazice ih 1500 rank support igraci :)

Posebno onaj omg da se neboduje 2v2 i 3v3 lol pa ovo je dota jebena za 10 ljudi...

Btw koji mmo pravis ti ? :)

Mafiju naravno :) Najprofitabilnije ovde, pogotovu sa sve vishe nadolazetjim 9x godishtem :D

Mogo bi za to da iskopash onaj topic shto sam pitao shta bi ljudi da vide u MMO, al mi nika nishta konstruktivno nije reko :(

Dodushe browser based, drugi Space MMO mi je on hold koji bi trebo da bude stand alone (java) + browser based - za to jurim medalju, poshto niko to nije uradio ;)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Sve sto treba to je da naprave sisem da i pojedinci u izgubljenom timu mogu da napreduju, hocu da kazem, da pojedini igraci iz izgubljeno tima ako su zaslzili bodove da ih i dobiju ..

Ovo je banja funkcionisalo za DIV, dobijem ja lepo nubove i livere...al poshto sam pro dobijem ja i svoj XP...a ne da gubim isti zbog jednom mentola shto je upalio igru prvi put, drugog koji fiduje, tretjeg koji je izasho jel mu doshla imaginarna riba na gajbu a zapravo je upravo umro i pocheo je da plache zbog toga i da se rahitichno trese jer mu se srushi svet da je opasan igrach kad je doshao u ozbiljnu ligu.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hah ae razmislite o tom sistemu malo, koliko bi vremena trebalo da se to izbalansira, a gotovo je nemoguce da bude tacno cak i da je perfektno uradjeno, kad igras maidenku ili electriciana... nesto sto je cist support.... a ako bi se dobijao neki "XP" za svaku akciju tipa kupljen ward itd. onda bi doslo do nenormalne inflacije :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Electriciana sa bloodstone-om je nemoguce ubiti :D. Za svaku asistenciju po jedan charge, ukljucish shield i milina.

Sto se tice rejting sistema, bolji je od trenutnog i mislim da ni ne moze bolje od ovoga. Uvek ce biti debila koji kradu kilove iako im ne trebaju samo da bi budzili statse. Mozda bi bilo bolje da se ne gubi toliko poena za izlazak iz partije, nego recimo da mozes da napustish 1/30 partija a da ne izgubish xp (cisto zbog problema sa vezom ili takvim sranjima koja se deshavaju). I mislim da bi bilo bolje +2 na 5 asistencija.

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...