Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

meni je ovo ok, ne znam shto se bunite...platio sam 2 soma dinara sezonsku, pa ne mogu da ochekujem da cu za te pare da gledam 6 evropskih utakmica(ne mogu ni zbog drugih stvari, ali ajde [:D] )

ovako bar mogu da rezervishem

platite kartu, pomozite svom klubu

ja bih placao po 2 soma navijacima samo da dolaze da bodre klub protiv fk vatrogasni dom zagubica :D

a ocigledno im je potrebna podrska i protiv tima takvog (ne)kvaliteta :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima ona fora za sezonske karte koju prodaju navijači, i sa njima može da se uđe na bilo koju tekmu koju Zvezda igra na Marakani.

Verovatno su u talu sa redarima ili šta već, to je jedino logično objašnjenje .

ne prodaju je navijaci bas :) ona se kupuje u januaru februaru i vazi godinu dana stalno tako ide :) i drugacija je od ove i kao sto kazes moze da se ulazi na sve utakmice :)

@lejsure

pa brate sto se zove onda sezonska ?! u basketu sezonska vazi za sve tekme :) zvezdina je bila 1500dinara a igrala je tu drugu ligu posle eurolige :) sto znaci ciganisanje !:D

JOS SAMO 3 koMADA !:D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

realno,boli me kara i da ne prodjemo,svaka im cast.Nemaju pojma,ali brate neverovatno je sta rade.Svaka im chast.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

svaka im cast,zaista! Trudili su se maksimalno,dali prvi gol na srecu,drugu na frku i smekerstvo. Drugo poluvreme smo lepo poceli,bez srljanja,sa smirenom igrom...i kad je bio odlucujuci trenutak,Blazic je promasio 1na1...poserem mu se ja u zivot! Daleko od toga da je sad on neki glavni krivac,ono iz Praga je bila prevelika prednost,i ovi momci su uradili sta god su mogli...

jbg,bar nek probaju sad da prave tim za sledecu sezonu...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

prvi put ove sezone da me Pižon nije razočarao sa sastavom. Ovo nam je najbolji tim, uz možda Lazovića umesto Blažića, mada on nije nijednu utakmicu odigrao, i ko zna kako bi se uklopio. Bogdanović polako postaje igrač, tj da vredi nešto, ranije je bio katastrofalan. Odbrana standardno tužna, ali bolje nemamo. Svaka im čast na trudu ako ništa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo doshao sam sa stadiona, pohvalicu sve na zalaganju, opshti haos na tribinama, navijanje za sve pohvale i tako... Neki lik pao sa ograde, ono je i mene bolelo...

Zadovoljan sam rezultatom iako mi krivo shto smo stali kada smo primili gol, no boze moj, bice bolje, kad-tad.

Link to comment
Share on other sites

stojkovic definitivno ne dolazi shto mi se chini kao dobra odluka posmatrajuci stamenkovica na zadnja dva mecha, a kastiljo je produzhio ugovor do 2011 i poslat na pozajmicu u wolfse shto je takodjeodlichna varijanta. trenutno je kriza, 500k eura za godinu + ce verovatno biti standardan u jednom premijerligashu, to ce mu zasigurno podici cenu za dogodine. po meni odlichni poslovni potezi.

Link to comment
Share on other sites

produzio ugovor? sa nama? nisam znao za to. dobar potez

da da, to je valjda bio kompromis, poshto zvezda nije htela da ga pusti na pozajmicu jer bi bio slobodan igrach na kraju sezone vec samo da ga proda onda je u dogovoru sa menadzerom produzhio ugovor na godinu dana.

a shto se igora kojica tiche, to je kebin sin lol, i on je preshaio u dinamo iz bukureshta a sad igra negde u portugalu, dal u amadori il pacosh fereiri nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...