Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

moze za ortaka invite?

raphaelooo@web.de

edit>

btw. ima li negde lista itema i heroja? ne mogu da se snadjem :S

Imas na njihovom forumu a i valjda na www.honstrategy.com tako nesto rece coyote, proveri u bratu guglu.

Link to comment
Share on other sites

Jao posalji i meni pliiiiz!!! mail mi je nesmarajsaglupomdotawannabeigrom@yahoo.com

jao, jao, i meniii!!! posalji na ovojedotaforumAnewannabedotaigraForum@yahoo.com

Prvo ova igra nije wanna be dota like igra vec jeste dota samo unapredjena ali je sve ostalo isto kao u doti.

unapredjena dota... omg... jesi ti po glavi izgoreo?!?!?! dota ne moze biti unapredjena, dota je vrhunac, ona je savrsena!

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

nvm, nasao sam nacin

http://www.alienwarearena.com/news/22/hero...-beta-giveaway/

ko hoce beta key za HON. registrujte se na alienware sajtu pa kad dobijete kljuc reg na HON sajtu.... gg

edit: tnx mare, vec sam se snasao na alienware sajtu. ako bude trebao key nekome, forward cu mail...

Edited by Ficok

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

De1 jel ti Dex neki rodjak? :D +kad si rekao "prvO" gde je "drugo" i eventualno "trece", nauci srpski i ne seri

Ne znam ko je Dex a to sto sam rekao prvo ne znaci da mora da postoji i drugo vec se misli na "prvo i osnovno" al ti ocigledno nisi citao lektiru kad je trebalo jer bi to u suprotnom znao.

Dalje, 25cm matori nema svrhe da se bilo ko raspravlja oko bilo cega ako ne volis HON zaobidji topic ali cinjenica jeste da ce HON napraviti sve ono sto je doti oduvek nedostajalo, plus na igri radi i IceFrog tako da nema problema.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

alo bre sta je ovo, okupljanje tardowa?!

citaj ti ove postowe,sve sami papani....

ne zna se koji je gluplji....

ajdmo lepo svi napolje,brzo...

ne serite ni o 1 igrici,a kamoli o 2 ,jer imam osecaj da ne znate qurac da igrate ni dotu-a ni ovo njesra(tj qopiju)

samo serete grafika,bla bla bla bla(wc3 grafika oldsqul prostyle)-to sto wolite kicerkicu ,vas problem

wi onda idite kod wukovog spomenika pa se izdefinisite,nosi dzakove pa se izdefinisite,ae pedala sada...

uh sto volim ovakve :)) kad krenu da opisuju sami sebe, jos sa ovom low iq spikom, oldsqul, prostyle i te fore, odma se vidi da mu je mozak velicine zrna graska, a pamet 10 godina starog deteta, ljubi ga majka tako zakrzljalog

jebote, koliko meni ljudi idu na kurac i koliko bih voleo samo da svi sa iq ispod 130 jednostavno umru. :(

QFTW!

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel ovaj forum postao samit vetjih retarda nego WOW forum ili ovaj klan 25cm zajedno sa ortacima iz kraja ima 25 godina...mnogo sam ja izgleda propustio od kad sam zadnji put bio ovde?

A mozhda kapiram da i ovaj 25-cm zbog tog zbirnog broja godina ne mozhe nikako da predje na dotu, pa zata hejtuje ovoliko standoalone dotu izmishljajutji razne razloge da opravdaju svoj nedostatak skilla poput toga da je HoN wannabe dota a ne...standoalone dota u beta feza ergo u direktno i apsolutnoj vezi sa dota forumom.

Nznm jel mozhe neko da me prosvetli, ja spadam u ove sajrove retarde ispod 130 IQ (si to izabrao kao kolektivni IQ ovog foruma?) al valjda me gotivi zbog pichaka pa netje i ja da ciknem? :(

Tako ako mozhe neko da meni sa jefitinijom ulaznicom pojasni shta se desilo sa ovim forumom?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...