Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

pa ne kazem da nije pozitivac samo to ne znaci da je dobar muzicar, reper u ovom slucjau.. al nije bitno osecam se glupo samo raspravljajuci o njegovim skillovima. A po meni jeste za fail topic jer je samo sajo losiji od njega jer je taj gari verovatno i mentalno retardiran. Samo je muha simpatican jer ne fura gangsta pa ne privlaci gnev :)

Link to comment
Share on other sites

Vlada Goku obrisao izgleda account i klipove :(

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

pa ne kazem da nije pozitivac samo to ne znaci da je dobar muzicar, reper u ovom slucjau.. al nije bitno osecam se glupo samo raspravljajuci o njegovim skillovima. A po meni jeste za fail topic jer je samo sajo losiji od njega jer je taj gari verovatno i mentalno retardiran. Samo je muha simpatican jer ne fura gangsta pa ne privlaci gnev :)

rofl bre longli, pa van diskusije je njegov neskill kao mc-a, o cemu pricamo:)

poenta je da muha nije jadan i coban ko recimo deni i sandokan. nije lose i za ismevanje ne umeti nesto, lose je biti majmun. zato nije za topic, a sandokan koji baca bombe sa tresom u farmerkama jeste. nadam se da sam pojasnio:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

poenta je da muha nije jadan i coban ko recimo deni i sandokan. nije lose i za ismevanje ne umeti nesto, lose je biti majmun. zato nije za topic, a sandokan koji baca bombe sa tresom u farmerkama jeste. nadam se da sam pojasnio:)

alo, ne diraj sandokana boga oca! :D Ja kontam da se sandokan sprda zaista, i zato je najveći car na ovoj sceni, ne znam ni kako da je nazovem, rtd-rep sceni?? :)

Link to comment
Share on other sites

da se sandokan sprda, vec bi dobio pozive iz holivuda za glumu u teskim dramama za honorare od osam cifara, kao i ponude od ruskih i francuskih vidjenih pozorista. nista manje od toga:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

rofl bre longli, pa van diskusije je njegov neskill kao mc-a, o cemu pricamo:)

poenta je da muha nije jadan i coban ko recimo deni i sandokan. nije lose i za ismevanje ne umeti nesto, lose je biti majmun. zato nije za topic, a sandokan koji baca bombe sa tresom u farmerkama jeste. nadam se da sam pojasnio:)

sad se razumemo.

inace, zar nije sandkoan parodija, ja to sve vreme mislim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...