Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

Doca o namestanju,HAE !

Ne znam,meni npr Zeljko Obradovic deluje kao veca ljiga nego Dule...

I ne mislim da je moj moral narusen time sto me nije briga sta Dule radi sa strane,na kraju jedan Veseli i Maric ce da ostanu jos jednu sezonu u Partizanu,iako mogu da odu de im se digne,ne verujem da bi TOLIKO trpeli da je Dule bas ogroman smrad.Opet kazem,sudite coveku po onome sto cujete/vidite na tv-u ,ja ne kazem da je on ni dobar ni los,al' ne mozete ni vi,znam samo da je lik prepametan i da je uvek stajao iza kluba kada je trebalo,ako je toliki seljak zasto je u finalu regionalne lige uzeo mikrofon i rekao grobarima da ne prozivaju igrace Cibone (ustase fazon) ,slicno je branio i Pesica. A i necu da se raspravljam vise,ja sam rekao svoje ,tj. da me doticu samo njegovi rezultati,to sto su cigani kompleks [:D] to je njihov problem :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno, a ne zato što uslovljava igrače da potpisuju nove ugovore nepovoljne po njih da bi igrali, što ima procente od njihovih ugovora, što priča da jadan nema para, a userava se od zbirke slika koje vrede milione, prvim izdanjem Gorskog Vijenca koji neće da proda Crnoj Gori i slično. Sve su to kompleksi

znam, zli Dule zicka kes, to je istina

mozda zeli da kupi grb Crvene Zvezde da ga doda u svoju umetnicku zbirku [:D]

da, grb koji su prodali posteni funkcioneri kk sledeca sezona(ljudine) :)) kosevi sa Kalisa mu ne trebaju

poenta je da pogledate prvo u svoje dvoriste. Nije Dule savrsen, ali daleko je od onoga kako mnogi zele da ga predstave.

Link to comment
Share on other sites

znam, zli Dule zicka kes, to je istina

mozda zeli da kupi grb Crvene Zvezde da ga doda u svoju umetnicku zbirku [:D]

da, grb koji su prodali posteni funkcioneri kk sledeca sezona(ljudine) :)) kosevi sa Kalisa mu ne trebaju

poenta je da pogledate prvo u svoje dvoriste. Nije Dule savrsen, ali daleko je od onoga kako mnogi zele da ga predstave.

brate, niko ne spori da je zvezda jadna i prejadna, ja ti samo kažem činjenice koje su svima jasne i poznate. Voleo bih da mi odgovoriš sa nekim razumnim argumentima na moj post, a ne kao dakica [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate, niko ne spori da je zvezda jadna i prejadna, ja ti samo kažem činjenice koje su svima jasne i poznate. Voleo bih da mi odgovoriš sa nekim razumnim argumentima na moj post, a ne kao dakica [:D]

pa zajebavam se, naravno :)

stoji to da se userava od para i znam da ima procente od igraca...obzirom kakve rezultate pravi, to je samo delic kesa koju dobijaju treneri u njegovom rangu(Fil Dzekson, recimo [:D])

govorim o tome da ste preterali sa mrznjom prema sirotom Dulencetu iz sopstvene frustracije i nemoci :D

Uvek se sa postovanjem odnosi prema svojim protivnicima, ako im zavuce koju, to bude kulturno. (recimo, mislim na konferencije za stampu) jeste da je bahat sa sudijama i preteruje cesto, ali to je ili deo taktike, ili je stvarno tako istripovan o teorijama zavere. Ali i Zeljko Obradovic psuje kao lud, a najbolji je trener Evrope. Mislim, ne pravdam ga, ali ne prodaje ni deci drogu kako tvrdi Kali :)

Link to comment
Share on other sites

ne ja mislim da ste vi slepi pored ociju :) naravno da su svi treneri picketine :)i seljaci :)i naravno da im prodaju drogu iliti doping :) ali to je druga tema :)

poenta price je da je dule od strane sebe samog i medija predstavljen kao model koji svi mi treba da sledimo :)

a on je lik koji laze psuje bije sudije jer on smatra da je ucinjena nepravda nad njim + trazi pomoc od drzave a partizanu je blokiran racun jer nije izmirio svoje obaveze prema ko zna kome sve :)

i sta se onda desava :) dobijamo malu nekulturnu bahatu decu :) jer ako dule to sve radi i ljudi pricaju kako je on car onda to mora da je dobro :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kali car. :)

Dule i sam za sebe kaze da je jako tezak covek :) i ne vidim nesto da ga u medijima predstavljaju kao necijeg uzora. Ne ogleda se neciji karakter samo po tome koliko je vulgaran ponekad.

Nije vise blokiran racun, a pare su zasluzili za sve uspehe. Vrhunski sport je bitan i finansira se u svakoj normalnoj zemlji. Dule se, najvise, zali na veliku kolicinu drzavnih para koja je odlazila na kk sledeca sezona, i tu je u pravu.

Link to comment
Share on other sites

A što je u pravu? Iako je zvezda katastrofa, ako se prati komunistički princip da država kešira i da su svi isti, normalno je da će i zvezda da dobije pare. Kad se privatizuju klubovi, biće druga priča. A da, Duletu i Daniloviću ne odgovara da se privatizuje partizan, kao ni mnogima u fk/kk zvezda jer onda neće moći da se uzimaju pare kako oni hoće, već će imati gazdu kome će da polažu račune

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zvezda je imala vece budzete(finansirane od gradkse BG vlasti, Zike Pauka i kompanije) u godinama u kojima je Partizan sve osvajao iskljucivo kvalitetnim radom i skautingom. O tome Dule prica.

edit: kada je u pitanju zvezda, ne smeta ti komunisticki sistem, a kada su u pitanju Dule i Danilovic 'eee onda, ceeekaj matori...' :D prica o Eri i Kadiji

(mislim na to da i Zvezda dobija pare, uprkos ocajnim rezultatima)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

nije vise blokiran racun ?:D sta vratili su kredit onoj grckoj banci ?:D

eee u zvezdinoj upravi su bili politicari jer su hteli da uzimaju pare :) a u partizanu nece politicare jer onda dule i danilovic ne mogu da uzimaju pare :)

ja sam mislio da je normalna drzava ona koja vodi racuna o svom narodu :) tako sto ce da mu obezbediti posao da moze da prezivi :) a ne da placa zabavljace naroda :) koga je to bilo koji klub na svetu nahranio i spasio ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kolicina para koja se ulaze u sport kod nas, uopste nije velika, pa nije neko opterecenje za drzavu...pogotovo sto to stimulise decu da se bave sportom, a ne nekim drugim nezeljenim aktivnostima. Tako da ti je rofl komentar 'koga je sport nahranio'

Link to comment
Share on other sites

slozices se da je sport zabava :) znaci oni ulazu u zabavu :) da zabavljaju narod :) sto mu dodje najveca demagogija od svih :) eto svetski smo prvaci u vateropolu radujte se :) al sto sutra necete imati para za struju i vodu jebiga :D

milioni evra su u pitanju :) nije mala para :) moze od toga nesto da se napravi :)

naravno u americi su milijarde dolara u pitanju al zato njih 50miliona nema socijalno 20 miliona ne radi :) itd :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

da, da to je taj Kali pwner! :D

ajde da pogasimo sav sport, koji ce nam to kurac...znas koliko leba moze da se kupi za te pare!!! :D

eto zasto ne zelim da ulazim u raspravu sa tobom ;)

Najverovatnije, ovaj lik dolazi u Partizan.

http://www.youtube.com/watch?v=6uyDO-YqkRk&feature=player_embedded

Igor Hadziomerovic during the 2009 Nike All-Asia summer camp All-Star game. Igor posted 20 points, 7 rebounds and 5 assists in this game. He recieved the Nike All-Asia Best defender award and made the All-Asia team consisting of the camps best 5 players. Igor is currently residing in Australia and there is specualtion that he will be signing with a European club at the end of this year or playing for the Australian Instituite of Sport before leaving college with the class of 2011.

evo cela vest: http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-kosarka-i-NLB/180207/Supertalentovani-Igor-Hadziomerovic-na-meti-Partizana

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Kolicina para koja se ulaze u sport kod nas, uopste nije velika, pa nije neko opterecenje za drzavu...pogotovo sto to stimulise decu da se bave sportom, a ne nekim drugim nezeljenim aktivnostima. Tako da ti je rofl komentar 'koga je sport nahranio'

sve je opterećenje za državu. Meni lično smeta što mojih 63% doprinosa i tih kurčeva odlazi na zvezdu, partizan, reprezentaciju i sl

Dalje, boli me kurac ko krade, jer svi kradu, i iz zvezde i iz partizana, i to se neće promeniti. Samo, Dule preteruje u svojim kuknjavama kad se userava od para, a o Daniloviću kome je najveća životna ambicija da bude kriminalac neću ni da pričam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Generalno se slazemo, samo mozda ne po intenzitetu Duletove 'krivice and shit'. Za Danilovica se pogotovo slazem, da se ja pitam, on je morao da dobije kaznu od min 5 godina zabrane vrssenja duznosti, za gazenje sudije. To je velika sramota i los primer za sve. Mada nam je drzava u moralnom i svakom drugom kurcu, pa se te stvari relativno zaborave brzo, jer ih zaguse nova sranja koja se dogode u medjuvremenu...

Link to comment
Share on other sites

sve je opterećenje za državu. Meni lično smeta što mojih 63% doprinosa i tih kurčeva odlazi na zvezdu, partizan, reprezentaciju i sl

Dalje, boli me kurac ko krade, jer svi kradu, i iz zvezde i iz partizana, i to se neće promeniti. Samo, Dule preteruje u svojim kuknjavama kad se userava od para, a o Daniloviću kome je najveća životna ambicija da bude kriminalac neću ni da pričam

i posto taj porez moras da placas gde bi ga pre dao ?:) u zabavu ili nesto od cega cemo svi imati koristi ?)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i posto taj porez moras da placas gde bi ga pre dao ?:) u zabavu ili nesto od cega cemo svi imati koristi ?)

Naravno u nešto što će možda i meni da poboljša kvalitet života, tipa javni prevoz i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ok, slazemo se svi da je stari sistem komunizma jadan po tom pitanju, gde se ne zna ko krade i ko daje.

Treba da se privatizuju klubovi vec jednom(no shit Watson), ali i dalje je grad Beograd duzan da bar logisticki, pomaze uspesne i poznate sportske kolektive, jer znace za Beograd i bolju sliku o njemu. npr na dresovima pise Beograd, nije to besplatno bre :) takodje uticu na turizam etc

Link to comment
Share on other sites

Jeste, sad milion ljudi dolazi da gleda partizan i zvezdu. Što bi grad bio dužan da im pomaže? Naročito u onim situacijama kad imaju pare, a tom istom gradu ne plate za grejanje i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...