Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

ja cu svakako biti na marakani, navijaci ce svakako dati podrsku sa tribina, igraci ce svakako dati 100% svojih, doduse bednih, mogucnosti, ali to ne znaci da cemo proci i da imamo kvalitetan tim.

receno je, svi to znamo, ovo je samo pocetak, ne moze preko noci ovaj sklepan tim da pocne da igra, mozda igre ne bude do zime, mozda tek na prolece se uigramo, ko zna...

mozemo se samo nadati :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igraci ce svakako dati 100% svojih, doduse bednih, mogucnosti

haha, mendži me uvek oraspoloži :)

Doću i ja, ako ništa da pogledam Pižonovu taktičku genijalnost na delu. Danas smo igrali u 4-3-2-1 formaciji, videćemo šta nam je Pižon spremio za revanš. Možda genijalni Krčmarevićev izum 4-6-0. Uf, šta bih dao da se Aleksandar Janković vrati u Zvezdu.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Muslin ćale, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

drago mi je da ste izgubili samo zato shto ste se posle apoela razleteli da serete po "12 komada pekarima" i "11 manekena" i tako dalje. ko nije za sebe nije ni za druge a vi niste mogli sebi oduska da date jedan dan da sacekate da vidite shta cete vi da uradite nego ste se razleteli ko uskopisceno magare. pozdravlja vas sve chika formi i ljubi vas puno pa sledeci put da vishe vremena potrosite komentarisuci zvezdu nego pljuvajuci partizan. cokim vas.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji formi, al ja mislim da је i mom sijamskom mačoru i rekijevom kučetu jasno da se zvezda raspada. Sa druge strane, vi ste prvaci, zadnje dve godine kenjate kako ste do jaja i kako je liga šampiona izvesna, mušema i sl. Tako da, u svakom slučaju, partizan ga je mnogo više poduvao, bez ikakve sumnje i diskusije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj fazon skroz,izgleda da je doshlo moje vreme,postao sam kalibar za zvezdu,nek me ubaci Pizhon protiv teletabisa 10 minuta,napravicu haos ! :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji formi, al ja mislim da је i mom sijamskom mačoru i rekijevom kučetu jasno da se zvezda raspada. Sa druge strane, vi ste prvaci, zadnje dve godine kenjate kako ste do jaja i kako je liga šampiona izvesna, mušema i sl. Tako da, u svakom slučaju, partizan ga je mnogo više poduvao, bez ikakve sumnje i diskusije

opet pero mozes ti da se branis tim stavom koliko hoces ( sa sve grujicom ) ali vi ste od rodjenja delije, i ne verujem da je vama sve bash tako ravno kako nama pokusavate da prikazete i igrate na kartu autsajdera.

primetio sam da je tebi to postala praksa posebno od onog basket plej ofa, kada si posle prve zvezdine pobede bio u fazonu 'ma daj bre razbijate nas sledecu', pa onda posle druge 'ok sad je def gotovo sledecu gubimo' a osecam u sebi goris i cekas trecu pobedu da nam se svima najebes majke za onih dve godine top 8. :)

dakle nemoj da se igramo ovde, i jedni i drugi smo poblajvili kobas u evropi ali svako na svom nivou, i zamolio bih vas da kada vi puknete bez obzira koliko se raspadate vama ce zvezda uvek biti u srcu i uvek cete ocekivati nesto od nje bez obzira da li igrala prvu, drugu ili srpsku ligu.

ALI ako pak bash imate taj shalabajzeric stav o svemu onda sa vama vise ne vredi raspravljati i nemojte da se javljate za rec jer je glupo da provocirate ljude i pljujete tako sa neke "visine"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

naravno da navijamo, al smo mi za neke stvari svesni realnosti. Npr, šta god da se desi posle cele ove priče sa Pešićem, ja znam da nećemo uzeti titulu, to je jasno kao dan. Jasno je sve posle činjenice da zvezda i hemofarm sa većim budžetom ne rade ništa već par sezona. Takođe je jasno, da kad bi Dule otišao, da ni partizan ne bi bio uspešan u basketu kao što je sad, i da bi izgubio ovaj kontinuitet. Ovako, vi imate kontinuitet, rad, trenera, mi to sve nemamo, i koliko god sam se ja nadao za petku tekmu prošle sezone u basketu, bio sam realan da će Dule da doda gas, i da možemo samo da se nadamo.

Što se tiče fudbala, slična je situacija, ne možeš ti da dovedeš 10 novih igrača i trenera, da oteraš pet starih i da napraviš ekipu. Ja ću uvek da navijam za zvezdu, ali sam svestan koliko može. Ok, nisam očekivao poraz u Tbilisiju, ali mi u sledećem kolu ako prođemo nećemo biti nosioci. A kad vidiš sve žive nosioce ove godine u Ligi Evropa, takmičenje po grupama nijedan realan zvezdaš ne očekuje.

Dalje, mnogo više grobara je očekivalo ligu šampiona nego mi ligu evrope, ne govorim o ložanama, već o realnim navijačima jedne i druge ekipe.

Jedno je navijanje, a drugo je realnost. Ja sam navijao večeras za Čavića, ali je realno bilo da je Felps i dalje životinja. Navijao sam i za Wigan, Villu i druge zadnih par kola protiv Manchestera, ali jedno je realnost,a drugo je šta bismo mi svi hteli. Poenta je da vas ovaj poraz mnogo više boli nego nas naš protiv Tbilisija. Vi pričate o toj ligi šampiona od aprila, i o lakšem sistemu, i računaju svi dal ćete biti nosilac u poslednjem kolu ili nećete. I mi bismo isto radili, ne kažem.

Ovo sve naravno ne govori da se ja nisam nervirao u četvrtak, jesam kao pas. Ali zadnje dve sezone smo navikli da ga duvamo gde stignemo.. Meni je bilo mnogo više žao utakmica protiv Milana, Bajerna, Dinamo Kieva nego ove..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ha-ha, pas ti je glup!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu vise ga je partizan izpusio nego zvezda jer realno treba da samelje taj apoel :/ ... sve u svemu zvezda je ove godine klasican raspad ... napravljen je jeftin tim sa jos jeftinijim trenerom ... i realno je da partizan ove godine udje u ligu sampiona sve ostalo je neuspeh po meni ...

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

da rade iq test pre ulaska na druge delove foruma :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...