Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Place mi se :S kako ovako uvek smrdljivo ovi nemci moraju da prodju , nisu zasluzili da prodju ni fiorentinu koja se raspada i koja je protiv njih odigrala najbolji dvomec sezone cele. Dva puta sutnu na gol , onaj Olic usro se covek , mozda je i bio faul na Kerikom onaj ali ovaj sudija nije svirao uopste nikakve faulove igralo se jako grubo sto ste i mogli da vidite. Ovaj mali Rafael upropastio je ekipu celu , koliko se vidi da je neiskusan ej da je dao runiju ono vec bi sada jeli sladolede u svlacionici nego njega ponela slava hoce pa hoce gol da da , pa ne moze sine tako. Jos plus napravi dva veoma debilna faula i dobije crveni i posle toga sve se raspalo. I posle kada mi neko kaze da ima pravde !! MRS !! MAN UTD FOREVER !

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

smrdljivo? U prvom meču je Bajern bio mnogo bolji, u drugom se Mančester sam izbananisao. Ajde to odlično prvo poluvreme, al brate, kad se u drugom na 40 min do kraja zabunkerišeš kod kuće, i treba da ispadneš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Place mi se :S kako ovako uvek smrdljivo ovi nemci moraju da prodju , nisu zasluzili da prodju ni fiorentinu koja se raspada i koja je protiv njih odigrala najbolji dvomec sezone cele. Dva puta sutnu na gol , onaj Olic usro se covek , mozda je i bio faul na Kerikom onaj ali ovaj sudija nije svirao uopste nikakve faulove igralo se jako grubo sto ste i mogli da vidite. Ovaj mali Rafael upropastio je ekipu celu , koliko se vidi da je neiskusan ej da je dao runiju ono vec bi sada jeli sladolede u svlacionici nego njega ponela slava hoce pa hoce gol da da , pa ne moze sine tako. Jos plus napravi dva veoma debilna faula i dobije crveni i posle toga sve se raspalo. I posle kada mi neko kaze da ima pravde !! MRS !! MAN UTD FOREVER !

Nema u fudbalu toga "usro se", znanje samo :DD

I da, fudbal je jedan divan sport gde nemci uvek pobede :D

Link to comment
Share on other sites

ali kakva glupost, prvo proći će kao roma, a posle bolje nisu mogli

man je limitirana ekipa bez runija, što se pokazalo u drugom poluvremenu. igrali su ko sise, i prošli ko sise. još ispade onaj portugalski ciganin sa pijaca najbolje što mančester ima

ne znam da li koma čita ovo, ali pozzzz matori [8D]

Pa prosli bi kao roma da nisu dobili crveni posle 5 minuta. A ne znam sta ocekujes da radi ekipa sa igracem manje protiv bajerna sa riberijem i robenom sem da se brani i cuva rezultat. A to da je Bajern bio bolji u obe tekme je lol. Oba gola na prvom mecu su uvaljali ne znaju ni oni sami kako. Svaka cast Robenu danas na onom voleju, ali nisu zasluzili da prodju.

Edited by zytherius
Link to comment
Share on other sites

Hahah, u kojem je to prvom mecu Bajern bio mnogo bolji? Dajte molim vas, ovaj Bajern me podseca na Italiju 2006, prvo prodju zbog sudija a dalje ih sere, ne bi me cudilo da osvoje kao Italija te godine...

u ono gde se Mančester branio ko miš nakon datog gola

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma brate jel si video kakav su prvi gol dali u Minhenu pogodi ovog lopta , drugi gol da ne pricam u 95 min ono se jednom desava da onako Evra izgubi loptu i da se zbune u kaznenom. A realno ispali su picke sto su se povukli ali usrao ih je taj gol sto je dao Olic zato su se povukli i igrali opreznije mislili da ce tako da sacuvaju prednost , a ne kazu dzabe napad je najbolja odbrana , ma da onaj mali nije iskljucen bila bi druga prica , bilo bi mozda 4-1 ili 5-1 a ovako kara banana

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

a gol Skolsa protiv Milana? A gol Runija protiv Bajerna gde se lopta odbija od igrača Bayerna? A penal protiv Liverpula? A auto-gol Diabija u prvom delu sezone protiv Arsenala? Tako možemo do sutra da idemo na to "usralo ga", ali ostajete polako bez argumenata

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a gol Skolsa protiv Milana? A gol Runija protiv Bajerna gde se lopta odbija od igrača Bayerna? A penal protiv Liverpula? A auto-gol Diabija u prvom delu sezone protiv Arsenala? Tako možemo do sutra da idemo na to "usralo ga", ali ostajete polako bez argumenata

Taj budjavi Milan bi svakako usrali na Old Trafordu kao sto i jesu , pricas o penalima trebali protiv celzija 2 cista penala da im sviraju pa nisu svirali , auto gol nema veze sa igrom uopste , ako cemo tako da ovaj nije dobio crveni ne bi se nista ni desilo kao sto se desilo

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

mančester jeste bolja ekipa, i jesu nemci imali sreće, ali da odigraš onako ko sisa na domaćem terenu, ko te jebe, ispadni. dalje, mnogo zavise od runija, nisu ni za po kurca bez njega. ferguson je odlepio sa onim izmenama, onako bi reagovao vujadin boškov, ubacuje o sheja, oće matori da sačuva rezultat 40 minuta. kara

e da, pozz za komu!

Treba da igra bez beka protiv riberija? Stvarno luda izmena.

Link to comment
Share on other sites

Taj budjavi Milan bi svakako usrali na Old Trafordu kao sto i jesu , pricas o penalima trebali protiv celzija 2 cista penala da im sviraju pa nisu svirali , auto gol nema veze sa igrom uopste , ako cemo tako da ovaj nije dobio crveni ne bi se nista ni desilo kao sto se desilo

ma da, sve bi ovako da nije onako :) Lepo kaže Stija, ako se braniš kod kuće ko sisa, treba da ispadneš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj rad, mada ono, navijači Mančestera su oličenje matorog prdonje Fergusona, kome je uvek neko drugi kriv. Evo, i sad je rekao da su igrači Bajerna izvršili pritisak na sudiju da pokaže drugi žuti Rafaelu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj rad, mada ono, navijači Mančestera su oličenje matorog prdonje Fergusona, kome je uvek neko drugi kriv. Evo, i sad je rekao da su igrači Bajerna izvršili pritisak na sudiju da pokaže drugi žuti Rafaelu [:D]

pa realno da se slozimo i dobio je prestrog zuti karton , da je to bio neko drugi ne bi ga dobio , posto mali nema autoritet kod sudija jbg, a ovaj je ko za inat se uneo u lice sudiji da mu dosudi drugi zuti jbg

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

kakav bre prestrog, prvi je bio za nameran faul bez lopte, a drugi za povlačenje za dres? Da li vi ljudi uopšte znate neka elementarna pravila fudbala?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ferguson matora konjina. Opet je je sve sjebao sa svojim izmenama. Rafaela je trebao da izvadi na poluvremenu, videlo se da se momak previse uživeo. Posle crvenog on ubacije O'Šeju i opet kao i u prvoj utakmici poklanja Bajernu sredinu terena.

Boli me za Mančester, navijao sam za njih samo zbog Vidića ali realno ispao je bolji tim. U ove dve utakmice pokazali su mnogo više od Bajerna.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

E to. Imaju igrača manje, a on udvaja Robena i Riberija. Nani i O'Šeja levo, Evra i Valensija desno. Bajern ima 3 igraca vise u sredini, niko ne vrsi pritisak na zadnju liniju i njihovi štoperi ladno dolaze na 30 metara od gola.

Ma Ferguson je budala.

P.S. Koma Bog [:D]

Edited by mist_

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...