Jump to content

Serie A


Litt

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

koja tekma jebote

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ortak cekao iz 2 u 2 za 25000.

ja bi se ubio, realno .. al na 150 din, 6 prelaza u glavu!

auuuu :(

ja gledao u atlantiku oba meca (arsenal i milan),90%ljudi cekalo dvojku,ortak za 9k pao,i to mucenik otisao do vecea na 0-2,izlazi 2-2 :(

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kakvo kolo..predosecao sam fejl milana..pre svega sto su se mnogo digli a nisu svesni da su busni i jadni..mikoli im objasnio..

juve ipak zadrzava krunu bede za ovu nedelju..posle one kazne protiv bajerna i bari ih je preslisao..neki lik je stavio dijega u dzep, nije ga prosao nijednom..i sveukupno brazilac se kako sam i prorekao ne snalazi najbolje..cim mu neko dise za vratom malo ozbiljnije on uvati pa ne zna nista..ajd van bomel, ali kad te pokriju dmfovi kaljarija i barija onda jebiga..nisi lav:)

i istripovo je mnogo da se vraca do odbrane po loptu kao nesto da organizuje..to u verderu nikad nije radio, nego je lepo cekao da je dobije na onoj svojoj poziciji..

inter igrao ko neka picka, bar ono sto sam ja gledao..snajder kako je iskljucen tako su poceli da ne znaju nista..a moglo je da ih usere u 90m da eto nije sebicni crnac. lusio kiksara samo tako..a lepo da su dobili moglo je da se zavrsi prvenstvo..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

trebalo se prepoznati da je ovaj juventus skupina bednika onog trenutka kad ih je mihajlovic pobedio..

ostaje 2 horse race..inter i milan..8 bodova razlike uz mec manje koji milan ima..ali u firenci, sto nije tako lako dobiti..derbi vec za 2 nedelje pa ce se otprilike tad sve prelomiti ili zakomplikovati..

inace mislim da murinjo onako nije slavio pobedu porta u finalu LS kako je slavio pobedu protiv jebene nesretne sijene..

Link to comment
Share on other sites

vs manutd jeste :) pobednicki krug :) ma juve je stvarno jadan, a Melo i Dijego su totalni promasaji, od ukupno skoro 40 M...

Melo i Diego bi MOZDA igrali na nivou da su im dodeljene adekvatne uloge unutar sistema igre zbog kojih su i prvobitno kupljeni (npr. diego sigurno nije kupljen da bi morao da odradjuje posao drugih igracha na terenu, da se vraca u svojih 16, da bi pokupio loptu samo zato shto niko drugi nije u stanju ili ga mrzi da to uradi; time se potpuno anulira njegov ofanzivni potencijal, jer on nije niti treba da bude igrac koji dejstvuje od sesnaesterca do sesnaesterca; Melo npr isto, u zescoj je svadji s trenerom jer mu ovaj ne dodeljuje adekvatne zadatke na terenu)...

Ovako, nemash osnova da ih evaluirash zasebno, barem ne dok se ceo ili makar veci deo tima ne remontira/konsoliduje; hipoteticki, i Zidana da ubacish da igra u onakvom bezidejnom "sistemu", ja ti garantujem da bi lik prso [:)]

ovo zato sto je ceo tim ochajan, srozan desetinama povreda a na celu je rupa od trenera (zao mi je sto ovo moram reci za coveka, on je igrachka legenda kluba, ali jbg) koji je od starta sezone vec oko 10 puta(?) formacijski menjao taktiku timu kojem nedostaje konstantnost jer ni u 2 jbna mecha zaredom nije NIJEDNOM izveo identichan sastav na teren... i i dalje NEMA PREDSTAVU sta da cini sa igracima koji su mu na raspolaganju!

ali u osnovi, slozicu se, tuga od tima - cini mi se da igrachi vishe ni ne pokusavaju da daju maksimum zbog neinspirativnog trenera;

iskreno sam mnogo vise ocekivao od njih :|

my2c

mali djovinko.

konachno da i ferara izvali da je za njega najbolje vratiti ga na svoju prirodnu poziciju, i uz dijega i kamoranezija formirati trijumvirat sa samo jednim shpicem ispred njih

A izgledalo mi je posle gazenja Sampdorije da ce Ferrara konachno pohvatati kakve-takve konce tima

kad se samo setim facepalm.gif

Edited by LetsBrushYourTeeth
Link to comment
Share on other sites

brate pa i murinjo menja taktiku svake 2 nedelje, cas 3 napadaca, cas 2, cas 1, cas rombovi, cas ovo cas ono..pa se opet svi prilagode, jebiga..snajder je malo poluspic, pa malo kreator onaj iza..evo sad je i pandeva na samo 2 tekme vrteo na 2 pozicije..nema sta tu, ako si profi igrac, moras da igras sta ti se kaze i da das maksimum da se prilagodis..

nije stvar u taktici nego je melo bedan stvarno..ja sam u njemu video novog kralja dmf-a a on je u stvari kurcina..mnogo drvi s loptom i kiksara je precesto..za dijega sam rekao sta sam imao odma na startu sezone - da ne zna..i da ga je u najvecem broju slucajeva veoma lako cuvati..precenjen je jednostavno..snajder i cak i ovaj kilavi ronaldinjo su tate za njega..mozda se to promeni u sledecoj sezoni ali zasad je decko apsolutni promasaj..a ferara je nedostojan posla u bolonji a kamoli u juventusu..to ce se videti i na leonardu, samo ga zasad kenja..ali ce se vrlo brzo pokazati manjak taktickog znanja i preofanzivna postava s onim dedama..

Link to comment
Share on other sites

Neverujem da Leonardo forsira 4 3 3 bez razloga. Nema puno timova koji sad mogu da dobiju Real na Bernabeu...Sto se Ferare tice nije ni on los trener, ali obojica ne mogu da pocnu odmah u ovakvim klubovima...Eto Leo se bolje snasao...

Sto se Mela tice meni on nikad nije igrao nista spec, a realno Lass Diara ce biti kralj DMF-a ako nastavi ovako, malo je bezobrazan, ali je igracina...On Essien i Maskerano su najjaci po meni na toj poziciji. Diego je igrao dobro u Verderu ali se i sad pokazalo da Kalco nije toliko jadna liga koliko ljudi misle, kad Siena koja je zadnja zamalo nije dobila taj neprikosnoveni a u sustini jadni Inter.

@ Teeth : Nisam sad dublje hteo da analiziram, ali brate, za 24 M ne mozes onako da igras. Diego je sabio Romu npr a vs intera i milana se bukvalno nije video...Juveova odbrana je bolje nego njihova sredina, tu oni i gube tekme...Ali nvm izvucice ih Hidink, on da skupi nas 11 sa RURa ima da kidamo :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Maskerana mozes da stavis u klasu sa Esijenom kad bude imao veci intelekt od koze. Maskerano je tipican defanzivni vezni i njegov uticaj na ofanzivu je ravan nuli.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neverujem da Leonardo forsira 4 3 3 bez razloga. Nema puno timova koji sad mogu da dobiju Real na Bernabeu...Sto se Ferare tice nije ni on los trener, ali obojica ne mogu da pocnu odmah u ovakvim klubovima...Eto Leo se bolje snasao...

Osim ako Betandwin to ne zatrazi, i ne pretvori Kasiljasa u Aleksandra Kocica..dok mi nesretnici buljimo u tv i cekamo pare na toj tekmi..

a leonardo se realno i posle toga provukao..marsej je na sansiru imao 2 stative, i da je dobio, milan bi sad cekao zreb za kup uefa..

Link to comment
Share on other sites

Maskerana mozes da stavis u klasu sa Esijenom kad bude imao veci intelekt od koze. Maskerano je tipican defanzivni vezni i njegov uticaj na ofanzivu je ravan nuli.

ili ti je neko ukrao acc ili si stvarno retard, decko sece sve lopte koje krenu preko sredine, a real je u gostima u LS prosle sezone dobio sam...

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...