Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja cu se smejati jako ako vas dobije tbilisi :p

elem,nisam nesto pratio vasu tekmu,al sam cuo razlicita misljenja o igri,neki kazu "matori sabijamo uzimamo sve !!1" dok neki mi govore da ste bas jadni i da ce biti uspeh ako budete treci.

sad,dal moze neko mudar da mi pojasni to,tj da mi kaze realno stanje,da znam sa kime cemo imati posla sledece sezone :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sad,dal moze neko mudar da mi pojasni to,tj da mi kaze realno stanje,da znam sa kime cemo imati posla sledece sezone :)

pa tesko da moze na osnovu dve zvanicne utakmice nesto ozbiljnije da se kaze, treba vremena, svakako.

ponavljam, nemamo pojedinca, imamo tim, treba se uigrati, treba biti strpljiv.

momci imaju zelju, imaju volju, da se sve lepo slozi i onda mozemo nesto i da kazemo.

najbitnije je da je 90% tima ponikao u zvezdi i zna sta znaci taj dres sto nose :)

Link to comment
Share on other sites

ok, onda samo još mi da damo gol [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa dajte ljudi, nije valjda da je neko (osim Leška) očekivao neki do jaja rezultat ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ima li kraja ovoj visegodisnjoj agoniji?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

komentar sa zvezdinog sajta:

Dragan (30. jul. 2009. 18:33)

Samo tako, nastavite sa sto vise kritika... Kako vas nije sramota? Sta ste pricali do pocetka utakmice? Tako se ne voli ZVEZDA. Zbog takvih smo i dospeli ovde gde jesmo! Nema predaje, glavu gore, bolji smo od njih i izbacicemo ih. U cetvrtak SVI na MARAKANU, da proslavimo prolaz u sledece kolo. Pozdrav za sve DELIJE.

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce Sevojno najbolje proci u Evropi. [:D]

napred sevojno! :D

komentar sa zvezdinog sajta:

Dragan (30. jul. 2009. 18:33)

Samo tako, nastavite sa sto vise kritika... Kako vas nije sramota? Sta ste pricali do pocetka utakmice? Tako se ne voli ZVEZDA. Zbog takvih smo i dospeli ovde gde jesmo! Nema predaje, glavu gore, bolji smo od njih i izbacicemo ih. U cetvrtak SVI na MARAKANU, da proslavimo prolaz u sledece kolo. Pozdrav za sve DELIJE.

hae?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...