Jump to content

UEFA Europa League


dULEYM4N

Recommended Posts

crveni je meni potpuno jasan..

luizao je glupa seljacina koja je krenula da kenja..ali za to se ne dobija crveni..babel je s druge strane prvi upotrebio ruku i stavio mu je na lice. i zbog toga je dobio direktan. gleda se kao da je hteo da se bije, iako je on maltene bio u fazonu `skloni se brazilska kretencino da te ne slusam`..

i lepo je alpha objasnio za go..kajt je bio blizu golmana i uticao je na igru..i bio je u ofsajdu prilikom izvodjenja slobodnjaka..sudija mora odma da dize jer ne zna dal ce holandski peder da da gol ili ce se lopta odbiti..

a tores realno pada kako dune vetar, jeste da ga udaraju ali je i on placipicka..zamisli kolko bi puta onda trebao da padne di maria sa svojih 25 kilograma snage..

meni je zanimljivo kako ce valensija i atletiko da zavrse svoje klanje..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shteta za liverpul :( ali fulam je bo te, znachi ne prestaju da me odushevljavaju iz mecha u mech, ako ima boga slavice u hamburgu.

meni nije, zasluženo su ispali. Prvi gol je bio ofsajd, a u Madridu je bila katastrofa, cela tekma bez šuta u okvir. Da ne govorimo da napad sad igraju N'Gog i El Zhar, a Rafa je zadnjih sezona prodao solidne napadače kao što su Crouch, Bellamy, Baros, Cisse. Da ne govorimo kako je Riise imao odličnu sezonu u Romi, a njega se isto tako olako odrekao posle onog auto gola protiv Chelzija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i ovi ostali dobro igraju, što je najgore. Čak se i raspali Robbie Keane raspucao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a Bellamy i Crouch? Cisse je odigrao odličnu sezonu, vodiće ga Domenek na SP po nekim najavama

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a Bellamy i Crouch? Cisse je odigrao odličnu sezonu, vodiće ga Domenek na SP po nekim najavama

Vodice ga jer Anri ne moze vise da igra kako zna, Benzema je termos na klupi u Madridu i Zinjak igra razocaravajuce. Belami je ok, ali ako covek ubija saigrace i rusi atmosferu u timu jbg onda, nece sigurno to da pokusavau Cityju jer kad bi ga izbacili izgubio bi znacajan kes. Opet Sise igra u grckoj ligi koja ima plafon 3 kluba gde moze nesto da pokaze. U liverpulu je bio kesa.

~~

Link to comment
Share on other sites

Vodice ga jer Anri ne moze vise da igra kako zna, Benzema je termos na klupi u Madridu i Zinjak igra razocaravajuce. Belami je ok, ali ako covek ubija saigrace i rusi atmosferu u timu jbg onda, nece sigurno to da pokusavau Cityju jer kad bi ga izbacili izgubio bi znacajan kes. Opet Sise igra u grckoj ligi koja ima plafon 3 kluba gde moze nesto da pokaze. U liverpulu je bio kesa.

mogu svi francuski napadači da budu kurac, al njega će opet da zovu na SP. N'Goga i El Zhara neće da zovu ni u sedamnaestu reprezentaciju svojih zemalja... Failovao je Benitez opasno sa kupovinama u zadnje vreme, i to se mora priznati.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mogu svi francuski napadači da budu kurac, al njega će opet da zovu na SP. N'Goga i El Zhara neće da zovu ni u sedamnaestu reprezentaciju svojih zemalja... Failovao je Benitez opasno sa kupovinama u zadnje vreme, i to se mora priznati.

To da je failovao od kad je dosao u 90% slucajeva stoji, ali ne mozes da kazes da ti je krivo sto su otislo Sise,Belami,Krauc etc kad u svojim klubovima igraju isto ako ne i gore nego u Liverpulu. U poredjenju sa Toresom koji je placen oko 24m E i koji sad vredi ko zna koliko ti ljudi su beda.

@Starbak : ne mora rafa da ode nego treba da nas kupi neki seik i da da pare za pojacanja, takodje ne znam sta se desava sa svim tim velikim talentima koje je Benitez kupio u zadnjih 2,3 god, niti iko ulazi u igru niti sedi makar na klupi. Treba da se otera pola tima, i onima koji ostanu da se doda par dobrih i 1,2 top class igraca pa da se prica nesto, ovako, ovo je realnost ovog tima.

~~

Link to comment
Share on other sites

žao mi je jer igraju levi likovi umesto solidnih napadača koji znaju da daju gol za svoj tim. Ova dvojica to jednostavno ne umeju, što se i dalo videti po brojnim promašajima N'Goga (Wigan, Birmingem, West Ham etc)

i Torres je plaćen 38 miliona, za te pare, i mora da igra, što se mene tiče. Odličan je, možda i najbolji napadač na svetu, ali je često povređen, što znači da negde ne štima, ili sa njim, ili sa klupskim lekarima.

http://www.transfermarkt.de/de/fernando-torres/transfers/spieler_7767.html

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Negde sam procitao da je 20m funti, ali nvm nije to puno za njega. Na stranu sto El Zhar nije klasican spic, njega i Ngoga niko i ne smatra igracima, ali bolje nemamo atm jbg. Cenim da je Rafina glupost na 1 mestu, jer evo, kuka da nema pare a Kuranjiju istice ugovor na kraju sezone, Samaku isto, Jovanovicu, nisu bog zna kakvi spicevi tj Samak jeste, ali on covek ne grize za njih.

~~

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe brate,cim ti spominjes Kuranjija,ispadas smesan :)

I zajebi taj sistem,treba da nas kupi SHEJK JOJ!

Rafa je izgubio kompas i pod hitno treba nesto da se menja.Realno, u pravu je Pera u potpunosti.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To da je failovao od kad je dosao u 90% slucajeva stoji, ali ne mozes da kazes da ti je krivo sto su otislo Sise,Belami,Krauc etc kad u svojim klubovima igraju isto ako ne i gore nego u Liverpulu. U poredjenju sa Toresom koji je placen oko 24m E i koji sad vredi ko zna koliko ti ljudi su beda.

@Starbak : ne mora rafa da ode nego treba da nas kupi neki seik i da da pare za pojacanja, takodje ne znam sta se desava sa svim tim velikim talentima koje je Benitez kupio u zadnjih 2,3 god, niti iko ulazi u igru niti sedi makar na klupi. Treba da se otera pola tima, i onima koji ostanu da se doda par dobrih i 1,2 top class igraca pa da se prica nesto, ovako, ovo je realnost ovog tima.

ako u tome vidis spas kluba, onda pisi propalo

klubu sa takvom istorijom i imenom kao sto je liverpul ne treba seik nego normalan menadzer da ih izvuce iz ovog sranja, covek koji zna da kupi dobrog igraca i da vodi tim, nije liverpul raspali siti da ga kupi seik pa da sipa novac

zar ti mislis da je 30miliona (ili koliko je vec benitez ima novca za transfere) malo?

kladim se da bi povratkom kenija daglisa ili nekog slicnog liverpul procvetao, odnosno ne bi bio iza aston vile nego iza junajteda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...