Jump to content

naked gun :)


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

protiv sam maltretiranja zivotinja ali koliko se to sve izgubi kada mi ispod prozora dodje 10 lutalica i 20 machaka sve sa kokoshkama shizofrenicharkama koje me bude svako jutro. iskreno, sve bi ih pobio, jebiga.

Edited by Sajro
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dobro. a ja ih ne bi pobio. in bifor nemas ti macaka isopd prozora, da kazem da imamo ludu babu u zgradi koja tovi macke vec tridesetak godina i u krugu od dvaes metara oko zgrade ih ima na desetine. a kad se skupe da jaucu i da se jebu, onda ih ima jos vise. sto se tice kucica, pa de ih ima ako ih nema u blokovima, na stotine ih ima, predjes kilometar razdaljine i prodjes kroz nekoliko copora od 5-10 kucica uvece.

e sad, isto tako i neki klinci muvaju ribe ispred zgrade do kasno u noc, jure se okolo i dernjaju se sigurno glasnije i konzistentnije od trideset macaka na gomili, pa isto tako ne bih ni njih upucavao vazdusarama iako 'moze samo da im izbije oko, ne moze neku trajnu povredu da nanese'.

maj tu sents

e da, golubovi su ovde tek posebna prica. neretko udju u gajbu i naprave neko sranjce. jednom mi je golub zagacao u kolac i razgazio ga skroz, a posle se malo prosetao po tepihu ne bi li lepo rasporedio slag i fil po celoj sobi. i onda sam ja dosao, video da je skroz premro od straha jer nije znao kako da izadje kroz staklo, lepo ga uzeo, otisao na terasu i pustio ga napolje. mislim, ne znam, mogao sam da mu slomim vrat, da ga udaram ili sta vec, medjutim, sta on zna koji kurac, isto ko da bijes dete od deset meseci ako uradi isto to. ma jos gore, ovo je glupa ptica. posle sam stavio neke konopce na terasu da ne mogu da prodju golubovi i prilicno uspesno ih drzi at bay. obratite paznju na to da nisam instalirao elektricnu ogradu, dezintegrisuce lasere ili zamke za medvede.

protiv sam maltretiranja zivotinja ali koliko se to sve izgubi kada mi ispod prozora dodje 10 lutalica i 20 machaka sve sa kokoshkama shizofrenicharkama koje me bude svako jutro. iskreno, sve bi ih pobio, jebiga.

to ko da si reko 'protiv sam maltretiranja zena, al brate kad me iznervira slomim joj ruku' :)

i da, bitna stvar: ovo sto kazes sve bi ih pobio. da li ih pobijes? tj da li preduzimas neke korake ka 'pobijanju'. to je fundamentalna razlika, pa i ja 'bih ubio' tetu na salteru kad me smori.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

konacno se smirila situacija sa mackama.

tj taj jedan macor koji je pravio sranja po komsiluku je izgleda crko, popaso batina, il je jebo sta je hteo pa je otisao na neko drugo mesto da lurkuje.

a mozda je video da sam izgooglao nacrte za samostrel.

next time i'll be prepared \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

U Vrscu, 2 kuce od mene, zivi neka starija gospodja, i ono zivi sama i ima 50+ macaka. Svako jutro je cujem kako ih doziva, Roooooookiiiiiiii, Maaaaaaaaaaaks, itd... Nikad mi nije palo na pamet da ih "lovim", da postavljam zamke, kupujem vazdusne puske, topove i sl.

A ove, sto bi "samo" izbili oko zivotinji, bih vezao negde i "samo" bi im oko izbio. Budale jedne, pa i one imaju dusu, nabijem vas na kurac!

Link to comment
Share on other sites

e sad, isto tako i neki klinci muvaju ribe ispred zgrade do kasno u noc, jure se okolo i dernjaju se sigurno glasnije i konzistentnije od trideset macaka na gomili, pa isto tako ne bih ni njih upucavao vazdusarama iako 'moze samo da im izbije oko, ne moze neku trajnu povredu da nanese'.

i njih bi pobio. i ove cigane u komshiluku i sve komshije.

i da, bitna stvar: ovo sto kazes sve bi ih pobio. da li ih pobijes? tj da li preduzimas neke korake ka 'pobijanju'. to je fundamentalna razlika, pa i ja 'bih ubio' tetu na salteru kad me smori.

pre neki dan sam nabavio veoma zajebanu vazdusharu sa snajperom. i am gonna clean this neighbourhood!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...