Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako će to da nam pomogne da uzmemo titulu, može, u suprotnom veliki je promašaj, jer će njih dvojica biti tu na godinu dana ili manje, do nove bolje ponude

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa stojković će doći na pozajmicu, nećemo moći da ga prodamo, a panta ako potpiše na jednu godinu, otićiće bez obeštećenja, ko sad kastiljo, dobićemo samo 500k za njegovu pozajmicu u wulvse

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jao jao jao jao jaoooooooooooooo :) odlichna vest, nema shta. obojica bi realno bili najbolji igrachi u ligi na svojim pozicijama, uz (ovakvog) ninkova, lekica, vilotica, blazhica i kadua mogao bi to biti tim za titulu. shteta je samo shto su nam shanse da prodjemo slaviju minimalne i shto nam je pizhon trener :) ali nada umire poslednja!

pera ima pravo, teshko da cemo dobiti ikakvo obeshtecenje za njih ali sa druge strane necemo ni mnogo potroshiti na njihove plate, stojkovicu ce zvezda verovatno placati samo mali deo ugovora a mozhda ni to, dok ce za pantelica kontam biti neki deal u kome bi on praktichno igrao za zvezdu za dz ali da bi morala biti prihvacena svaka ponuda, ili da bi primao neku platu ali da bi odshteta bila taman tolika da je pokrije. u svakom sluchaju na poziciji golmana smo tanki, napadache imamo ali je panta za 3 klase kvalitetniji od svih njih. lekica ionako uporedjuju za zhigom, josh kad bi taj tandem i funkcionisao kao nekada zhiga i panta bio bi to vrh :) a ne dobijaju se takvi igrachi za dz svaki dan.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

sad videh neki intervju sa pantelicem i ne dolazi u zvezdu vec samo trenira sa njom, on kao slobodan igrach ima shansu do 30og septembra da nadje klub a i meni je teshko da poverujem da nece uspeti u tome. mada tako je i gavrancic samo trenirao sa partizanom pa je potpisao na kraju. u svakom sluchaju solidne napadache imamo, bitan je stojke.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

KATANAC! a smejali ste nam se??? da golman nema izrazenu tendenciju za samopovredjivanjem ne biste dali gol jos 400 minua... BUAHAHAHHA... IDEMO NA PRVO MESTO... NAPRED ZVEZDO... jebi grobarsku legiju stranaca!!! kao na steroidima sam... userem vam se u zivot... pisam vam u oko... ahahahah... prepateticni jadnici!!!

eto... ovo cisto da ti pomognem da imas makar neko pokrice sledeci put kad odlucis da kenjas po tatstaturi,a da ne pustis vodu posle toga...

ja ne znam ko je ovu karikaturu doveo da se raspravlja na forumu. shta ste mi ovog doveli mogli ste nekog drugog da smislite :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam ko je ovu karikaturu doveo da se raspravlja na forumu. shta ste mi ovog doveli mogli ste nekog drugog da smislite :)

pa posto su ljudi koje si pominjao u ranijim postovima plod tvoje maste, mi smo morali da ti dodelimo nekoga iz realnog sveta... a znas kako kod nas cigana ide... sve po zaslugama... sizofrenicarima obicno dodelimo karikaturu... :)

Link to comment
Share on other sites

ili je situacija kao sa nasim sezonskim, do kraja avgusta mozes da ulazis sa njima i na evropske (samo kvalifikacije, znaci)

meni je ovo ok, ne znam shto se bunite...platio sam 2 soma dinara sezonsku, pa ne mogu da ochekujem da cu za te pare da gledam 6 evropskih utakmica(ne mogu ni zbog drugih stvari, ali ajde [:D] )

ovako bar mogu da rezervishem

platite kartu, pomozite svom klubu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...